Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Дві половинки  (Прочитано 118513 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дві половинки
« Прочитано #140 : 27 Січня 2012, 22:15:37 »

Цитата: ksenya від Сьогодні в 15:31:50
Значить, треба поводитись як ви?
ні, як ми не треба,  а то будете такі неотесані і простоваті
Та ну, поведінка не може зробити нас неотесаними. Тим більше, що ми витончено хитруємо і виживаємо ;).
Поки ви граєтесь у машинки, у будівництво повітряних замків і обираєте у якому сексшопі будете зберігатися для жінок ми - вимушено перебираємо на себе ваші ролі. Може і справді, у цьому винуваті. Бо треба, як пише Уальд - просто розбудити у вас звіра і дати зрозуміти, що треба робити, щоб звір знов став чоловіком. А ми - слабкою статтю.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Дві половинки
« Прочитано #141 : 27 Січня 2012, 22:18:14 »

"Чтобы завоевать мужчину, женщине достаточно разбудить самое дурное, что в нем есть. Ты делаешь из мужчины бога, и он тебя бросает. Другая делает из него зверя, и он лижет ей руки и не отстает от нее."
Чоловік  легко  падає  вниз  завдяки  похоті,  розпусті  і  тупості.  А  потім  тягне  за  собою  жінок.  Обожнювати  чоловіка  для  якого  на  першому  місці  похіть -- гріх!  А  те  що  він  таку  жінку  кидає  і  перестрибує  на  іншу-- це  розрахунок  за гріх  і  ще  один  крок  до  наступного  гріха  (мотіватор).  А  коли  з  нього  робиш  звіря  то  він  ще  на  деякий  час  затримується.  Ще  хоче  розважатися.  Але  все  одно,  це  не  надовго,  бо  все  одно  піде  тому  що  гола  пристрасть  довго  не  палає.  
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дві половинки
« Прочитано #142 : 27 Січня 2012, 22:30:08 »

що  чоловіки  більше  НЕ  думають,  навіть  не  відчувають  за  собою  будь-яку  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.
а чому? Якщо ніхто нікому нічого не повинен, то певно єдиний вихід у жінок - змінитися самим. Тобто, стати такими ж - а дітей повісити...
...повісити на бабусь і державні органи.
Відповідь від: 27 Січня 2012, 22:24:00
Обожнювати  чоловіка  для  якого  на  першому  місці  похіть -- гріх!
А хіба тут йдеться саме про таких чоловіків? Може він мав на увазі середньосексуального, тобто середньостатистичного чоловіка, в першу чергу - доброго, розумного, надійного.
А обожнювати напевно нікого не можна. Бо людина, яка "зійшла на п"ядестал" стає недоступною як бог\богиня і тому має всі шанси залишитись там самотньою згодом.
Обожнювати  чоловіка  для  якого  на  першому  місці  похіть -- гріх!
поки писала, виникло ще запитання - а того, у кого похіть на 2му місці (чи 10му) не гріх?
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Дві половинки
« Прочитано #143 : 27 Січня 2012, 22:33:40 »

На  жаль  так  і  є!  Шкода!  Багато  жінок  які  справді  повісили  дітей  на  бабусь  і  державні  органи,  які  нищуть  своїх  дітей  замість  любові  і  ніжності,  вбивають  їх  фізично.  Я  вже  не  кажу  за  аборти.  Тобто  правильним  шляхом  йдемо,  шановні  друзі!  Шляхом  у  прірву.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дві половинки
« Прочитано #144 : 27 Січня 2012, 22:37:41 »

Але  все  одно,  це  не  надовго,  бо  все  одно  піде  тому  що  гола  пристрасть  довго  не  палає.
От, біда - обожнюєш - кидають, не обожнюєш - також кидають. Та ви - кидали, чоловіки ;)!
Значить будити треба не повністю голою пристрасттю, а напіводягнутою...
"Чтобы завоевать мужчину, женщине достаточно разбудить самое дурное, что в нем есть.
Значить саме дурне у чоловіках - це саме пристрасть?
Відповідь від: 27 Січня 2012, 22:35:19
Тобто  правильним  шляхом  йдемо,  шановні  друзі!  Шляхом  у  прірву.
Та ну чого ж так негативно і фатально?! Не все так погано. Вірніше - все чудово, а описані випадки - то рідкі виключення
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Дві половинки
« Прочитано #145 : 27 Січня 2012, 22:43:45 »

Описані  випадки  на  жаль  стали  частими. Дуже.  А  "самое  дурное"  це  і  є  пристрасть  без  кохання,  без  почуттів  і  без  бажання  виконати  призначення -- дати  початок  новому  життю.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Дві половинки
« Прочитано #146 : 28 Січня 2012, 02:12:30 »

Слухай, ДДК, а в тебе скільки дівчат було?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дві половинки
« Прочитано #147 : 02 Березня 2012, 23:59:23 »

Встать на колени...
перед мужчиной

Приховано: Показати
Источник: Профессиональный психолог

Здравствуйте,

Делюсь с вами впечатлениями от встречи с Галиханом Абдешевичем Идрисовым. Он работает по методу Александра Ефимовича Алексейчика “Интенсивная терапия жизнью”.

Много чего там было интересного. Однако, “зацепила” меня одна история. О том, как семейная пара пришла на терапию. И женщина говорит: “Я желаю, чтобы рядом со мной был сильный мужчина”.

И терапевт отвечает: ”Значит вы должны быть слабой перед ним. Встаньте сейчас на колени. И попросите вашего мужа, чтобы он стал сильным мужчиной”.

Женщина, конечно же, отказалась.

И тогда психолог задаёт вопрос: “Как же тогда его сделать сильным мужчиной. Если вы не способны быть слабой рядом с ним?”

И вот здесь начинается самое интересное.

(Кстати, когда я искала картинку к этой статье по запросу "женщина на коленях перед мужчиной". Это была единственная картинка такого плана. Все остальные прямо противоложные. Это тоже о чём-то говорит.)

Задайте себе вопрос прямо сейчас. Способны ли вы встать на колени перед своим мужчиной. И попросить его быть сильным, успешным, мужественным?

Возможно, сейчас вы думаете: “Никогда” или “Только не перед этим мужчиной”.

И тогда мы приходим с вами к эмоции, которая руководит нами. И заставляет видеть ситуацию определённым образом. Например, можно чувствовать себя униженной. Можно чувствовать себя ничтожеством. Или кем-то, кто не имеет вообще никакой ценности.

То есть получается простое действие вызывает шквал отрицательных эмоций. И возрождает прошлые воспоминания.  Детские, подростковые и юношеские.

Давайте посмотрим на ситуацию с этой стороны.

Что происходит, когда мы становимся на колени?

Мы действительно как будто уменьшаемся. И это совершенно прямо. Другой человек становиться для нас не просто выше. Он становится в каком-то смысле Божеством.

Как дети смотрят на своих родителей? Они смотрят на них снизу вверх. И они верят в то, что родители лучшие. Они всё умеют. Они всё могут. Они обладают безграничной силой и властью.

И с каждым годом, как ребёнок растёт, он становиться ближе к родителю. Он начинает смотреть на мир с его высоты. И таким образом, ощущает себя всемогущим. Именно поэтому совершаются какие-то безумные поступки в юности. Которые во взрослом возрасте люди уже не повторяют. Потому что ребёнок видит, что дорос до этого потенциала. И значит он может. И значит он тоже божественен.

Ну и что же дальше?

А дальше горький опыт. Который как будто говорит: “Размечталась. Ты никогда не будешь божественной”.

И мы начинаем замечать недостатки своих родителей. Чтобы обесценить их в собственных глазах. И у себя внутри. Чтобы можно было построить другой мир. Свой собственный.

Однако, желание этого ощущения быть божественной – сохраняется.

И это, знаете ли, совсем не плохо. Это даже сильно хорошо.

Только вот реализация этого желания происходит неверно.

Вот и ставит женщина себя выше мужчины. Чтобы самоутвердиться. Чтобы (ну давайте начистоту) “кастрировать” мужчину. (Об этом шла речь в третьем блоке тренинга "Как найти свою Половинку")

И вечный вопрос – что же делать?

Не подумайте, что я предлагаю вам по-настоящему встать на колени перед мужчиной. Я аналитический психолог. И всё рассматриваю с точки зрения символики внутреннего мира.

Поэтому достаточно просто представить себе – что вы становитесь на колени перед мужчиной. И давайте посмотрим на эту ситуацию не с позиции униженной маленькой девочки. Посмотрите – каким тогда становиться мужчина?

Он становиться большим, высоким. Он становится значимым для вас. Потому что память детства и вера в божественность родителей сидит у нас внутри. И самое главное…

…мужчина становиться потенциальным…

Просто представьте.

Даже есть такое выражение “смотреть снизу вверх”. Мы так смотрим, когда человек для нас большой авторитет.

Может быть, прямо сейчас  в вашей жизни и нет такого мужчины, перед которым захотелось бы встать на колени. Поэтому я вам предлагаю следующее. Когда вы выбираете себе мужчину, задайтесь вопросом: “Смогла бы я встать перед ним на колени? В реальности”. И увидьте этот потенциал. Ведь по закону ожидания – люди становятся такими, какими мы ожидаем их видеть.

У этой монеты есть и другая сторона.

Когда женщина постоянно стоит на коленях перед мужчиной. Образно говоря. Она всегда смотрит на него снизу вверх. При этом зная о его недостатках. И не замечая их. Как маленькая девочка она верит в непогрешимость своего идеала.

В этом случае ей необходимо сделать прямо противоположное. ВСТАТЬ с колен. Чтобы увидеть, что она прекрасна. Что она достойна. Достойна лучшего мужчины. Достойна лучшей жизни. И чтобы увидеть собственный потенциал. Потенциал изменить свою жизнь в сторону собственного счастья.

Итак, в какой же вы позиции рядом с мужчиной? Вы всё время ставите его на колени перед собой. Или сами стоите перед ним на коленях. Может быть, ситуация всё же другая. Вы способны встать на колени, когда это необходимо. И способны попросить его опуститься на колени перед вами. Это и есть гармоничные счастливые отношения. С огромным потенциалом счастья и удовольствия от жизни.

С верой в ваше счастье, Светлана Морозова http://www.obrestipolovinku.ru/vstat_na_koleni_pered_muzhchinoj.php 
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дві половинки
« Прочитано #148 : 03 Березня 2012, 13:37:49 »

хороша стаття :) жінка по природі своїй завжди хоче одночасно грати декілька ролей :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Дві половинки
« Прочитано #149 : 03 Березня 2012, 13:43:22 »

Алекс, хіба тут про ролі йшлося? мені здалося, що про інше... Лалі - молодець, просвітитель :)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Дві половинки
« Прочитано #150 : 03 Березня 2012, 13:59:04 »

Прочитав статтю і переконався що я правильно думаю.Я ніколи б не хотів щоби жінка ставала переді мною на коліна як я ніколи не ставав і не стану перед жінкою.Єдиний перед ким я стаю на коліна це Бог,але це Бог я думаю тут все зрозуміло.Взагалі всі оці судження ,поділення на чоловіка жінку хто перед ким має ставати на коліна на мій погляд фігня як каже  chuck :).Хай чоловік і жінка стануть одним цілим і живуть одною ціллю і все буде ок.Чому хтось повинен принижуватись???хіба якщо хтось хоче принижуватись ,ну то його справа.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Дві половинки
« Прочитано #151 : 03 Березня 2012, 14:00:46 »

жінка по природі своїй завжди хоче одночасно грати декілька ролей
та ні жінка просто хоче аби чоловік "підріс" (інколи хоча б до її рівня, а інколи-вище :) То вже від жінки залежить ;) )
П.С. А що тут, Alexander, поганого ;) (то я про кілька ролей). Іноді просто інакше не можна, це якщо говорити серйозно.
У нас у темі вислови була така фраза:  Мужчины! Помогите женщинам быть слабыми. Быть сильными они умеют и без вашей помощи!!!
Дуже влучно, як на мене, в даному випадку
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Дві половинки
« Прочитано #152 : 03 Березня 2012, 14:03:14 »

там у тексті багато алегорій, уявних речей. і психолог каже, що не обов"язково реально ставати на коліна. можна уявити, що ти ніби став (стала)... це тест на стосунки і власний внутрішній світ.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Дві половинки
« Прочитано #153 : 03 Березня 2012, 14:05:48 »

Хай чоловік і жінка стануть одним цілим і живуть одною ціллю і все буде ок
 :good Точно. Хтось колись сказав, що закохані це не ті, що дивляться одне на одного, а ті, що дивляться в одному напрямі.
Але мені здається ви дуже дослівно розумієте те ставання на коліна. Це ж умовно, як би сказати? наочне змалювання ситуації :unknow
Відповідь від: 03-03-2012, 14:05:18
написали з Санні  :frend
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Дві половинки
« Прочитано #154 : 03 Березня 2012, 14:06:42 »

там у тексті багато алегорій, уявних речей. і психолог каже, що не обов"язково реально ставати на коліна. можна уявити, що ти ніби став (стала)...
для мене це одне і теж ,це так як в думках зраджувати.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Дві половинки
« Прочитано #155 : 03 Березня 2012, 14:11:48 »

про яку зраду йдеться? не розумію Вас. крім того, те, що Ви пишете - ніколи, ні перед ким - хіба не прояви гордині?
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Дві половинки
« Прочитано #156 : 03 Березня 2012, 14:18:56 »

 :agree
Мова ж не йде про приниження когось, рабство чи якесь знущання, а про поступливість, може, і вміння послухати і почути...
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Дві половинки
« Прочитано #157 : 03 Березня 2012, 14:22:00 »

Все дуже просто ,все що я допускаю в думках .я допускаю в житті,тобто якби я в думках міг стати на коліна то і в реалі теж.З зрадою чому я порівняв? Тому що і в Біблії пишеться що якщо ти жінку пожадав в думках своїх то вже згрішив.Тобто ти вже готовий до цього.А гординя ?до чого тут гординя?може гордість тоді так.Я не хочу принижувати жінку щоби показати що я сильний ,бо таким способом тільки вибачте чмирі самоствдерджуються сильний чоловік сильний не тоді коли хоче щоби жінка перед ним принижувалась а тоді коли він сильний.Принижувати це взагалі участь слабких.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Дві половинки
« Прочитано #158 : 03 Березня 2012, 14:25:21 »

ідеться не про ЧУЖУ, а ВЛАСНУ жінку...
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Дві половинки
« Прочитано #159 : 03 Березня 2012, 14:27:14 »

А самому на коліна ? ;) Не для приниження, а ну типу солідарності з дружиною, для підтримки
.я допускаю в житті,тобто якби я в думках міг стати на коліна то і в реалі теж.
Записаний