Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 5 місяців 20 днів

Автор Тема: Не будьте байдужими!!!!  (Прочитано 132415 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #180 : 18 Вересня 2012, 12:19:41 »

«Укргазбанк» ініціював створення «Банку добрих справ»
11 вересня 2012 року під час круглого столу «Відповідальність банків і прозоре благодійництво фондів» було оголошено про початок проекту «Банк добрих справ», ініційованого АБ «Укргазбанк» у партнерстві з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких та Асоціацією платників податків України. Проект допоможе рятувати життя та здоров’я людей із малозабезпечених родин, які не можуть самостійно зібрати необхідні кошти на операцію чи лікування.

На заході було підписано «Меморандум про партнерство заради порятунку життя людей» між АБ «Укргазбанк», благодійними фондами, Асоціацією платників податків України та ЗМІ.


http://economics.unian.net/ukr/detail/139752
У ході круглого столу було порушено низку актуальних для малозабезпечених сімей і держави проблем, пов’язаних зі збором пожертв для порятунку життя чи здоров’я члена родини. Наразі держава неспроможна забезпечити фінансову допомогу для термінових хірургічних операцій, реабілітацію хворих та надати допомогу сім’ям, в яких є тяжко хворі люди. Відтак ці сім’ї (здебільшого незабезпечені) вимушено продають все майно і змушені збирати пожертви на відкриті банківські рахунки. Оскільки більшість населення не обізнана із законними нормами збору благодійних коштів, це призводить до конфліктів з податковими органами.

Так, наприклад, у м. Івано-Франківськ журналісти через свої публікації допомагали збирати до 300 000 євро (понад 3 млн грн) для родини, в якій хлопчик потребував негайної операції. Коли частину коштів було зібрано, виникло питання: чи підлягають оподаткуванню зібрані пожертви, що терміново перераховувалися за кордон з рахунку одного із батьків? Чи будуть санкції за несплату чи несвоєчасну сплату податків з доходу фізичної особи, штрафи і пеня? На жаль, хлопчик помер.

Але на цьому історія не завершилася. Бо, згідно із законодавством, приватні рахунки не є благодійними. Публікації про збір пожертв на приватний рахунок у ЗМІ можуть вводити в оману громадян. До того ж, надходження на приватні рахунки підлягають оподаткуванню. У разі несплати податків державна податкова система вимагає сплатити штрафи, суму заборгованого податку та пеню за кожен день простроченої сплати податку.

У ході круглого столу учасники дійшли висновку, що єдиним дієвим шляхом зібрати термінову фінансову допомогу є співпраця з благодійними фондами.

Саме благодійні фонди можуть підказати вихід із таких тяжких ситуацій. За ініціативою АБ «Укргазбанк» було розпочато інформаційно-просвітницьку кампанію, яка роз’яснить українському населенню, як правильно користуватися благодійними рахунками, які ризики та можливі негативні наслідки може мати самостійне відкриття та користування ними. «Укргазбанк» у партнерстві з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких починає активну роботу з регіональними громадами для збору коштів на цільові потреби та ініціює реалізацію довгострокової соціальної програми. Збір коштів націлений на порятунок життя людини та на лікування осіб із малозабезпечених сімей.

«Сьогодні ми хочемо розпочати, на нашу думку, добру та вкрай необхідну справу. Справу, яка стосується соціальної відповідальності банків перед суспільством. Я кажу про цілком конкретні речі – як банки можуть допомогти полегшити і навіть врятувати людські життя. Банківські установи часто підкреслюють, що вони застосовують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Люди, які звертаються з проханням відкрити «благодійний рахунок» для збору пожертв на порятунок члена родини, напевне, розповідають і про ситуацію, і про обставини, що привели їх до банку, однак, пригнічені бідою, рідко думають про правильність саме такого способу збирання необхідних коштів», - наголосив голова правління АБ «Укргазбанк» Сергій Мамедов.

За його словами, «банківський працівник у суцільному потоці клієнтів може просто не почути таку людину. Як наслідок, нерідко ті люди, які відкривають розрахунковий чи картковий рахунок, щоб збирати гроші на лікування рідних та близьких, переконані, що цей рахунок придатний для збору пожертв, що він є благодійним та навіть не підозрюють, що отримані на такий рахунок кошти підлягають оподаткуванню. Тоді як, наприклад, банку, до якого звернувся клієнт з необхідністю відкриття такого рахунку, нічого не варто порадити цим людям звернутися до благодійної організації, яка також може бути клієнтом банку і здатна надати більш кваліфіковану  допомогу у питанні збору пожертв на доброчинність. Благодійництво має бути цивілізованим».

Дана ініціатива спонукатиме інші банки приділяти цій проблемі належну увагу, проявити більшу відповідальність у питанні псевдоблагодійних рахунків фізичних осіб, розвивати співпрацю із благодійними фондами як гарантами легальних методів залучення коштів, що проходять через банківські рахунки.




Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #181 : 02 Листопада 2012, 20:29:34 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=PR6ds0NBrcQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=PR6ds0NBrcQ</a>
Ролик фонда «Линия жизни»
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #182 : 10 Січня 2013, 01:29:35 »

ТЕРМІНОВО!!! РЕПОСТ!!!УСІ ХТО  В  ФРАНКІВСЬКУ!!!


Благодійний фонд "Ти-АНГЕЛ" звертається до всіх людей, не байдужих до чужого горя та біди, з проханням допомогти врятувати життя Білобривці Христині Василівній (1997 року народження).

У неї складне онкозахворювання - В-клітинна лімфома. Дівчині терміново необхідні донори другої групи крові негативного резусу. Христинка лікується в онкогематологічному відділенні Ів-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Не будьте байдужими, подаруйте Христиці шанс на життя.

Телефонуйте мамі Христинки – 097 79 59 545
 
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #183 : 18 Березня 2013, 17:57:36 »

Рак влади

Кошти, передбачені на створення реєстру донорів кісткового мозку для онкохворих дітей, чиновники розбазарили на закордонні відрядження.
 
-
Приховано: Показати
Бачите будівництво? Це наш новий корпус. Тут ми зможемо рятувати більше дітей, - чоловік у білому халаті вказує в бік паркану, за яким виринає будинок на дев’ять поверхів. Щоправда, щоб називатися будинком, йому бракує вікон, даху та кількох стін.
Чоловік у білому – це Юрій Гладуш. Він директор Національної дитячої лікарні Охматдит, якій до кінця року пообіцяли нове приміщення з сучасним обладнанням. «Безпосередньо в цьому корпусі ми зможемо навіть рятувати тих, кому потрібна пересадка кісткового мозку!» - каже пан Юрій.
- А донорів де братимете? - одразу запитую у дитячого лікаря.
- Самі шукатимемо, створимо базу. Я впевнений, що, на відміну від інших, зібрати таку нам вдасться.
«Інші» - це Всеукраїнський реєстр донорів гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку). «Свідомо» вже писало, як саботується робота цієї утвореної ще у вересні 2009-го року державної структури.
Чому це важливо? Тому що це ключ для порятунку родин, які зараз продають квартири, позичають, в кого тільки можуть, і все одно вимушені подавати оголошення з проханнями про допомогу на лікування дітей. Йдеться про тих, кого вражає рак. За оцінкою Міністерства охорони здоров'я, зараз близько тисячі людей потребує трансплантації кісткового мозку. Кожна така операція за кордоном коштує від 150 тисяч євро. Самі розумієте, що для більшості українських родин такий діагноз – вирок.
Втричі дешевше подібні операції могли б робити і в нас. Більше того – роблять. Кістковий мозок в Україні пересаджують у трьох центрах – в Київському центрі трансплантації кісткового мозку, в Охматдиті та у Донецькому інституті невідкладної і відновлювальної хірургії Гусака. Але шансів прооперуватися в нашій клініці в українців на порядок менше, ніж в закордонній.
Чому? Тому що тут нашим хворим не можуть знайти донорів. Для пересадки потрібні стовбурові клітини кісткового мозку. Бути сумісним з рідними щастить тільки кожному п'ятому пацієнту. Інших може врятувати лише незнайомець. Щоб такого знайти, як підрахувала Європейська група з трансплантації крові і кісткового мозку, треба перевірити до п'яти тисяч людей. Власне для цього більше сотні країн об'єдналися у Міжнародний реєстр донорів клітин кісткового мозку. Зараз у ньому більше 18 мільйонів добровольців. Підключитися до Реєстру може кожна країна. Але за однієї умови. Спочатку вона сама має створити реєстр своїх донорів.
 
Як це зробити
До цього національного Реєстру у Всесвітньої асоціації донорів кісткового мозку є три вимоги.
Перша – в місцевому Реєстрі має бути зареєстровано хоча б 500 донорів, які готові поділитися кров’ю, плюс зберігатися хоча б 100 зразків пуповинної крові.
Друга – за останні три роки Реєстр має допомогти знайти кров хоча б шістьом хворим, з яких двоє мають бути з інших країн.
Третя – в країні мають бути акредитована лабораторія для перевірки крові та центр аферезу, де розділятимуть кров чи кістковий мозок на частинки.
Навесні 2011-го – через півтора року після утворення українського Реєстру - ми розслідували, що він не діє. Гроші витрачалися на оренду великого офісу в гарному бізнес-центрі, а пошуком донорів ніхто не займався. Навіть на наші спроби стати донором в Реєстрі не звернули уваги. Хоча в Україні тисячі людей готові були здати кров, на травень 2011-го Реєстр записав лише 43 людини.
Пройшло ще півтора року. Ми звернулися до Реєстру знову з проханням розповісти, що вдалося зробити.
У відповідь нам зателефонував заступник директора Реєстру Володимир Боголєпов.
- Я Вам так скажу, на це не дають грошей!
- Яке фінансування було 2012 року? - спробували уточнити ми.
- Ми такої інформації не маємо. Вам потрібно звернутися у фінансовий департамент Державного експертного центру. Вони розподіляють гроші, адже ж ми у їхньому відомстві. Ми вирішуємо тільки питання… медичного характеру.
За тиждень ми мали дані з Державного експертного центру.
Скільки грошей платників податків було витрачено на національний Реєстр донорів кісткового мозку
Рік
Сума у гривнях
2009 (Реєстр створили у вересні)
94 тисячі
2010
995 тисяч
2011
1 мільйон 120 тисяч
2012
1 мільйон 50 тисяч
У 2013-му на Реєстр планують витратити ще 1 мільйон 120 тисяч гривень.
 
Що зробили за ці гроші?
Назбирали 500 донорів і сотню зразків пуповинної крові? На наш запит Реєстр повідомив: зареєстрували 82 донори і взяли 10 зразків крові. Це за три із гаком роки!
Допомогли хоча б шістьом хворим? Жодної операції за допомогою Реєстру не було проведено. А іноземці в Україні взагалі не мають права шукати донорів, оскільки, за нашим законодавством, можна використовувати лише кістковий мозок родичів. Про це знають усі лікарі і керівництво Міністерства охорони здоров’я. Розуміють, що це є бар’єром для приєднання України до Міжнародного реєстру з 18 мільйонами потенційних донорів. І жоден міністр, жоден уряд досі не попіклувався, щоб зняти це обмеження!
Чи створили лабораторію? «Зважаючи на те, що роботу фактично лише розпочато, наявність власної лабораторії вбачається економічно недоцільною», - відповіли нам в Реєстрі.
Тобто вже три роки з гаком Реєстр марнотратно витрачає мільйони гривень платників податків. А що ще страшніше – далі залишає без шансу на життя тисячі українських родин.
Реєстр нам нічим не допомагає, - каже завідувач Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку Охматдит Світлана Донська. - Ми просто чекаємо.
Ми поставили Реєстру запитання в лоб – на що витратили 3,5 мільйони? «На вивчення міжнародного досвіду та напрацювання законодавства», - без жартів була відповідь.
Це ж запитання торік зацікавило і МОЗ. До Реєстру вони відправили спеціальну комісію. Один з її членів погодився анонімно поговорити зі «Свідомо».
«Там фактично не було що й перевіряти. Уся робота – це подорожі до інших країн для «вивчення досвіду і налагодження контактів». Для двох людей – директора Сергія Павленка та його заступника – Боголєпова. Все», - не приховує співрозмовник.
І що ж після цього зробили урядовці?
«Комісія в цілому схвалила діяльність Центру з вирішення такого важливого для галузі охорони здоров’я завдання, як створення Всеукраїнського реєстру донорів гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку), та рекомендувала посилити спілкування з міжнародними структурами, а також продовжувати удосконалення нормативно-правової бази», - відповіли «Свідомо» у Державному експертному центрі, через який і фінансується Реєстр.
Це означає, що батькам хворих дітей і далі доведеться писати оголошення… 
 
Марія ЗЕМЛЯНСЬКА,
бюро журналістських розслідувань «Свідомо»,
для "Галицького кореспондента"

http://www.gk-press.if.ua/node/8631
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #184 : 18 Березня 2013, 19:14:53 »

 :( немає слів!
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #185 : 19 Березня 2013, 22:51:49 »

Українські діти як ресурс для клінічного випробування ліків
Ольга ТЕРЕЩЕНКО19.03.2013 09:15
Україна тривалий час відмовлялася від пропозицій проводити клінічні дослідження за участю дітей. Але зрештою було зроблено крок назустріч транснаціональним фармацевтичним компаніям — змінено нормативну базу (російською).

Клинические испытания лекарств — одна из наиболее закрытых, можно сказать, засекреченных сфер медицины. Несмотря на то, что в нашей стране их проводят давно, информацию найти крайне сложно. Организаторы, как правило, ссылаются на врачебную тайну и вполне объяснимое желание производителей лекарств соблюсти коммерческие секреты.

Поэтому и вызвало огромный резонанс заявление народных депутатов о том, что медпрепараты испытывают на детях. Да еще и на сиротах! В список лечебных учреждений, где это происходит, попали Полтавская областная детская больница, а также Институт эндокринологии и обмена веществ им. Комиссаренко и Научно-практический медицинский центр детской кардиологии и кардиохирургии Минздрава Украины.

Новость вызвала шок. Спустя несколько дней Министерство здравоохранения опровергло информацию: чиновники комментировали событие так, вроде и не было никаких клинических испытаний — детей просто лечили от разных болезней. По этой версии, врачи настолько трепетно относятся к правам пациентов, что собрали заявления от родителей, свидетельствующие об их согласии на такое лечение. Позже появилось сообщение, что медики, желая защитить честь мундира, готовятся подать в суд на своих обидчиков за распространение ложной информации.

Приховано: Показати
Поставить точку в этой истории должен был уполномоченный президента Украины по правам детей Юрий Павленко, отправившийся с инспекторской поездкой на Полтавщину. Накануне он активно рассказывал о том, какое «покращення» ожидает юное поколение — при школах (даже в сельской местности ) должны быть и стадион, и бассейн, и кружки по интересам. Во время поездки в Лубны Полтавской области, кроме этих вопросов, затронули и тему клинических испытаний с участием детей. На брифинге Ю. Павленко заявил: «…после полной проверки органами прокуратуры, облздравом и Министерством здравоохранения можно сделать выводы, что никаких клинических исследований или испытаний каких-либо лекарств или вакцин в Полтавской области, да и в целом по Украине не проводили. Во-первых, это запрещено законом, а во-вторых, в тот период, о котором говорил депутат в своем заявлении, данных вакцин вообще не было на территории области».

Это успокоило медиков, утверждавших, что скандал — это всего лишь козни депутатов от оппозиции. По словам участников этой встречи, всех огорчило сообщение представителей правоохранительных органов. Оказывается, подать в суд на обидчика не получится — заявление народного депутата невозможно квалифицировать как клевету, его рассматривают как сигнал, который прокуратура обязана проверить.

А правозащитники остались при своем мнении — никто так и не удосужился разобраться, что же происходило с детьми на самом деле. Целый ряд вопросов остался без ответов.

О том, как все проверяли, можно судить по заявлению Ю. Павленко. Во-первых, лекарство и вакцина — далеко не одно и то же. В Полтавской больнице использовали лекарство — антибиотик последнего поколения (известный под названием «дорибакс» или «дорипенем»). Во-вторых, клинические исследования и испытания — это один и тот же процесс, просто в последнее время ради благозвучия чаще используют первый вариант. Фармфирмы обижаются на выражение «клинические испытания», говорят, что это касается лишь лабораторных животных. И, наконец, уполномоченному по правам детей следовало бы знать, что привлечение малолетних пациентов к процессу клинических исследований в Украине теперь вполне законно. О чем, кстати, свидетельствуют упомянутые заявления о согласии, подписанные родителями.

Что делали с несовершеннолетними пациентами в Полтавской областной детской больнице — лечили по протоколу, утвержденному Минздравом, как это должно быть, или все же их включили в группу для клинических исследований лекарств?

Главный врач больницы заявила во всеуслышание, что никаких нарушений не было. Да, собственно, и самих клинических испытаний не было — двум детям кололи антибиотик, который помогает при урологических заболеваниях, согласие их родителей (пап и мам) подклеено в их медицинские карточки.

Больше информации содержится в официальном заявлении Минздрава: «За період з червня по вересень 2012 року проведення клінічних мультицентрових досліджень лікарського засобу «доріпенем», що є антибактеріальним засобом та використовується для лікування інфекції сечових шляхів, є дозволеним для використання в Україні (номер реєстраційного посвідчення UA/9213/01/01, термін дії посвідчення з 17.12.2008 по 17.12.2013 року), проліковано двоє дітей. У медичних картках стаціонарних хворих є інформована згода обох батьків, яка є обов’язковою вимогою для включення дитини до клінічного дослідження, що контролюється комісією з питань етики Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні. На сьогоднішній день у цих дітей спостерігається стійка ремісія по захворюванню».

Получается, клинические исследования все-таки были?

Следует обратить внимание на даты. Сайт Полтавской облгосадминистрации сообщает, что «до 17.02.2012 г. в областной детской больнице препарат «дорибакс» («дорипенем») не использовался». Но умалчивает о том, когда это происходило. Минздрав же подчеркивает, что клинические испытания проводились в период с июня по сентябрь 2012 года.

Хотя уже в начале января 2012 года было известно следующее: «Агентство по контролю за продуктами питания и лекарственными средствами США (FDA) информирует специалистов о досрочном прекращении клинического исследования препарата Doribax («дорипенем») из-за недостаточной безопасности препарата».

Почему прекратили?

Производители антибиотика хотели расширить сферу его применения и организовали клинические испытания, в ходе которых оценивалась эффективность препарата в лечении пациентов с различными пневмониями. Но результат оказался не таким, как ожидали, — уровень клинического излечения больных был слишком низким, а показатель смертности в контрольной группе был выше, чем в той, где применяли другое лекарство.

FDA, вердикт которого обязателен для выполнения, напомнил специалистам, что в США «дорибакс» не одобрен для лечения какого-либо вида пневмонии и противопоказан в дозировке свыше 500 мг каждые 8 часов.

Как же применяется этот антибиотик в Украине? Об этом можно узнать из инструкции, которую обязаны, но далеко не всегда читают как врачи, так и больные. В списке заболеваний — пневмонии, интраабдоминальные инфекции (острый аппендицит, панкреонекроз, абсцесс печени и пр.), осложненные инфекции мочевых путей, пиелонефрит. Способ применения одинаковый при всех заболеваниях — 500 мг каждые 8 часов. Курс — от 7 до 14 дней.

В инструкции написано, что нет опыта применения препарата у детей до 12 лет. Означает ли это, что пациентам старше 13 лет его можно назначать? Почему указан именно этот возраст? Сложности перевода или что-либо другое? Согласно рекомендациям производителя, его разрешено использовать для лечения тех пациентов старше 18 лет.

Как случилось, что антибиотик, предназначенный для взрослых, кололи детям? Специалисты, давно занимающиеся проведением многоцентровых клинических исследований, заметили много нарушений и нестыковок. То, что есть разрешение, подписанное родителями, означает, что они ознакомились с текстом так называемого информационного согласия и понимают, какие риски могут возникнуть. Но понимают ли? Знают ли о запрете и предостережениях FDA? В курсе ли тех осложнений, которые может вызвать фармпрепарат у детей?..

Проведение клинических исследований — процесс очень дорогостоящий, поэтому производитель четко прописывает все условия: сроки, количество участников, их возраст, пол, диагноз и т. д. Вызывает сомнение, что в исследованиях принимали участие всего двое детей, как правило, набираются многочисленные группы. Как рассчитывали дозу для маленьких пациентов, если нет опыта лечения детей?..

Чья позиция очевидна, так это фармпроизводителя, который заинтересован, чтобы его препарат имел как можно большую сферу применения и по болезням, и по возрастным категориям. Если не удается эффективно лечить воспаление легких, можно поэкспериментировать с детьми. То, что препарат уже был зарегистрирован в Украине, наверное, облегчило задачу. Клинические исследования проводятся не только до, но и после регистрации новых лекарств, чтобы собрать как можно больше информации о побочном действии, составить более полный список противопоказаний. Интересно, согласились бы родители на участие их детей в клинических исследованиях препарата для взрослых, если бы внимательно прочитали список реакций, которые могут возникать при его применении?

Производитель антибиотика подчеркивает, что все лекарства могут вызывать побочные эффекты, и рекомендует немедленно обратиться к врачу, если после применения возникнут тяжелые аллергические реакции: сыпь, затрудненное дыхание, отек в полости рта, а также языка, лица. Не исключаются боли в груди, кровавый стул, слабость, сильнейший понос, серьезные судороги и т. д. К особенностям применения относится и угроза возникновения серьезных, в том числе и «летальных реакций гиперчувствительности».

Наверное, подобные осложнения и возникали в ходе исследований препарата при лечении пневмоний, из-за чего FDA принял решение об их досрочном прекращении.

То, что детей лечили от урологических заболеваний, а не от пневмонии, вовсе не означает, что они защищены от побочных действий, которые могут проявиться в любой момент. Одна из причин, которая могла повлиять на решение родителей, — это нищета нашей медицины. Лекарства и для взрослых, и для детей закупаются не за бюджетные средства, а исключительно за деньги пациентов и их родственников. Стоимость упаковки антибиотика (10 флаконов) — более 4 тыс. грн. На курс лечения необходимо купить минимум три плюс другие препараты, шприцы, капельницы и т. д.

Украина долго отказывалась от предложений проводить клинические исследования с участием детей. Но потом был сделан шаг навстречу транснациональным фармацевтическим компаниям — внесли изменения в нормативную базу, узаконив тем самым работу испытателей с несовершеннолетними пациентами. Те, кто лоббировал эту норму, утверждают, что таким образом несовершеннолетние больные получают возможность лечиться новейшими препаратами. Сложившаяся же ситуация свидетельствует о том, что взрослые получили возможность использовать детей как ресурс для проведения клинических исследований, не особо заботясь об их здоровье и правах. Эксперты утверждают, что дети, принимавшие участие в исследованиях, даже не имели обязательного в таких случаях страхового полиса.

© 2012-2013 Racurs.ua®
Всі права на матеріали сайту охороняються згідно з законодавством України
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #186 : 04 Жовтня 2013, 20:43:11 »

     
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #187 : 10 Жовтня 2013, 13:40:18 »

Увага! 16-річна Наталія Балог не повернулася додому зі школи. ФОТО | Магнолія-ТВ

7 жовтня, близько 08.00 год пішла в школу й не повернулася неповнолітня Балог Наталія Василівна 09.03.1997 року народження, мешканка с.В.Лучки,  вул.Мукачівська,187. Дівчина мала при собі мобільний телефон та сумку, з  якою йшла до навчального закладу.

Її прикмети: вік - 16 років, зріст 155-160 см, худорлявої тілобудови, волосся  русе пряме коротке,  стрижка «каре», обличчя овальне, очі сірі.

Була одягнута: у чорну балонову куртку, чорні лосини, жовту кофту з капюшоном, сіру майку, коричневі туфлі.

Шановні громадяни!

Всіх, кому відоме місце перебування або будь-яка інформація про розшукувану, прохання повідомити до  чергової частини Мукачівського МВ УМВС або  за телефонами: 2-23-33, «102».
http://magnolia-tv.com/photo-news/2013-10-09/31440-uvaga-16-r-chna-natal-ya-balog-ne-povernulasya-dodomu-z-shkoli-foto
Магнолія-ТВ.com
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30359
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:13:09

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #188 : 10 Жовтня 2013, 14:18:17 »

То Мукачівський район. Малоймовірно, що вона у Калуш потрапила
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #189 : 10 Жовтня 2013, 14:19:57 »

Малоймовірно
але не виключено.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #190 : 10 Жовтня 2013, 18:07:32 »


 Є вже дівчєтко дома  :) Погуляло маленько,думало нич не є буде :=) як троха з цімбором побуде наодинці  :=) Козє дурне  :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #191 : 10 Жовтня 2013, 18:14:51 »


 Є вже дівчєтко дома  :) Погуляло маленько,думало нич не є буде :=) як троха з цімбором побуде наодинці  :=) Козє дурне  :(
:D звідки знаєте?
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #192 : 11 Жовтня 2013, 10:29:25 »


  :) Робота така  ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #193 : 24 Серпня 2014, 23:42:19 »

А у нас як було би???


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=438sGy9IE58" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=438sGy9IE58</a>
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30359
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:13:09

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #194 : 25 Серпня 2014, 10:00:52 »

 :good
Але все одно їх треба залити кров'ю і перетворити на "радиоактивный пепел"!!!
 :fool
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.