Вільний форум міста Калушa

Різне => Розмови про все => Тема розпочата: Yana від 16 Серпня 2013, 00:24:12

Назва: Романтика!
Відправлено: Yana від 16 Серпня 2013, 00:24:12
Як красиво зізнатись дівчині в коханні?
Натрапила на таку тему в одній із груп..........От розкажіть про те, хто, де, як і коли робив щось дуже романтичне й нестандартне для себе :)
Відповідь від: 16 Серпня 2013, 00:20:40
Ірина Токарчук
ще гарний спосіб : написати на папірцях різні приємні речі, зкрутити їх в маленькі сувої, і скласти в якусь гарно оформлену баночку чи шкатулочку ,наприклад з написом "100 причин,чому я тебе люблю ". якщо дівчина - романтик,то має оцінити :)
Відповідь від: 16 Серпня 2013, 00:22:12
"Є один спосіб. Попроси маму приготувати борщ, запроси дівчину погуляти, борщ візьми з собою Гуляєте з нею довго-довго. Підведеш її до якоїсь кав"ярні, спитаєш чи вона голодна, вона скаже "Так". Елегантно береш її за ручку і йдете в парк. В парку дістаєш зготовлений мамою борщ, і сідаєте на лавочці їсти.

Якщо вона згодна піти до тебе або ти до неї, то починай з того ж борщу, приготовленого мамою. В випадку коли ти йдеш до неї, борщ бери з собю. Перед тим як вона прийде, щось зламай. Хороший варіант- підпиляти стілець на якому вона сидітеме, коли поїсте почни ремонтувати. Для більшого ефекту, стукни собі по пальцеві. Ну і якщо дівчина сильно до душі припала, купи ляльку і підгузки, продемонструй як ти вмієш міняти дидячі підгузки, це вб"є її наповал. Впаде в твої обійми як тендітна лебідка. Тут ти можеш і на вушко сказати як сильно вона тобі дорога.

Можеш попросити в когось голуба, прив"язати йому до лапки записку і відправити до неї

Цікаво було б до дівчини на коні приїхати. Тільки знайти не ішачка якогось, а Буцефала, чорного як безмісячна ніч, гривою і штанями на копитах."

Ого! Таке вперше читаю..... :D :D :D
Назва: Романтика!
Відправлено: Отаман від 16 Серпня 2013, 00:26:39
борщ візьми з собою
-то для жлобів хіба .способів є дуже багато і навіть цікавіших
Назва: Романтика!
Відправлено: Yana від 16 Серпня 2013, 00:27:22
Кидай свої варіанти...
Назва: Романтика!
Відправлено: Yana від 16 Серпня 2013, 01:03:03
Андрій Кошелюк
хах, з борщем досить таки непогана ідея. Пропоную розширити: до борщу обов'язково сала, цибулі, вареників...Після обіду потрібно зразу ж розставити пріорітети та змусити дівчину помити посуд у найближчому фонтані. Ну а після цього сказати: "Значить завтра ти готуєш?" Таким чином ви показали що ви вмієте добувати їжу, що вмієте розставляти пріорітети і напросились на наступне побачення, під час якого можна здорово поїсти. Ну а якщо не сподобається дівчині обід, то черпаком по голові і в печеру=)
Назва: Романтика!
Відправлено: advokat від 16 Серпня 2013, 11:59:06
З борщем - жесть  :=)

На жаль зі старшого покоління (я маю на увазі чоловіків після 30-ти років)  багато хто зараз вважає, що романтичні, навіть невеличкі вчинки, -  щось зайве (типу навіщо час гаяти на всіляки дурниці). А дарма. Потім не можуть збагнути, чому у стосунках все так банально.
Насправді, є безліч варіантів зробити приємність людині, що тобі подобається (не обов'язково коханому/коханій). Якось напередодні одного з днів народжень нашого колеги (у нас з ним приятельські стосунки) в мене був чудовий настрій і я вирішила поділитись ним з іменинником)) Написала на маленьких папірцях купу всіляких побажань та помістила папірці у повітряні кульки. Зранку привітала іменинника незвичним веселим букетом з сюрпризом :) Для нього це виявився найприємніший подарунок:)

Найкреативніші у романтичних вчинках люди, що мають відношення до сфери розваг (принамні мені так щастило)). Один з моїх залицяльників, взимку ділянку перед воротами мого подвір'я завалював трояндами білими  ("садив" їх у сугроби снігу), та просив по телефону вийти на хвилинку, типу терміново забрати щось нагальне (ми тоді працювали разом). Словом, квіти в паркані мому він любив часто залишати, в мене вдома вони не переводились :) Коли я хворіла, він до мене відправляв посильних знову ж таки з оберемком білих троянд, дисками з гарними фільмами та баночкою меду :) Можу ще багато писати в тому ж дусі :) Різні були кавалєри. Веду до того, що романтичні вчинки у стосунках є важливою складовою, до того ж як з боку жінки, так і чоловіка (хоча чоловіків це стосується особливо), тоді ці стосунки не переростають у банальність.
Назва: Романтика!
Відправлено: Отаман від 16 Серпня 2013, 12:28:46
тут можна сказати що передавати через когось а не особисто-то не то.але то не той випадок.
 то тебе послухати-то свічки вночі на асфальті серцем чи написи на асфальті-то "ребячество" просто.
 насправді креативність-то дуже просто. від банальної кави в ліжко і троянду в вазу біля ліжка..
є "конфетно-букетний період",на нього приходиться пік, а надалі можна завжди щось придумати.
 та чогось думаю що й це не головне.
 часто людей поєднує якесь захоплення.це може бути від велопробіжок до стрибків з парашутом чи
виходи в гори.тоді можна креативувати,знаючи що будете там.
 часто одружені лІтають на аерошуті,викладаючи завітні слова на землі,де можна їх побачити з висоти польоту. а потім харяться,матюкаються і розходяться.романтика.
 і зявляються багато розведених жінок з дітьми .
але що цікаво,то те що ходячих порожняком мужчин більше ніж жінок таких,крім того що їх й так більше.
 бо на одного бл...на приходиться по кілька жінок.
не думаю що феміністок багато
Назва: Романтика!
Відправлено: advokat від 16 Серпня 2013, 13:12:08
Я те і мала на увазі :) Грубо кажучи любе згодиться, в тому розумінні, що не обов'язково вигадувати неабищо, все що в таких випадках радує, і чого хочеться досягнути - це увага, турбота прояв небайдужості.
Відповідь від: 16 Серпня 2013, 12:45:29
тут можна сказати що передавати через когось а не особисто-то не то.але то не той випадок.
Він просто ще любив "морозитись" типу він тут ні до чого)))))) ну,  це вже неоригінально)))
Відповідь від: 16 Серпня 2013, 12:58:11
На противагу тому ухажору був такий, що теж любив квітами обдаровувати, але це все відбувалось якось без ізюминки, по шаблону "дівчатам треба дарувати квіти". Купувались найдорожчі, найбільші та найбезобразніші букети (кошмарное великолепие). Так, як я тоді особливо "искушенной" в цьому плані не була (в 16 років), то раділа щиро (з віком стаєш цинічним  :)  ). Можливо у хлопця не було фантазії :) Думала раніше, що кількість грошей на фантазію впливає, чим їх більше тим все попроще без включення уяви, але то все насправді від людини залежить. Набагато приємніше, наприклад у Львові, піти (докарапкатись) в хуртовину, напередодні НР, на високий замок і випити там хороше шампанське, ніж просидіти п'яту точку у вишуканому ресторані.
Назва: Романтика!
Відправлено: Отаман від 16 Серпня 2013, 13:22:32
во-во. і я хочу на високий замок. (погода зробить вигляд що літо закінчилось.моросить дощем,холодом.і потім ще раз зо 2 тижні тепло,потім знову похолодно,бабине літо і приїхали..)
то краще ніж днювати в місті десь.
 і пофік що місто не знайоме)).
я роблю інакше. не букет а одна.квітка.вибираю велику,якомога ідеальну,з шипами.
можна при цьому прикропити аби було схоже на росу.цілі пелюстки і якщо є запах-
а то як атребут ,який можна завжди вдихати по дорозі,і без всіляких банальних стрічок .
 жива квітка-живий подарунок. або може я так розсуджую як жлоб,який шкодує купити букет  :=)
жадність-кращий засіб від жінки. мені цікаво наскільки жінки звертають увагу на  жлобство,бо є люди які майже відкрито його проявляють,чи закривають на таке очі,не помічаючи,чи просто терплять?
 загалом має значення від кого подарунок,значення з яким виразом ,місце і час припіднесений,а не просто на зразок -На,бери.
 для мене головне аби він був оцінений.а не просто пішов в смітник як Мадонна викидала квіти,які вона не любить.а квіти ен винні.винні люди.
 досить ідучи з дівчиною мельком збігати і купити ту саму квітку,їй приємно бо увага,в т.ч. й оточуючих і тобі.бо курва, сам люблю квіти. іноді руки зайняті,купиш і мимовлі не подумавши несеш в зубах :D
Приховано: Показати
[smg id=4945]
Назва: Романтика!
Відправлено: advokat від 16 Серпня 2013, 13:40:28
або може я так розсуджую як жлоб,який шкодує купити букет 
Не варто витрачати всі гроші на квіти, краще вже цукерок купити. Фінансові можливості не у всіх однакові.
Ти мені нагадав, як називають 8-березня  - святом однієї квітки))) З цього приводу нас приємно здивували цього року колеги, подарувавши кожній дівчині БУКЕТ тюльпанів. Як правило спостерігаєш в цей день чоловіків з одним тюльпаном у цилофані, знизу перемотаному резинкою червоною))))
Назва: Романтика!
Відправлено: Отаман від 16 Серпня 2013, 14:01:39
гг..так.дарують тюльпани як перші квіти весни.
цього року з тюльпанами вийшло інакше.
 а одна квітка в целофані-то лише аби рахувалось що щось ,та й подарував.
оригінально коли шефЬ зявляється з букетом,кличе всіх,і роздає.
 квіти можна дарувати не лише тоді коли свято чи є провина,а просто так.експромпт-увага
 
Назва: Романтика!
Відправлено: Yana від 17 Серпня 2013, 14:17:54
А поділіться своїми найромантичнішими вчинками. Чи планами...
От один з наших форумців заустрічав кохану дівчину з великим плакатом "З ПОВЕРНЕННЯМ В УКРАЇНУ! КОХАЮ ТЕБЕ!" Весь автобус був шокований. А дівчині як приємно!
Назва: Романтика!
Відправлено: Отаман від 17 Серпня 2013, 15:11:15
е...
варят..купити сіті-лайт і най сі тішит  :=)
Назва: Романтика!
Відправлено: Yana від 17 Серпня 2013, 15:14:44
Варіант....Також гарно. Але як же приємно дівчині, приїхавши в рідне місто, коло напису "Калуш" бачити близьку людину з великим плакатом! Він зупинив автобус! Потім були квіти, шампанське!!! :good
Назва: Романтика!
Відправлено: Отаман від 17 Серпня 2013, 15:24:46
подарував куплену троянду незнайомці в фуршеті на касі,з якою не раз зустрічався очима.
з тиждень як в пісні було"вставали,когда входил в пивную он входил .." :=)
 
якось зранку,підірвавшись,поїхав на здибанку.без речей.1700км .
звісно без карт і знань місцевості. любов вела :=)
Приховано: Показати
блудом
Назва: Романтика!
Відправлено: Yana від 17 Серпня 2013, 15:29:53
 :good :good :goodА ще?

-нема.не романтичний я якийсь :=)
Назва: Романтика!
Відправлено: Vitalij від 17 Серпня 2013, 17:02:22
Для отамана романтика-як для солдата цирк :=).
Є така приказка-"Хто служив в армії,той в цирку не сміється".Пригадую якось давно його погляди на романтику і еротику-жесть :=)
 а які в мене погляди на еротику?
Назва: Романтика!
Відправлено: ksenya від 17 Серпня 2013, 22:42:33
О,скiльки способiв ;) Тут головне бажання i почуття .. :)
Назва: Романтика!
Відправлено: Lyolik від 17 Серпня 2013, 22:47:41
подарував куплену троянду незнайомці в фуршеті
Куплену тре було підкреслити  ;) :)

Назва: Романтика!
Відправлено: advokat від 17 Серпня 2013, 23:20:21
 :-D яка різниця куплена вона чи ні))) Чи ти хотів сказати, що купив її для знайомки, а подарував незнайомці?)))
Назва: Романтика!
Відправлено: Lyolik від 17 Серпня 2013, 23:30:47
Просто колись читав про те, як О. квіти рвав на клумбі....біля СБУ , тому подумав, що слово куплена мало на меті підкреслити походження квітів :)

мало є.бо купити квіти-це 7-18грн штука.то не зірвати на клумбі і отримати піз..й ,дорожчих за їх вартість.
зірвані простіші іноді й пахнуть.а куплені-довгі й іноді різноколірні(сорт дольче віта наприклад)
Назва: Романтика!
Відправлено: yurko від 18 Серпня 2013, 09:45:11
+100500!!!!!  :D
Назва: Романтика!
Відправлено: Отаман від 30 Серпня 2013, 14:01:13
даруючи квіти ,варто знати що вони означають.символізм подарунку.
http://floribunda.ru/?a=95  японська мова квітів
 на память приходять аромати


квіти вянуть,серця бються.память зостається.мені подобається
http://www.livemaster.ru/novitskaya-n?view=
Назва: Романтика!
Відправлено: Yana від 30 Серпня 2013, 22:56:18
Стільки ідей тут знайшла.....
                                        Романтичні вчинки
 Увімкніть телевізор під час трансляції спортивної гри, котру він хотів би переглянути, і сядьте поруч. (Спробуйте виявити щиру зацікавленість). Якщо у програмі немає його улюбленої спортивної передачі, візьміть на прокат його улюблений пригодницький фільм. У присутності інших говоріть про те, який особливий у вас чоловік. Запропонуйте йому допомогу в роботі над складним проектом, котрий вже давно над ним «висить». Приготуйте його улюблену страву і відпочиньте удвох під його улюблену музику. Перед сном пристрасно поцілуйте його і скажіть, що любите проводити з ним час. Здивуйте його, залізши до нього в ліжко без одягу. Коли він найменше цього очікує. Напишіть йому вірш, або перепишіть на свій розсуд уривок із Пісні над піснями 5:10-16, порівнюючи різні частини його тіла з явищами природи, аби виразити цим своє захоплення. Прочитайте йому свій витвір, щоб ви могли посміятись разом. Подумайте про одну із сфер життя вашого чоловіка, у котрій він особливо сильний або в якій він досяг особливих успіхів протягом останнього часу. Підпишіть йому листівку й виразіть свою повагу та захоплення за його успіхи у цій сфері. Запишіть на п’яти картках п’ять якостей характеру вашого чоловіка (по одній якості на кожній картці) й покладіть ці картки в різні місця, де він міг би несподівано їх знайти. Заховайте предмет жіночого туалету і записку у його портфелі, спортивній сумці або в пакеті з канапкою. У записці напишіть, що з нетерпінням чекаєте на зустріч з ним ввечері. Якщо ваш чоловік збирається у відрядження, покладіть у його сумку багато маленьких сюрпризів (записки, солодощі). Приготуйте стільки сюрпризів, скільки днів він буде відсутній, щоб кожен день він міг насолоджуватись ними. Одного разу, коли ваш чоловік прийматиме душ, здивуйте його тим, що залізете до нього. Пригадайте, що ваш чоловік просив вас зробити, і зробіть це. Одного недільного ранку оголосіть своєму чоловіку, що сьогодні він «король дня». Скажіть йому, що сьогодні з нього знімаються всі обов’язки і що він має робити тільки те, що йому хочеться. Запропонуйте йому скласти план дня так, як він хотів би його провести. Сходіть з ним туди, куди він особливо любить ходити, і приготуйте його улюблену страву. Прокиньтесь вранці раніше ніж зазвичай, приготуйте одну з його улюблених страв і подайте сніданок у ліжко. Зробіть своєму чоловікові масаж. Використайте молочко для тіла або ефірне масло. Проявіть фантазію в одязі. Ввечері, після того, як ваш чоловік піде з роботи додому, підіть у його офіс та оформіть його гірляндами, кульками та записками зі словами кохання. Наговоріть на аудіокасету слова любові для свого чоловіка та вставте касету в магнітофон його автомобіля так, щоб магнітофон увімкнувся, коли він заведе двигун. Вранці покладіть своєму чоловіку в кишеню записку із запрошенням пообідати разом удома та насолодитись одне одним. Романтичні побачення Відправте дітей до няні або до батьків, приготуйте вечерю зі свічками та зустріньте свого чоловіка у нижній білизні. Приготуйте закуску для пікніка, заберіть чоловіка з роботи та з’їздіть з ним на пляж, у гори чи в інше живописне місце. Відправте дітей до няні, відключіть телефон, закрийте штори, запаліть свічки, постеліть покривало на підлозі у гостинній та чекайте на чоловіка з роботи, щоб разом провести декілька приємних хвилин. В неділю здивуйте свого чоловіка. Приготуйте обід та влаштуйте пікнік на березі. Проведіть разом післяобідній час. Напишіть чоловікові вірш про кохання і вкажіть, коли й куди ви запрошуєте його на побачення. Розріжте лист подібно до «пазлів» та дозвольте йому самому його зібрати. Приготуйте разом вечерю й перегляньте фільм. Займіться чимось веселим і романтичним, чим ви займались під час побачень. Сходіть на концерт КВН і посмійтесь разом до сліз. Романтичні подарунки Придбайте цукерки або солодощі, котрі особливо подобаються вашому чоловіку. Складіть їх у маленьку коробку, загорніть у подарунковий папір та помістіть в іншу коробку. Загорніть цю коробку в подарунковий папір і помістіть її ще в одну коробку, котру також слід загорнути у подарунковий папір. Прикріпіть записку зі словами «Глибоко всередині, мій солодкий!» Купіть йому хороший лосьйон після гоління або одеколон, і залиште це в його автомобілі разом із любовною запискою. Придбайте вашому чоловіку нову сорочку або галстук. Залиште придбану річ на видному місці й прикладіть до неї записку, де напишіть, що ви любите його і пишаєтесь тим, що ви його дружина. Підпишіть йому відкритку. Напишіть, що ви вдячні йому за те, що він забезпечує вас і головує в сім’ї, відмітьте такі його якості, як сила, сміливість і т.д. ця відкритка особливо підтримає його тоді, коли у нього виникнуть труднощі на роботі. Складіть незвичайну відкритку з ваших фотографій та фотографій вашого чоловіка (і дітей, якщо хочете). Підпишіть відкритку словами з Писання, котрі, на вашу думку, говорять про вашого чоловіка. (Наприклад, Дії 11:24: «Бо він добрий був муж, повний Духа Святого та віри») Вранці подаруйте чоловікові відкритку, у якій висловіть пристрасне бажання бути з ним; ввечері здійсніть своє бажання. Придбайте йому квитки на футбол і покладіть їх у його Біблію або в «бардачок» його автомобіля. Зав’яжіть собі бант на голові та попросіть чоловіка розгорнути подарунок. Покажіть чоловіку, як ви з дітьми поважаєте й цінуєте його, і в нагороду подаруйте йому малюнки та записки, котрі виявляють вашу любов до нього. Подаруйте чоловікові колаж з фотографій, що відображають ваше сімейне життя. Поназивайте фотографії та підпишіть їх. Придбайте книгу його улюбленого автора і читайте її йому кожен день перед сном. Подаруйте йому фотоальбом, що містить фотографії особливих подій вашого життя та особливих заходів. Підпишіть кожну фотографію. Подаруйте йому білизну й прикладіть до неї записку із запрошенням на пристрасну ніч кохання.
Назва: Романтика!
Відправлено: Sunny від 31 Серпня 2013, 07:23:41
Поради точно жінка складала :) а краще - щоб чоловік :)
Назва: Романтика!
Відправлено: ksenya від 31 Серпня 2013, 10:07:47
а краще - щоб чоловік Посмішка
:good
Назва: Романтика!
Відправлено: Отаман від 01 Вересня 2013, 03:53:34
а чого?
Написано так, що сама жінка придумала-сама най і втілює?)
 ех..нам би агенцію по звідництву створити в Калуші..база є,
 придумати б ще за що гроші брати
Назва: Романтика!
Відправлено: Vitalij від 01 Вересня 2013, 09:43:11
ех..нам би агенцію по звідництву створити в Калуші..база є,
 придумати б ще за що гроші брати
Базу в стюдію :)
Назва: Романтика!
Відправлено: advokat від 17 Вересня 2013, 08:38:36
Не романтично, але прикольно. Пару повідомлень в темі торкнулись даної проблеми, тож вирішила тут викласти :)

На одном из американских форумов некая девица задала вопрос:

«Я – красивая, веселая, умная девушка. Хочу выйти замуж за парня, который зарабатывает в год не меньше 500 тысяч долларов»

Один из молодых финансистов не поленился ответить ей по существу:
 

«Я прочитал твой пост с большим интересом. И вот как я все это вижу.

Твое предложение с точки зрения такого парня, как я, – однозначно плохая сделка, и вот почему. Если говорить кратко, то ты предлагаешь свою красоту в обмен на мои деньги. Прекрасно. Но ведь твоя красота будет увядать, а мой капитал – только расти. Конечно, вероятность увеличения моего капитала можно поставить и под вопрос, но ты-то красивее точно не станешь!

Так что на языке экономики ты – обесценивающийся актив, а я – доходный актив. Но ты не просто обесценивающийся актив: твоя ценность падает все быстрее и быстрее, через 10 лет на тебя никто и не посмотрит. Покупать тебя (о чем ты просишь) – плохой бизнес, так что я бы лучше взял тебя в аренду.

Если мои слова покажутся тебе жестокими, задумайся над тем, что, если мои деньги исчезнут, так же поступишь и ты. Так что, по справедливости, когда твоя красота увянет, мне нужно будет избавиться от этого актива. Это очень просто. Так что сделка, которая имеет для меня смысл, – это свидания, но не свадьба.

Надеюсь, я помог тебе.

Да, если будешь готова обсудить варианты аренды – дай мне знать!»
Назва: Романтика!
Відправлено: ksenya від 17 Вересня 2013, 13:28:36
 :D Ото вже цi економiсти ...
Назва: Романтика!
Відправлено: Yana від 03 Листопада 2013, 12:38:59
Моя подушка вранці пахне твоїми парфумами. Вранці ранок пахне тобою. Навіть коли вечір приходить, все одно ранок поряд. І пахне тобою.

Коли пишу книжки чи пости, коли безцільно дивлюся за вікно - ранок пахне тобою.
Чи коли тягнуся до смартфона. щоб поглянути яка година - мій ранок все-одно пахне тобою.

Коли знову пірнаю обличчям в подушку.
Коли сплю, прокидаюся, засинаю, марю.
Обличчям донизу.
Чи вгору - мій ранок пахне тобою.
Навіть коли нічого в кімнаті не роблю - все одно мій ранок пахне тобою.

Це так ніби ти пізнав усі куточки Всесвіту, ніби ти звідав як воно - побувати на дні Океану чи гірської вершини, ніби відвідав свято барвів у Іспанії і дихав Гімалайським повітрям, а прихисток для душі знайшов все ж десь поряд.
Щоночі - по ліву руку від тебе.
Щоранку - по ліву руку від тебе.
На вічність - з лівого боку грудини.

Щастя є, воно простіше простого - це відчувати те, про що я зараз розповідаю.
І якщо через сто років мене хтось запитає: чи маєш ти місце в світі, чувак, котре кличе тебе, немов до раю, я прошепочу: мій ранок в кімнаті, котрий пахне тільки тобою.

Марк Лівін
Відповідь від: 03 Листопада 2013, 12:38:05
(http://cs413725.vk.me/v413725278/25c0/tJl4ZNWd6oo.jpg)
Назва: Романтика!
Відправлено: Yana від 27 Січня 2014, 01:21:32
Тут деякі форумчани за орігамі взялись. Киньте посилання сюди. Опишіть, як має виглядати подарунок і як дарувати варто
Назва: Романтика!
Відправлено: quicksilver від 27 Січня 2014, 01:27:28
ні )) як написати комусь як треба дарувати? ))
Назва: Романтика!
Відправлено: Yana від 27 Січня 2014, 01:53:01
Орігамі. Цікавий та оригінальний подарунок. Все-таки більше підійде дівчині(чи зрадіє  хлопець такому сюрпризу?). Які найцікавіші форми обирати(квіти, абстрактне щось, птахи....)?