Вільний форум міста Калушa

Калуш => Наше місто => Тема розпочата: Lyolik від 21 Лютого 2013, 13:43:54

Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 21 Лютого 2013, 13:43:54
Пропоную тему і опитування в ній. Чесно, не шукав, але гадаю, вона розсіяна в інших темах  :) якщо щось, модератори, виправте. ОК?  ;)
Відповідь від: 21 Лютого 2013, 13:28:57
Вже бачу помилку свою, що не розмістив у розмовах про все  :-[
Відповідь від: 21 Лютого 2013, 13:32:22
Відразу скажу про наш випадок, коли доньці робили щеплення, їй занесли інфекцію кошлюка, їй був тоді неповний місяць по народженню. Після  1.5 місячних скитань реанімацією і купою антибіотиків!!!, дитина взагалі не могла та й не вміла викашляти те все, застосовували апарати, щоби вона не вдушилася... Вирішили не робити щеплень. Молодший синок не щеплений нічим. Мав одну ангіну, ну і так.... температура, бо зубки лізуть. Вважаю, не можна в неокріпший організм вводити живу хворобу :o - раз, а два - нічого нам не бракує! Хто робить вакцини - перед тим робить хвороби, щоб їх (вакцини) застосувати, щось подібно, як зі зброєю, коли нема куди її дінути, вспалахують заворушення, війни... не завжди , але як приклад....
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 21 Лютого 2013, 22:35:43
http://www.youtube.com/watch?v=TmVZrLAP3eEфакти і цифри
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Лалія від 21 Лютого 2013, 22:53:06
Відразу скажу про наш випадок, коли доньці робили щеплення, їй занесли інфекцію кошлюка, їй був тоді неповний місяць по народженню.
Біднятко намучилася, і ви разом з нею.  :(

В нас схоже.   Після прививки коклюшу  (ми так  співставили)  донечка мала коклюш. В півторарічному віці. Три місяці кашлю, вертання і т.д.  Добре,  що в лікарні не лежали.    Цього року,  як зробили манту 7річна донька мала алергію.  :evil


Молодшій прививок не робили, лише ті, що при народженні.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 21 Лютого 2013, 23:40:22
Тему прививок чи вакцинацій зачіпали вже не раз в інших темах.
 Наприклад:
 тут (http://forum.kalush.info/index.php/topic,14.msg56575.html#msg56575),
 а також тут (http://forum.kalush.info/index.php/topic,14.msg56575.html#msg56575), але посилання: http://forum.kalush.info/go.php?url=http://www.zarubezhom.com/Vakcine.htm - вже не робоче.

Ось інформація по темі:


 Вакцинація: вбивства дітей тривають... (http://www.privivok.net.ua/content/666-vakcinaciya-vbivstva-ditey-trivayut)

З.І. Те, що люди голосують за щеплення - черговий раз свідчить, що  піддається народ маніпуляціям свідомістю. "якби вакцини були якісними" - це означає, що вони на свіжому формальдегіді забодяжені :o :unknow
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: A.L.V від 22 Лютого 2013, 10:22:24
Фільм "Вакцини. Бизнес на страху"
Студія док. фільмів телеканалу "Інтер", 2008 рік
Автор: О. Бобровников
http://www.youtube.com/watch?v=92KpSr5xC-w
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Рибка від 22 Лютого 2013, 10:43:58
Наказ Міністерства охорони
здоров’я України


КАЛЕНДАР ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ В УКРАЇНІ

До календаря профілактичних щеплень включено чотири розділи: щеплення за віком, щеплення за станом здоров’я, щеплення, які проводяться на ендемічних та ензоотичних територіях та за епідемічними показами, рекомендовані щеплення.

Розділ 1. Щеплення за віком

Вік Щеплення для профілактики
1 день Гепатиту В2
3-7 день Туберкульозу1
1 міс. Гепатиту В2
3 міс. Дифтерії, кашлюку,
правця3 Поліомієліту4
ІПВ
Гемофільної інфекції5 Дітям з високим ризиком розвитку післявакцинальних ускладнень вакциною АаКДП
4 міс. Дифтерії, кашлюку,
правця3 Поліомієліту4
ІПВ Гемофільної інфекції5 Дітям з високим ризиком розвитку післявакцинальних ускладнень вакциною АаКДП
5міс. Дифтерії, кашлюку,
правця3 Поліомієліту4
ОПВ Гемофільної інфекції5 Дітям з високим ризиком розвитку післявакцинальних ускладнень вакциною АаКДП
6 міс. Гепатиту В2
12 міс. Кору, краснухи, паротиту6
18 міс. Дифтерії, кашлюку,
правця3
вакциною АаКДП Поліомієліту4
ОПВ
6 років Дифтерії,
правця3 Поліомієліту4
ОПВ Кору, краснухи, паротиту6
7 років Туберкульозу1
14 років Туберкульозу1 Дифтерії, правцю3 Поліомієліту4
ОПВ
15 років Краснухи (дівчата), паротиту (хлопці)6
18 років Дифтерії, правця3
Дорослі Дифтерії, правця3

1 Щепленню підлягають усі новонароджені, що не мають до цього протипоказань. Щеплення проводиться вакциною БЦЖ. Для вакцинації недоношених дітей з масою тіла ≥2000 г необхідно застосовувати вакцину БЦЖ-М або половинну дозу БЦЖ.
Щеплення проти туберкульозу не проводять в один день з іншими щепленнями. Неприпустимо поєднання в один день щеплення для профілактики туберкульозу з іншими парентеральними маніпуляціями.
Діти, які не були щеплені в пологовому будинку з будь-яких причин, підлягають обов‘язковій вакцинації в дитячих поліклініках. Для щеплення дітей, не щеплених у пологовому будинку через наявність медичних протипоказань, необхідно застосовувати вакцину БЦЖ-М або половинну дозу вакцини БЦЖ. Якщо дитина не щеплена в пологовому будинку, не через медичні протипокази, щеплення проводиться вакциною БЦЖ. У віці менше 2 місяців, щеплення проти туберкульозу проводиться без попередньої постановки проби Манту. Після виповнення дитині двомісячного віку перед виконанням щеплення БЦЖ слід провести пробу Манту. Щеплення здійснюється при негативному результаті проби.
Ревакцинації проти туберкульозу підлягають діти у віці 7 та 14 років з негативним результатом проби Манту. Ревакцинація проводиться вакциною БЦЖ.
При відсутності поствакцинального (БЦЖ) рубчика дітям з негативною реакцією на пробу Манту слід здійснювати додаткове щеплення через 2 роки після вакцинації БЦЖ.
Проба Манту проводиться щороку з 2 ТО. У зв’язку з тим, що профілактичні щеплення можуть вплинути на чутливість до туберкуліну, туберкулінодіагностику необхідно планувати до проведення профілактичних щеплень. У разі, якщо з тих або інших причин пробу Манту проводять після проведення профілактичних щеплень, туберкулінодіагностика повинна здійснюватись не раніше ніж через 1 місяць після щеплення.

2 Вакцинації проти гепатиту В підлягають усі новонароджені, вакцинація проводиться моновалентною вакциною.
Якщо мати новонародженого HBsAg“-” (негативна), що документально підтверджено, можливо розпочати вакцинацію протягом перших місяців життя або ж поєднати з щепленням проти кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту. Остання доза вакцини проти гепатиту В (третя або четверта) уводиться не раніше 6 міс. життя.
• Новонародженим з масою тіла <2000 г, що народилися від HBsAg негативних матерів, вакцинація проводиться при досягненні дитиною 2000 г або при досягненні віку 1 місяць.
• Якщо новонароджена дитина в тяжкому стані, імунізацію дитини слід проводити після його покращення перед випискою з лікарні.
Якщо мати новонародженого HBsAg “+”, дитину щеплять за схемою (перша доба життя)-1-6 місяців. Перша доза вводиться у перші 12 годин життя дитини незалежно від маси тіла. Разом з вакцинацією, але не пізніше 1 - го тижня життя, в іншу ділянку тіла необхідно вводити специфічний імуноглобулін проти гепатиту В з розрахунку 40 МО/кг маси тіла та не менше 100 МО. Якщо маса новонародженої дитини <2000 грам, вакцинація проводиться обов’язково, але введена доза вакцини не зараховується як доза первинної імунізації; при досягненні дитиною віку 1 місяця вакцинація має бути проведена серією із трьох доз вакцин 0-1-6 (0-дата першого введення вакцини, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями - 1місяць другим та третім щепленнями - 5 місяців).
Якщо мати новонародженого HBsAg з невизначеним HBsAg статусом, щеплення проводиться обов’язково в перші 12 годин життя дитини з одночасним дослідженням статусу матері за HBsAg. У разі позитивного результату, профілактика гепатиту В проводиться як у разі новонародженої дитини від HBsAg “+” матері.
Для вакцинації дітей та дорослих поза календарем щеплень проти гепатиту В рекомендовано використовувати схему 0, 1, 6 місяців.
Не слід розпочинати серію вакцинації, якщо була пропущена доза, незалежно від того, скільки часу минуло. Необхідно ввести дози, яких не вистачає за графіком з дотриманням мінімальних інтервалів (див. "Щеплення дітей з порушенням календаря").

3 Щеплення проти дифтерії правця та кашлюку за віком у 3,4 та 5 місяців проводиться вакциною АКДП. Інтервал між першим і другим, другим і третім щепленнями АКДП вакциною дорівнює 30 днів. Інтервал між третім і четвертим щепленням повинен становити не менше 12 місяців.
Перша ревакцинація у 18 місяців проводиться вакциною АаКДП (з ацелюлярним кашлюковим компонентом).
АаКДП вакцина використовується для подальшого щеплення дітям, які мали післявакцинальні ускладнення на попередні щеплення АКДП вакциною, а також для проведення усіх щеплень дітям з високим ризиком розвитку післявакцинальних ускладнень за висновком вакцинальної комісії або дитячого імунолога. Можна використовувати комбіновані вакцини АаКДП-Геп В, АаКДП-Геп В + ІПВ або АаКДП-Геп В + ІПВ + Hib, АаКДП+ ІПВ + Hib, АаКДП-+ ІПВ та інші зареєстровані в Україні комбіновані вакцини.
Щеплення дітей до 4 років поза строками календаря призначаються лікарем з такого розрахунку, щоб дитина встигла одержати чотириразову імунізацію АКДП до 3 років 11 місяців і 29 днів.
Першу ревакцинацію (у 6 років) проводять АДП – анатоксином, другу (у 14 років) та третю (у 18 років) – АДП-М анатоксином. Дітям, щепленим проти правця з приводу травми протягом останніх двох років, чергову ревакцинацію проводять АД-М анатоксином.
Дітей у віці до 5 років 11 місяців 29 днів, які перехворіли на кашлюк, щеплять АДП-анатоксином. Вакцинація проводиться триразово з інтервалом між першим і другим щепленням 30 днів, між другим і третім – 9-12 місяців.
Першу планову ревакцинацію дорослих за віком та епідпоказами, які раніше були щеплені, треба здійснювати АД-М-анатоксином з інтервалом 5 років після останнього щеплення. Подальші планові ревакцинації дорослих проводяться з мінімальним інтервалом 10 років АДП-М-анатоксином від попереднього щеплення АДП-М.
Підліткам та дорослим, які раніше не були щеплені або не мають даних щодо імунізації, проводять щеплення АДП-М-анатоксином триразово (інтервал між першим і другим щепленнями має становити 30-45 днів, між другим і третім – 6-12 місяців). Ревакцинація підлітків (які щеплюються поза схемою) здійснюється з мінімальним інтервалом 3 роки після останнього щеплення для профілактики дифтерії та правця.
Для активної імунізації проти правця осіб старше 60 років, не щеплених останні 10 років, слід використовувати скорочену схему вакцинації (одноразове щеплення АП-анатоксином у подвійній дозі - 20 оз/мл, з обов’язковою ревакцинацією через 12 місяців дозою 10 оз/мл) та надалі кожні 10 років без обмеження віку.
Не слід розпочинати серію вакцинації, якщо була пропущена доза, незалежно від того, скільки часу минуло. Необхідно ввести дози, яких не вистачає за графіком, з дотриманням мінімальних інтервалів.
Зважаючи на ймовірність розвитку післявакцинальних реакцій на введення АКДП, таких як підвищення температури тіла, що може зумовити фебрильні судоми, необхідно щоразу надавати рекомендації батькам щодо приймання парацетамолу, у віковій дозі протягом доби після отримання щеплення.

4 Інактивована вакцина (ІПВ) застосовується для перших двох щеплень, а при протипоказах до введення оральної поліомієлітної вакцини (ОПВ) – для усіх наступних щеплень за календарем.
Вакцина ОПВ застосовується для 3 - 6-го щеплень (третьої вакцинації та вікової ревакцинації) при відсутності протипоказань до ОПВ.
Після щеплення ОПВ пропонується обмежити ін‘єкції, парентеральні втручання, планові операції протягом 40 днів, виключити контакт з хворими та ВІЛ-інфікованими.
Не слід розпочинати серію вакцинації, якщо була пропущена доза, незалежно від того, скільки часу минуло. Увести дози, яких не вистачає за графіком, з дотриманням мінімальних інтервалів.

5 Вакцинація для профілактики інфекцій, які викликаються бактеріями Haemophilus influenze типу b (Hib) може проводитись моновакцинами та комбінованими вакцинами, що містять Hib-компонент. У разі використання Hib-вакцини та АКДП різних виробників вакцини вводяться в різні ділянки тіла. Бажано використовувати комбіновані вакцини з Hib-компонентом для первинної вакцинації.
Особливості вакцинації проти Hib- інфекції дітей поза календарем – див. “Щеплення дітей з порушенням календаря”.

6 Вакцинація для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи проводиться комбінованою вакциною у віці 12 місяців. Друге щеплення проти кору, паротиту та краснухи проводять дітям у віці 6 років.
Дітям, що не були вакциновані проти кору, паротиту чи краснухи за віком у 12 місяців та в 6 років, щеплення можна починати у будь-якому віці до18 років. У даному разі дитина має отримати 2 дози з дотриманням між ними мінімального інтервалу.
Дітям у віці 15 років, які отримали 1 або 2 щеплення проти кору, але не вакциновані проти епідпаротиту й краснухи і не хворіли на зазначені інфекції, проводиться планове щеплення проти епідпаротиту (хлопці) або проти краснухи (дівчата).
Особи старші 18 років, які не були раніше вакциновані проти зазначених інфекцій, можуть бути щеплені однією дозою за епідемічними показами в будь якому віці до 30 років.
Перенесене захворювання на кір, епідемічний паротит чи краснуху не є протипоказами до щеплення тривакциною. Якщо в анамнезі перенесені дві з названих хвороб, щеплення треба проводити моновакциною проти тієї інфекції, на яку дитина не хворіла. Робити достовірні висновки про імунність дитини можна тільки за результатами серологічних досліджень: при наявності антитіл класу IgG до відповідного вірусу особа вважається імунною.
Жінки дітородного віку, що не хворіли на краснуху і не були проти неї щеплені, можуть отримувати індивідуальні щеплення за власним бажанням згідно з інструкцією до вакцин.
Щеплення дітей з порушенням календаря

1. При вирішенні питання про щеплення дітей з порушенням календаря щеплення дітей, які прибули з-за кордону, необхідно планувати з дотримання таких мінімальних інтервалів.

Для дітей віком від 4 місяців до 6 років 11 міс. 29 днів
Вакцини Мінімальний інтервал між дозами
1-2-га дози 2-3-тя дози 3-4-та дози
АКДП, АаКДП 1 місяць 1 місяць 12 місяців
АДП 1 місяць 9 місяців
Вакцина проти поліомієліту 1 місяць 1 місяць 12 місяців
Вакцина проти гепатиту В 1 місяць 1 місяць
КПК 1 рік
Hib - вакцина 4 тижні: якщо першу дозу введено до 12 міс.
8 тижнів (як остання доза): якщо першу дозу введено у віці 12-14 міс.
Не вводиться: якщо першу дозу введено у 15 міс. або більш старшому віці 4 тижні: якщо другу дозу введено до 12 міс.
8 тижнів (як остання доза): якщо вік дитини 12 міс. або більше та другу дозу введено у віці до 15 міс.
Не вводиться: якщо першу дозу введено у 15 міс. або більш старшому віці

Для дітей віком від 7 до 18 років
Мінімальний інтервал між дозами
1-2-га доза 2-3-тя доза 3-4-та доза
АДП-м 1 місяць 6-9 місяців
КПК 1 рік
Вакцина проти гепатиту В 1 місяць 1 місяць
Вакцина проти поліомієліту 1 місяць 1 місяць 12 місяців

2. При плануванні щеплень із застосуванням окремих вакцин або анатоксинів для профілактики різних інфекційних хвороб необхідно дотримуватися таких особливостей:

Поєднання препаратів для щеплення Рекомендовані інтервали
≥2 інактивованих вакцин та/або анатоксинів Вакцини можуть бути введені одночасно в різні ділянки тіла або з будь-яким часовим інтервалом
Живі вакцини + інактивовані вакцини або анатоксини
≥2 живих вакцин для парентерального введення (крім БЦЖ)* Вакцини можуть бути введені одночасно в різні ділянки тіла або з інтервалом не менше 1 місяця
Комбінація вакцини БЦЖ з іншими вакцинами Щеплення вакциною БЦЖ не проводять в один день з іншими щепленнями
Інші профілактичні щеплення можуть буди здійснені з інтервалом не менше 2-ох місяців до або після щеплення вакциною БЦЖ (крім вакцинації проти гепатиту В)
* ОПВ може бути введено з будь-яким інтервалом.

3. При необхідності, лікар має право ввести всі вакцини, анатоксини, що показані за планом (крім БЦЖ) за одне відвідування медичного закладу, проводячи ін’єкції у різні ділянки тіла. В іншому випадку лікар планує наступні щеплення з урахування мінімальних інтервалів між вакцинами, анатоксинами та з урахуванням поєднання вакцин проти різних інфекційних хвороб.
Схема вакцинації дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями.
Схема вакцинації ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей

Визначення ситуації Вакцини Проведення щеплень
Дитина народжена ВІЛ-інфікованою матір’ю (Z20.6; R75) – ВІЛ-статус дитини не визначено ОПВ*, БЦЖ, кір, епідпаротит, краснуха Не щеплювати до уточнення ВІЛ-статусу
Інактивовані вакцини, анатоксини За календарем
Безсимптомне носійство ВІЛ (Z21) або зі слабо вираженою клінікою (клінічна стадія І та ІІ (ВООЗ) при відсутності імуносупресії (CD4+ >25%) або з помірною імуносупресією (CD4+ >15%) ОПВ*, БЦЖ
Не проводиться
Інші вакцини, анатоксини За календарем
Дитина зі СНІДом (клінічна стадія ІІІ, стадія ІІ за ВООЗ з тяжкою імуносупресією (CD4+ <15%) Вакцинація не проводиться
* Вакцинація ОПВ замінюється на ІПВ протягом усього календаря. ОПВ не призначається членам сім’ї ВІЛ-інфікованого, особам, що доглядають за ним.

1. При проведені щеплень необхідно призначити вітаміни, що містять вітамін А.
2. Щеплення проводяться в амбулаторно-поліклінічних або стаціонарних умовах.
3. У післявакцинальному періоді здійснюється патронаж дитини медичним працівником на 3-4-ту та 10-11-ту добу.
4. Пасивна імунопрофілактика препаратами імуноглобулінів осіб з ВІЛ/СНІДом проводиться за епідемічними показами обов’язково незалежно від попередньо проведеної активної імунопрофілактики.
5. Особи з ВІЛ/СНІД підлягають обов’язковому додатковому щепленню, що передбачено в розділі „Щеплення за станом здоров’я”



   
Відповідь від: 22 Лютого 2013, 10:42:14
Розділ 2. Щеплення за станом здоров’я

Щеплення за станом здоров’я є обов’язковими в медичному супроводі пацієнтів з високим ризиком виникнення та тяжкого перебігу інфекції, щеплення проти яких не передбачені в плані щеплень за віком.

Щеплення проти Схема щеплення Покази Примітка
Грипу Щорічно. Дозволена до щеплення дітям з 6 - місячного віку. Оптимальним часом для проведення щеплень є жовтень-листопад місяць.

Дітям віком до 9-ти років, що раніше не отримували щеплення проти грипу, вакцинація проводиться 2 дозами з мінімальним інтервалом в 1 місяць.
ВІЛ-інфекція див.розділ „Щеплення при ВІЛ”
Первинні імунодефіцит (сективний дефіцит IgA, дефіцит субкласів IgG, транзиторна гіпогамаглобулінемія, дефіцити системи фагоцитозу, дефіцити системи комплементу)
Хронічні захворювання печінки (у тому числі фіброз та цироз печінки)
Бронхіальна астма
Ураження нирок (хронічна ниркова недостатність або нефротичний синдром)
Хронічні захворювання легень (уроджені аномалії, набуті хвороби, муковісцидоз)
Хронічні ураження серцево-судинної системи (уроджені та набуті вади серця, кардіоміопатії)
Функціональна чи анатомічна аспленія (у тому числі, серпоподібно-клітинна анемія)
Трансплантація кісткового мозку Щеплення проводиться не раніше ніж через 6 місяців після трансплантації

Пацієнти, що тривало утримують ацетилсаліцилову кислоту
Лімфома
Множинна мієлома
Лейкемія Щеплення проводиться не раніше ніж через 3-4 тижні після припинення
імуносупресивної терапії (хіміотерапії) та при збільшенні гранулоцитів та лімфоцитів у периферійній крові >1000 клітин/мкл (>1,0 х109/л)

Пневмококової інфекції Щеплення некон’югованою полісахаридною вакциною проводяться особам старше 2 років; одноразово (за винятком щеплення реципієнтів кісткового мозку) з необхідністю ревакцинації не раніше ніж через 5 років ВІЛ-інфекція див.розділ „Щеплення при ВІЛ”
Ураження нирок (хронічна ниркова недостатність або нефротичний синдром)
Первинні імунодефіцит - дефіцит системи комплементу (ранніх білків – С1, С4, С2, С3), селективний дефіцит IgA

Бронхіальна астма Щеплення проводять при ОФВ1 або ПСВ 80% від необхідних показників, при варіабельності показників ПСВ або ОФВ1<20-30% при стабільному тяжкому перебігу захворювання
Функціональна чи анатомічна аспленія (у тому числі, серпоподібно-клітинна анемія) Щеплення проводиться за 2 тижні при плановій спленектомії. Інакше якомога раніше після спленектомії
Хронічні захворювання печінки (у тому числі, фіброз та цироз печінки)
Назальна лікворея (хронічна, ремітуюча)
Цукровий діабет типу 1
Хронічні захворювання легень (уроджені аномалії, набуті хвороби, муковісцидоз)
Туберкульоз (інфіковані МБТ)?
Хронічні ураження серцево-судинної системи (уроджені та набуті вади серця, кардіоміопатії)
Лімфома
Множинна мієлома
Лейкемія
Хвороба Ходжкіна Щеплення проводиться за 2 тижні до початку імуносупресивної терапії. Інакше, через 3 місяці після припинення імуносупресивної терапії
Імуносупресивна гормональна терапія (визначення див. „Протипокази до проведення щеплень”) Щеплення проводиться за 2 тижні до початку імуносупресивної терапії або після її припинення
Трансплантація кісткового мозку Оптимальним є проведення щеплення через 12 та 24 місяці після проведення транплантації
Трансплантація органів Оптимально провести через 6 місяців після трансплантації
Менінгококової інфекції Щеплення проводяться особам старше 18 місяців життя одноразово Функціональна чи анатомічна аспленія (у тому числі, серпоподібно-клітинна анемія)
Комплемент С1, С4, С2, С3, С5-С9, пропердин, фактор В
Вітряної віспи Щеплення проводиться особам старше 12 місяців життя одноразово. При щепленні осіб старше 13 років – дворазово з 4- тижневим інтервалом Хронічна ниркова недостатність
ВІЛ-інфекція/СНІД
Щеплення проводиться при рівні CD4+ ³25% від вікової норми, CDC клас N1 або A1, двома дозами з 3 місячним інтервалом
Трансплантація кісткового мозку Щеплення проводиться не раніше ніж через 24 місяці та відсутності імуносупресії (збільшенні гранулоцитів та лімфоцитів у периферійній крові >1000 клітин/мкл (>1,0 х109/л)
Первинні імунодефіцити без ураження Т клітин
Гепатиту В Щеплення проводиться не вакцинованим раніше Хронічні ураження печінки (інфекційного та неінфекційного ґенезу)
Трансплантація органів
Діти, що перебувають на гемодіалізі див. схему вакцинації
Діти, що отримують багаторазові довготривалі переливання донорської крові або її препаратів
Діти, що потребують етапних оперативних втручань
Гепатиту А Щеплення проводиться особам старше 12 місяців життя дворазово з інтервалом у 6 місяців Хронічні ураження печінки (інфекційного та неінфекційного ґенезу)
Трансплантація печінки Оптимально провести щеплення до трансплантації. Інакше оптимально провести через 6 місяців після трансплантації




Схема вакцинації проти вірусного гепатиту В дітей із злоякісними новоутвореннями, дітей що перебувають на гемодіалізі та отримують багаторазові довготривалі переливання донорської крові або її препаратів

Вакцинація Термін вакцинації Примітки
Перша Розпочинається у будь-якому віці Щеплення проводиться подвійною дозою вакцини в амбулаторних умовах або в спеціалізованому відділенні, де дитина отримує перший курс лікування, - якщо вона не щеплена раніше.
Особи HBsAg "+" (позитивні) також підлягають вакцинації
Друга Через 1 місяць після першої вакцинації
Третя Через 1 місяць після другої вакцинації
Четверта Через 6 місяців після третьої вакцинації

Директор Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню


Моісеєнко Р.О. Директор Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду


Пономаренко А.М.







Факт відмови від щеплень з позначкою про те, що медичним працівником надані роз'яснення про наслідки такої відмови, оформляється у карті профілактичних щеплень (ф.063/о), у карті імунізації (ф.063-1/0), історії розвитку дитини (ф.112/о) і підписується як громадянином, так і медичним працівником та повідомляється до територіальної СЕС.

http://moz.gov.ua/ua/main/docs/?docID=5577
Відповідь від: 22 Лютого 2013, 10:43:25
Стаття 3.
Право громадян України на освіту
1. Громадяни України мають право на безкоштовну освіту в усіх державних навчальних закладах незалежно від статі, раси, національності, соціального і майнового стану, роду та характеру занять, світоглядних переконань, належності до партій, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров'я, місця проживання та інших обставин. Це право забезпечується: розгалуженою мережею навчальних закладів, заснованих на державній та інших формах власності, наукових установ, закладів післядипломної освіти; відкритим характером навчальних закладів, створенням умов для вибору профілю навчання і виховання відповідно до здібностей, інтересів громадянина; різними формами навчання - очною, вечірньою, заочною, екстернатом, а також педагогічним патронажем.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Рибка від 22 Лютого 2013, 12:13:36
Слухали тільки що дядю Комаровського.
http://video.komarovskiy.net/privivki-reakcii-i-oslozhneniya-02-10-2011.html
то так для обдумання, хто що думає.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 22 Лютого 2013, 13:25:11
- і без перебору! Щеплені-нещеплені.

У школі минулого року батьки писали відмови від щеплень. А потім давали путівки на оздоровлення тим, які щеплювалися. Одного не розумію, де логіка? Чому щеплені діти мають боятися знаходитися разом із нещепленими??? :duvno Якщо щеплені, судячи з такої позиції, значить - захищені? Які проблеми? Проблеми в тому, що все більше людей відмовляється від щеплень, ясно, що через різні причини, чи то неякісна вакцина, чи інш. але факт залишається фактом.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: A.L.V від 22 Лютого 2013, 17:58:10
Ось де логіка.
 
. Обсяги фінансування заходів з імунопрофілактики населення
за рахунок коштів Державного бюджету України за 2003-2008 роки
(http://s017.radikal.ru/i417/1302/7a/00e5c6105d8b.jpg) (http://www.radikal.ru)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 22 Лютого 2013, 18:12:05
Питання. А що більше шкодить прививка, чи те що ми їмо з супермаркетів?
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Гикач від 22 Лютого 2013, 18:19:32
На мою думку , якщо купити прививку в супермаркеті і зїсти її то це буде найбільш шкідливо
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 22 Лютого 2013, 18:22:59
На мою думку , якщо купити прививку в супермаркеті і зїсти її то це буде найбільш шкідливо
Хотілось би почути думку інших форумчан.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: A.L.V від 22 Лютого 2013, 18:23:10
На відміну від щеплень,до супермаркетів нас ніхто не примушує ходити,Вас же не виганяють  з садочку без чеку ?   :)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 22 Лютого 2013, 18:39:40
На відміну від щеплень,до супермаркетів нас ніхто не примушує ходити,Вас же не виганяють  з садочку без чеку ?   :)
Моїх дітей також не заставляють робити прививки. В школі попереджують що на днях будуть вакцинувати. От ми і пишемо відмову.

Відповідь від: 22 Лютого 2013, 18:37:14
Так чи інакше, як не в супермаркет підети по їжу, то в магазинчик, ларьочок, базар...
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Сонечко+ від 22 Лютого 2013, 18:48:15
Цього року,  як зробили манту 7річна донька мала алергію. 
Манту - то не щеплення, то перевірка на реакцію відносно туберкульозу...Алергія - (почервоніння більше за норму) - не хочу лякати, але це може бути серйозним сигналом.
На відміну від щеплень,до супермаркетів нас ніхто не примушує ходити,
Думаю, під цим підпишуться усі форумчани. Вакцинація повинна бути добровільною, або, як мінімум, за неї повинні нести рівноцінну кримінальну і моральну відповідальність усі ланки, що у ній задіяні з боку виробника-транспортувальника-тих, хто зберігає\реалізує - і прививає.
Цитувати (вибране)
Так чи інакше, як не в супермаркет підети по їжу, то в магазинчик, ларьочок, базар...
і там також напишете відмову про те, що не хочете купляти синтетичну ковбасу замість натуральної?
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 22 Лютого 2013, 18:51:55
і там також напишете відмову про те, що не хочете купляти синтетичну ковбасу замість натуральної?
Думаю статистика алергій, отруєнь, і летальних випадків через їжу буде не менша ніж від щеплень. А ви впевнені що та ковбаса що ви купляєте не сентетична. Я за вакцини тільки якісні і перевірені. Це моя особиста думка.
Ну звичайно і за право вибору робити їх чи ні.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Лалія від 22 Лютого 2013, 19:04:42
Я за вакцини тільки якісні і перевірені. Це моя особиста думка.
+

Думаю в майбутньому нас можуть чекати спалахи тих інфекційних хворіб, привиками яких, ми зараз нехтуємо.
 За кордоном роблять щеплення дітям, і щепляться дорослі від грипу, і від раку.
І наше покоління щеплене.

А те, яку вакцину випробовують на наших дітях, то інша справа.  :(
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: A.L.V від 22 Лютого 2013, 19:15:05
Може підкажете які з продуктів в супермаркеті містять наприклад   ртуть, алюміній, феноксиетанол, формальдегід ?
І ще  :) ,людей є багато,усі вони різні,а вакцина одна,для всіх  :o
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Сонечко+ від 22 Лютого 2013, 19:39:51
Я за вакцини тільки якісні і перевірені. ..
Ну звичайно і за право вибору робити їх чи ні.
Я також...Але, на даному етапі нашої медицини - робити їх дуже ризиковано.
Думаю статистика алергій, отруєнь, і летальних випадків через їжу буде не менша ніж від щеплень.
Так. Але ми маємо право знати про товар інформацію (склад, наявність Е-шок, хімії і т.д., виробника). І далі робимо вибір свідомо - купити ковбасу чи м"ясо, наприклад. Купити ягоди у бабки на базарі влітку чи у супермаркеті взимку...Та й продукти ми маємо змогу спробувати спершу самі, а лише потім давати дітям. Тут трішки не рівноцінне порівняння, як на мене. Нас не заставляють їх купляти під страхом позбавлення права на освіту...
Починати заохочення громадян потрібно з того, щоб покласти відповідальність за шкіливі наслідки щеплень. і ввести ЖОРСКИЙ контроль якості на всій ланці виробник-медсестра. Навіть, якщо вакцина буде якісною, її можуть в неправильних умовах транспортувати та зберігати. А також не забувати, що українцям не підходить те, що ідеальне для китайця чи індійця. Вакцина повинна бути адаптована для нашого організму...
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ДДК від 22 Лютого 2013, 20:08:34
Щеплення сьогодні - це надзвичайно вигідна комерція без фінансових та інших ризиків. Це фантастичні прибутки та пограбування бюджету, тобто просто перекладення державних (народних) грошей в кишені певної спілки особистостей. Тому щеплення сьогодні роблять в примусовому порядку! Не існує сьогодні безпечних та ефективних вакцин. Хоча б тому, що це дуже дорого, не надійно, клопітно. Це комерційно не цікаво, так само як не може бути комерційно цікаво молочко з-під корівки для усіх. Наше покоління щеплене - це насправді так! Причому з дитинства! Тому воно таке хворобливе!!! Існує тисяча методів оминути щеплення і бути здоровими. Щоб дізнатися, достатньо глянути в інтернеті хоча би. А ще одна вбивча деталь - всі сучасні вакцини генномодіфіковані і часто мають метою сторонні впливи. Наприклад, пригнічення реплікації ДНК, що призводить до втрати спроможності народжувати дітей, або до народження не життєздатних та безнадійно хворих. Це лише один приклад, бо таких впливів може бути безліч ! Тому я категорично проти щеплень.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 22 Лютого 2013, 21:03:05
Щеплення сьогодні - це надзвичайно вигідна комерція без фінансових та інших ризиків. Це фантастичні прибутки
Комерсантам - бакшиш, а вакцина з формальдегідом - дітям.
Як кажуть в голівудських фільмах: "Nothing personal, just business"  ("Нічого особистого, це лише бізнес.")
 Значить, так комусь треба.

Відповідь від: 22 Лютого 2013, 20:46:44
Вважаю, не можна в неокріпший організм вводити живу хворобу  - раз, а два - нічого нам не бракує! Хто робить вакцини - перед тим робить хвороби, щоб їх (вакцини) застосувати, щось подібно, як зі зброєю, коли нема куди її дінути, вспалахують заворушення, війни... не завжди , але як приклад....
Ось де "собака зарита".

Відповідь від: 22 Лютого 2013, 20:48:40
Фільм "Вакцини. Бизнес на страху"
Цитувати (вибране)
Індустрія, котра приносить 14 мільярдів доларів щороку.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 22 Лютого 2013, 22:51:50
Може підкажете які з продуктів в супермаркеті містять наприклад   ртуть, алюміній, феноксиетанол, формальдегід ?
Можете важати що всі, більше того той олівець чи ручка яку ваші діти будуть чи вже гризуть в школі на уроці також містять пів таблиці Мендєлеєва.... і це не все список можна продовжити.
І ще   ,людей є багато,усі вони різні,а вакцина одна,для всіх 
Не спорю, в цьому напрямку треба працювати і працювати.
Так. Але ми маємо право знати про товар інформацію (склад, наявність Е-шок, хімії і т.д., виробника). І далі робимо вибір свідомо - купити ковбасу чи м"ясо, наприклад. Купити ягоди у бабки на базарі влітку чи у супермаркеті взимку...Та й продукти ми маємо змогу спробувати спершу самі, а лише потім давати дітям. Тут трішки не рівноцінне порівняння, як на мене. Нас не заставляють їх купляти під страхом позбавлення права на освіту...Починати заохочення громадян потрібно з того, щоб покласти відповідальність за шкіливі наслідки щеплень. і ввести ЖОРСКИЙ контроль якості на всій ланці виробник-медсестра. Навіть, якщо вакцина буде якісною, її можуть в неправильних умовах транспортувати та зберігати. А також не забувати, що українцям не підходить те, що ідеальне для китайця чи індійця. Вакцина повинна бути адаптована для нашого організму...
Так підтримую.
в примусовому порядку
Моїх дітей ще ніхто без мого відома не заставив зробити щеплення.
всі сучасні вакцини генномодіфіковані
Як і 50% харчів.

Відповідь від: 22 Лютого 2013, 22:37:49
Багато з нас знає про вологість в наших приміщеннях де ми живемо? І в яких межах вона має бути? І як впливає це все на організм? Може надмірна волога чи сухість в кімнаті більше шкодить ніж та вакцина від якої ви відмовились?
Нас кожен день підстерігає мільйон небезпек, харчування, повітря яке ми дихаємо, вода яку ми п"ємо, одяг який носимо, приміщення в якому живемо, люди які нас оточують..... А вакцина це лишень якась мала доля небезпек з якими ми зіштовхуємось.
Ще раз повторюсь я за якісні і перевірені вакцини!
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 22 Лютого 2013, 23:28:02
Цього року,  як зробили манту 7річна донька мала алергію. 
Манту - то не щеплення, то перевірка на реакцію відносно туберкульозу...Алергія - (почервоніння більше за норму) - не хочу лякати, але це може бути серйозним сигналом.
В багатьох країнах, не буду ритися, бо то факт, МАНТУ роблять не беспосередньо на шкірі дитини, а як на мене - мудріше. Кров дитини капають у середовище цих бактерій і, таким чином визначають реакцію  :duvno, а у нас, можна прямо на живу дитину, гулять, так гулять, алергія туди, алергія сюди.... :( хтось страждає, хтось ні, якось буде. А от проконтролювати, як прибирається міський транспорт, чи є санзабезпечення, при витиранні поручнів і т.д., ну то таке, живемо ж?
Ясна річ, що це буде параноєю, коли ми будемо прискіпуватися до всього, що "корисне " в супермаркетах, яка вода в криницях, якщо ще є, але ж цього вже не віднімеш, ЕПОХА  :ganba, і в цю епоху вкладали працю як мінімум 7-8 поколінь вчених, винахідників і всіх всіх, чиї розробки натхненні еволюцією і прогресом зробили ЗЕМЛЮ  отруєною від "здобутків людини". Ну і + недбальство і безгосподарнісь людини....
Але в любому випадку, людина зажди має вибір.І ця тема, один вибір з багатьох, щоб не стати на граблі в пильнуванні здоров`я, а особливо здоров`я своїх дітей....

..... А вакцина це лишень якась мала доля небезпек з якими ми зіштовхуємось.

Але ж вибір є?  :)
Відповідь від: 22 Лютого 2013, 23:22:32
Цитата: Гикач
На мою думку , якщо купити прививку в супермаркеті і зїсти її то це буде найбільш шкідливо
Вiдправлено: Вчора в 18:12:05
 
:D
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Лалія від 22 Лютого 2013, 23:42:31
Манту - то не щеплення, то перевірка на реакцію відносно туберкульозу...Алергія - (почервоніння більше за норму) - не хочу лякати, але це може бути серйозним сигналом.
В нас по тілі була висипка. А що до почервонінння все перевірили, рентген робили, лікаря відвідали.  :)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 22 Лютого 2013, 23:46:03
Цікаво, якби бачили дію манту на шкірі через мікроскоп, робили б пробу? Там певен така война відбувається...
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 23 Лютого 2013, 00:08:50
А вакцина це лишень якась мала доля небезпек з якими ми зіштовхуємось.
Так, є інші шкідливі фактори. Але не применшуйте небезпеку від щеплень.
 Люба вакцина - це інфекція.
Внесення в організм дітей в перші дні після народження "гремучих сумішей" інфекцій, хоч і ослаблених, і різних консервантів в склад яких входять ртуть, формальдегід і т.п. - це удар по ще не сформованій імунній системі. Після якого імунна система вже навряд чи буде повноцінно фунціонувати. Може саме тому діти такі не відпірні до хвороб.
(http://anvictory.org/wp-content/uploads/2012/04/dees-vaccines.jpg)
Цитувати (вибране)
Медицинская мафия не просто зарабатывает деньги, заражая нас болезнями. Все лекарства и особенно вакцины разрушают наш иммунитет, портят нашу генетику, делают из нас инвалидов
http://anvictory.org/blog/2012/04/04/my-dobrovolno-vkalyvaem-sebe-smertelnyj-yad-vakciny/
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ДДК від 23 Лютого 2013, 00:13:24
Ще раз повторюсь я за якісні і перевірені вакцини!
Мені дуже шкода, але таких не існує і в принципі не може існувати. Бо, це навіть не ліки, а зовсім інша категорія сполук, які впливають на рецептори лейкоцитів лише за певною концентрацією в крові. Вірніше, за швидкістю її зростання. Швидкість зростання концентрації діючої речовини вакцини дуже часто не співпадає із швидкістю зростання концентрації конкретного вірусу чи бактерії. І це в тому числі також залежить і від індивідуальності кожного конкретного вакцинованого організму, і від ступеню співпадіння біохімічних властивостей вакцини і віруса(100% просто не буває)...
Кров дитини капають у середовище цих бактерій і, таким чином визначають реакцію
Я згідний - це набагато гуманніше ніж мати ризик алергічних чи токсичних реакцій у дитини. Але цей метод, м'яко кажучи, є не зовсім коректним. Справа у тому, що збудник туберкульозу за межами людського організму може бути дезактивованим(це не значитиме, що його немає). Причина - відсутність контрольного сигналу від молекули РНК про знаходження збудника у межах біополя данної особи.
До речі, алергічність та токсичність вакцинацій на 99% спровоковано застосуванням реципієнтом антибіотиків та біологічно активних речовин (в тому числі - замінників материного молока у дитинстві).
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 23 Лютого 2013, 00:15:05
Останні десятиліття, ну дууже хворобливі, + потології різні...
Знаю , і це тільки в знайомих, мінімум 5-6 випадків ускладнень (на все життя!!!), після вакцинації дітей. :(
Відповідь від: 23 Лютого 2013, 00:13:33
Якісні вакцини?
Цитата: ДДК l
Мені дуже шкода, але таких не існує і в принципі не може існувати. Бо, це навіть не ліки, а зовсім інша категорія сполук, які впливають на рецептори лейкоцитів лише за певною концентрацією в крові. Вірніше, за швидкістю її зростання. Швидкість зростання концентрації діючої речовини вакцини дуже часто не співпадає із швидкістю зростання концентрації конкретного вірусу чи бактерії. І це в тому числі також залежить і від індивідуальності кожного конкретного вакцинованого організму, і від ступеню співпадіння біохімічних властивостей вакцини і віруса(100% просто не буває)...
:good
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 23 Лютого 2013, 10:15:17
Мені дуже шкода, але таких не існує і в принципі не може існувати. Бо, це навіть не ліки, а зовсім інша категорія сполук, які впливають на рецептори лейкоцитів лише за певною концентрацією в крові. Вірніше, за швидкістю її зростання. Швидкість зростання концентрації діючої речовини вакцини дуже часто не співпадає із швидкістю зростання концентрації конкретного вірусу чи бактерії. І це в тому числі також залежить і від індивідуальності кожного конкретного вакцинованого організму, і від ступеню співпадіння біохімічних властивостей вакцини і віруса(100% просто не буває)...
Ну може колись зроблять на 99,9999%... безпечну вакцину, от тоді і випробую на собі.  ;)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 23 Лютого 2013, 10:20:16
А якщо ваш організм здоровий, навіщо наражати себе не знати на що, якщо долали віруси власними силами, коли не було якісних вакцин?  :)
Відповідь від: 23 Лютого 2013, 10:18:55
В голосуванні - жодної позитивної відповіді
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 23 Лютого 2013, 10:25:05
А якщо ваш організм здоровий, навіщо наражати себе не знати на що, якщо долали віруси власними силами, коли не було якісних вакцин? 
Все заради науки  :=)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 23 Лютого 2013, 13:04:22
В голосуванні - жодної позитивної відповіді
Так, але хотілось би пояснень від тих, хто проголосував: "Було б позитивне, якби вакцини були якісними".
Сліпа віра доктору Кошмаровському дається взнаки. Не забувайте хто він: гвинтик в системі зомбування.

 Якісний цианістий калій теж напевно буває.
 Але позитивно до нього не ставляться.
 В любому випадку - йому не місце в організмі.

Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 23 Лютого 2013, 13:12:02
Не було б вакцин, то людство давно вже вимерло. Це доведений історичний факт!
В любому випадку - йому не місце в організмі.
Так же само як хлорці у воді!
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 23 Лютого 2013, 14:53:10
Це доведений історичний факт
:unknow Це голослівно.
Спалах епідемії СНІДу в Африці почався в аккурат зразу після того, як ВОЗ провели там масштабну вакцинацію проти віспи. Ось це дійсно факт.

Відповідь від: 23 Лютого 2013, 14:49:46
Так же само як хлорці у воді!
Шкода від хлорки в воді менша, ніж її дезинфікуючі якості. В шлунку є іони хлору, соляна кислота, так що порівняння не коректне.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Сонечко+ від 23 Лютого 2013, 16:54:00
Не було б вакцин, то людство давно вже вимерло. Це доведений історичний факт!
Вакцини виникли в кінці 19 століття...А до того, що людство не жило чи перебувало у тілах мавп по теорії Дарвіна? Ті вакцини мали одну перевагу в порівнянні із сучасними: тодішні вакцини готувались з матеріалу забраного у померлих чи безнадійно хворих на ту хворобу від якої хотіли захистити людство. Така вакцина була справді ефективною, бо готувалась саме від того штаму вірусів або бактерій, які викликали поточну епідемію. І навіть тоді такі вакцини не забезпечували на 100% результату.
Спалах епідемії СНІДу в Африці почався в аккурат зразу після того, як ВОЗ провели там масштабну вакцинацію проти віспи. Ось це дійсно факт.
Це, на жаль, правда...
Приховано: Показати
Але тоді завданням тієї вакцини було не лікування від віспи, а цілеспрямоване зменшення африканського населення. Тому на синтетичну голівку тієї вакцини присадили фільтруючий антиген, який тепер звуть СНІДом

(Це не я така мудра - то мені ДДК розповідав)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Гикач від 23 Лютого 2013, 17:05:33
Вакцина то эрунда а та що продається в нас - яд. Мій пес Чу-чо від народження не отримав жодної прививки і в свої 12 років почувається прекрасно
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 23 Лютого 2013, 17:47:07
Це голослівно.
Виходить, що епідемії чуми, тифу, оспи, ..... самі по собі проходили, давайте зачекаємо пару сот років може і СНІД сам собою пройде.
Спалах епідемії СНІДу в Африці почався в аккурат зразу після того, як ВОЗ провели там масштабну вакцинацію проти віспи. Ось це дійсно факт
Погоджуюсь, тому за якісні і перевірені роками, ато й десятками років вакцини.
Шкода від хлорки в воді менша, ніж її дезинфікуючі якості. В шлунку є іони хлору, соляна кислота, так що порівняння не коректне.
Я до чого веду, буденних небезпек стільки що голова болить якщо цим перейматись чому ми про це не ведемо дискусію? Нпариклад про плісніві грибки, вихлопні гази, горілку що п"ємо, сигарети що куремо......це ж ми робимо кожен день! А прививку хто не хоче той не робить, або робить.
тодішні вакцини готувались з матеріалу забраного у померлих чи безнадійно хворих на ту хворобу від якої хотіли захистити людство. Така вакцина була справді ефективною, бо готувалась саме від того штаму вірусів або бактерій, які викликали поточну епідемію.
А зараз таке зробити хіба не можливо?
І навіть тоді такі вакцини не забезпечували на 100% результату.
Ну звичайно нічого 100% не буває, я це розумію.

Може трохи не в тему.
http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2013/02/22/297184
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 23 Лютого 2013, 18:18:19
буденних небезпек стільки що голова болить якщо цим перейматись чому ми про це не ведемо дискусію? Наприклад про плісніві грибки, вихлопні гази, горілку що п"ємо, сигарети
Це хоч і суміжні питання, але виходять за рамки теми.
  Якщо ви хочете вести про це дискусію, то відкрийте тему, наприклад:
 "Техногенні зміни, новітні хімічні технології. Їх вплив на здоров"я", чи якусь подібну.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 11 Березня 2013, 17:39:17
Дітей-сиріт використовують для випробувань вакцин і медпрепаратів
http://www.pravda.com.ua/news/2013/03/11/6985223/

Цитувати (вибране)
"Останнім часом в Україні проводяться з численними порушеннями процедури клінічних випробувань медпрепаратів, поданих на реєстрацію, - йдеться у депутатському запиті.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: DVania від 11 Березня 2013, 18:30:55
УЙТИ НЕ УСПЕЛИ http://moya-semya.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=2103:2012-10-19-12-51-41&catid=97:2011-07-06-13-29-06&Itemid=174
Цитувати (вибране)
Вскоре после оккупации Кобеляк немцы устроили в старом одноэтажном доме по улице Батыря небольшой армейский госпиталь. Но некоторое время спустя его перевели в другое место, а в доме оборудовали секретную медицинскую лабораторию. Здесь на детях испытывали новейшие немецкие вакцины, главная лаборатория находилась в Германии, а филиал – в Кобеляках. Почему здесь – неизвестно, но точно известно, что немцам для опытов были нужны непременно русоволосые славянские дети в возрасте от полугода до двух лет.

Лаборатория хорошо охранялась, хотя и называлась больницей, – видимо, чтобы привлекать меньше внимания. С младенцами работали местные врачи-предатели Ходус и Смирнов. Имён этих нелюдей в полтавских архивах не сохранилось, только фамилии. Немцы специально привлекли здешних специалистов, чтобы уменьшить недоверие родителей. Ходус жил в лаборатории в отдельной комнате, а Смирнов где-то в городе.

p.s. Кобиляки ,Полтавська обл. 
нічого не спадає на думку  ?
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 13 Березня 2013, 10:39:11
Вакцинами Богатирьових зацікавились АМКУ та прокуратура

http://tvi.ua/new/2013/03/06/rozsliduvannya_tvi_vakcynni_makhinaciyi__bohatyrovykh
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 24 Квітня 2013, 12:55:56
Жодного позитивного голосу на користь щеплень  :unknow, а вони все робляться..... ллються xабарі за ""зроблені"" планові щеплення...
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 01 Травня 2013, 22:27:42
Багато з нас знає про вологість в наших приміщеннях де ми живемо? І в яких межах вона має бути? І як впливає це все на організм? Може надмірна волога чи сухість в кімнаті більше шкодить ніж та вакцина від якої ви відмовились?
Нас кожен день підстерігає мільйон небезпек, харчування, повітря яке ми дихаємо, вода яку ми п"ємо, одяг який носимо, приміщення в якому живемо, люди які нас оточують..... А вакцина це лишень якась мала доля небезпек з якими ми зіштовхуємось.
Цілком погоджуюсь. Тепер є позивна відповідь у голосуванні. Не бачу небезпеки у щепленні, в самих вакцинах. А бачу небезпеку в тому, що вакцинацію проводять хворобливим дітям, а потім скаржаться на самі вакцини. Якось попався мені уривок фільму, де якась тьотя кричала з екрану, що вакцинація - це зло, і що в її родині ніхто не вакцинований і всі живі-здорові та ніколи не хворіли ГРЗ. Браво! Я щеплена усіма вакцинами і за своє життя тільки один випадок застуди. Знаю людей, які не щеплюють своїх діток, тим не менше від хворіб немає відбою. З вакцинацією все досить просто - якщо вакцинуємо, то перед тим і після того 2-3 дні уникаємо іншого навантаження на імунну систему. Організм зайнятий вакциною. Так, заробляють на вакцинації, але скажіть, будь ласка, на чому в нашій країні ще не заробляють?
Відповідь від: 01 Травня 2013, 22:15:59
І ще одне згадала. Колись у 18 років мені робили прививку в уніерситетській поліклініці. Я два тижні день у день після пар ходила і не могла зробити прививку. Лікар міряла температуру і вона завжди була вища, ніж 36,6 (до 37). І вона не хотіла мені робити прививку. Аж поки не сказала прийти зранку. Прийшла я значить зранку - Т=36,6. Тоді зробили прививку. Виявляється в мене температура після обіду трохи більша, ніж зранку :) А Дімі недавно робили прививку, то сказали поміряти вдома температуру і в поліклініці повірили на слово, що все окей. Але ж не всі батьки настільки свідомі у таких дрібницях - от вам і вакцини погані!
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: DVania від 10 Травня 2013, 19:25:30
Вакцинами Богатирьових зацікавились АМКУ та прокуратура

http://tvi.ua/new/2013/03/06/rozsliduvannya_tvi_vakcynni_makhinaciyi__bohatyrovykh
   програма "Гроші"
http://www.youtube.com/watch?v=L-aTY42vbHM
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 11 Травня 2013, 13:39:20
Особисто я боюсь дивитись такі відео. Та й взагалі дивлячись цю програму, стає страшно, в якій країні ми живемо.Навколо суцільна брехня. "Гроші" не виключення. Я пригадую про часи, коли я ще не знала, що таке нет, а телебачення ще не було настільки "багатим на фантазії". Живеш собі і про багато чого не знаєш. А тепер лякають з усіх сторін. Забагато подібної інформації теж не дуже позитивно впливає на життя людей.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 11 Травня 2013, 14:10:23
Ви так ратуєте за щеплення, бо вас переконали, що вони ніби-то потрібні?
 Чи може маєте якийсь меркантильний інтерес?
Про те, що ЗМІ наганяють страху, то підтримую, але в випадку з зараженням дітей вірусами, ослаблення їх імунітету через ін’єкції "гремучих сумішей" - то краще перестрахуватись.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 11 Травня 2013, 14:19:25
Переконали, але не будь-хто, а власний досвід. Якби мої батьки не робили щеплень мені, я можливо мала б іншу думку. Із-за подібних закликів проти вакцин стає трохи страшно, інколи сумніваюсь. Але.... Ви бачили дитину, яка хворіє кашлюком? Можна з глузду зїхати. Я дякую мамі, що отримала дозу  "гремучих сумішей".
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Сонечко+ від 11 Травня 2013, 15:43:37
Тут уже писалось про те, що колись - то справді були вакцини. А тепер - просто синтетичні суміші і при чому часто шкідливі ніж корисні. Зараз нема ПРИРОДНИХ вакцин. І вакцина не дає гарантії, що Ви не захворієте. Хворіють як вакциновані, так і ні. Єдина різниця - це те, що вакциновані В БІЛЬШОСТІ переносять хворобу у легкій формі, без ускладнень. Часто навіть не помічаючи її протікання.
Хоча, при даних вакцинах - уже і не знаю що корисніше - щоб дитинка малюсінькою перенесла хворобу (кір, вітрянка тощо) і тим самим набула тих антитіл природнім шляхом чи таки вколоти їй синтетку, яка не завжди коректно реагує з організмом маляти. Дитячий організм набагато легше переносить "свої дитячі" хвороби ніж дорослий ту ж вітрянку, наприклад. Звичайно, що від поліоміліту і кашлюка вакцинуватись треба - питання чим.
І дуже погано, що теперішній владі потрібно убити 10 діток, щоб таки почати розслідувати по-справжньому, а не призупиняти вакцинацію до кожної наступної смерті. Мені цікаво чим вакцинувала родина Богатирьових своїх внуків?
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Speranza від 11 Травня 2013, 16:14:26
На мою думку вакцинація потрібна, але є три питання, які треба ставити:
1. якість вакцин та їх зберігання
2. від яких хворіб щепити
3. в якому віці це робити

В нашій державі про якість вакцин говорити важко, бо це перетворилось на спосіб заробляння грошей. На першому місці - прибуток. Про безпечність і ефективність не думає ніхто. Бандити при владі, як і скрізь.

Щепити треба від тяжких хворіб: правцю, поліомієліту, сказу- при укусах. А від інших має захищати власний організм.  Але це моя особиста думка.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 11 Травня 2013, 16:22:06
Хворіють як вакциновані, так і ні. Єдина різниця - це те, що вакциновані В БІЛЬШОСТІ переносять хворобу у легкій формі, без ускладнень
Так, вакцина не є захистом на 100%. Це просто своєрідна підготовка організму.                                                                                                                               
1. якість вакцин та їх зберігання
не так якість, як саме зберігання вакцини. Вони мають транспортуватись і зберігатись при певній t, що дуже часто порушується.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ББА від 11 Травня 2013, 16:27:01
а є вакцина від щеплення ?   :dopovid
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Speranza від 11 Травня 2013, 16:45:18
не так якість, як саме зберігання вакцини. Вони мають транспортуватись і зберігатись при певній t, що дуже часто порушується.

Якість має значення в першу чергу. Ви чули про вакцини, що мають ртуть? Про вакцини, що дають важкі ускладнення? Що алергізують організм?
А при неправильному зберіганні вакцина стає неефективною, тобто не захистить нас від конкретної хвороби.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 11 Травня 2013, 16:51:18
вакцина не є захистом на 100%. Це просто своєрідна підготовка організму.
Це своєрідне гроблення організму.
а є вакцина від щеплення ?
Є щеплення від вакцини. :dopovid
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 12 Травня 2013, 09:48:16
Може для когось буде корисно - форма відмови від вакцинації в Україні:

Заява
Я, <П.І.Б. батька>, заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших процедур, пов'язаних із введенням в організм сторонніх речовин або іонізуючих випромінювань моїй дитині <П.І.Б. дитини>.
1) Відмовляюся від подальших вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р. Пірке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках - декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, рака, Синдрому Раптової Дитячої Смертності.
2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.
3) Дана відмова є обмірковане і зважене рішення , прийняте на підставі детального і усебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі...
а) ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (Кожна людина має право на волю переконань)
б) ст. 26 Загальної Декларації Прав Людини і ст. 43 Конституції України (про право на освіту, у тому числі дошкільну);
б) ст. 3, ч. 1 Закону України про освіту (про можливості одержання освіти громадянами України незалежно від стану здоров'я, переконань і інших обставин);
в) ст. 43 (про згоду на медичне втручання) "Основ законодавства України про охорону здоров'я";
д) ст.2, п.1. Конвенції про права дитини (Держави учасники... забезпечують усі... права... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я... дитини)
е) ст. 1, п.1(а). Конвенції про боротьбу з дискримінацією в області освіти ("вираз < дискримінація > охоплює всяку різницю, виняток, обмеження... по ознаці... переконань..., що має на меті або наслідком знищення або порушення рівності відносин в області освіти і зокрема ... закриття для якої-небудь особи чи групи осіб доступу до освіти будь-якої ступіні чи типу")
е) ч. І., ст.2, п.2 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації або покарання на підставі статусу, діяльності, висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім'ї.),
з) ч. І., ст.18, п.3 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми.)
і) ч.І., п. 11 частини 1 Європейської Соціальної Хартії (про право кожної людини на використання будь-яких заходів, що дозволяють йому забезпечити найвищий досяжний рівень здоров'я).
й) ст.12, закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (про щеплення за згодою після надання об’єктивної інформації)

Ознайомлений зі змістом Закону України " Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем доведенi до відома можливі наслідки відсутності щеплень:
- Ускладнення при коклюші: бронхіт, пневмонія, енцефаліт, пупочні і пахові грижі, випадання прямої кишки, масивні геморрагии і крововиливи в головний мозок;
- Ускладнення при дифтирії - міокардит, неврити, нефротичний синдром, периферичні паралічі, смерть;
- Ускладнення при правці - аспираційна пневмонія, набряк легень , переломи і вивихи кісток, нашарування вторинної бактеріальної інфекції - бронхопневмонії, сепсис, деформації хребта, контрактури м'язів і суглобів, паралічі черепних нервів, летальний результат;
- Ускладнення при Гепатиті В є затяжний перебіг хвороби з переходом у хронічний гепатит (імовірність - 5-10%), що у свою чергу може привести до цирозу і раку печінки. Імовірність хронічної інфекції в дітей від 1 до 5 років складає 25-50%, у дітей, що заразилися гепатитом при пологах - 90%;
- Ускладнення при Поліомієліті - 80-90% - це легке захворювання, в інших 10% воно викликає параліч. У випадку паралічу близько 25% одержують серйозні порушення, близько 25% одержують середній параліч і 50 % виліковуються;
- Ускладнення при Корі - пневмонія, отит і інші бактеріальні інфекції, а також сліпота, поразки слуху, розумова відсталість.
- Ускладнення при Туберкульозі - поразкою багатьох органів, що супроводжуються лихоманкою, значним спадком сил. найчастіше уражаються легені з утворенням порожнин (каверн), що можуть прориватися в бронхи.
Можливі поствакційні ускладнення:
1. Анафілактичний шок;
2. Енцефалопатія;
3. Судорожні стани при t >39
4. Набряк , гіперемія в місці уведення вакцини.


Відповідь від: 12 Травня 2013, 09:42:45:
І ще таке:
Стерилізація під видом вакцинації (http://www.pro-life.by/bioetika/medicine/sterilizatsiya-pod-vidom-vaktsinatsii/)

а тепер і в нас:
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=246295049&cat_id=244277212
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 08 Червня 2013, 16:34:45
для тих, хто проти вакцинації    http://video.komarovskiy.net/mify-o-vakcinacii-12-05-2013.html
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Сонечко+ від 08 Червня 2013, 18:14:08
Стерилізація під видом вакцинації
Це і в нас уже таке було. Недарма стільки здорових дівчат\жінок не може завагітніти\виносити дитину :(. Така вакцина в основному діє через покоління. Якщо організм деяких щеплених ще міг боротись проти введених препаратів, то їх діти уже приречені отримувати готовий комплект стерильності від мами :(.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 08 Червня 2013, 18:27:24
для тих, хто проти вакцинації    http://video.komarovskiy.net/mify-o-vakcinacii-12-05-2013.html
:good підтримую позицію Комаровського.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 08 Червня 2013, 19:31:45
Сліпа віра доктору Кошмаровському дається взнаки. Не забувайте хто він: не просто лікар, а гвинтик в системі зомбування.

Приклад чистоплотності лікарів: В Новім Йорку доктор Кац робив свій маленький бізнес (http://www.nbcnewyork.com/investigations/Medicare-Fraud-Cardiologist-Procedures-Jose-Katz-202369021.html): пролікував на 20 000 баксів цілком здорових людей, зробивши більшість з них інвалідами.
Задав би я питання доктору Кошмаровському таке: чому породисті собаки, котрим роблять купу щеплень, дуже слабовиті, можуть здохнути від якоїсь чумки чи ще чогось собачого. А "простяки" і дворняги без всяких щеплень значно витриваліші до хвороб?
Може тому, що породистим щепленнями калічать природний імунітет?
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 08 Червня 2013, 22:20:28
Сліпа віра доктору Кошмаровському дається взнаки. Не забувайте хто він: не просто лікар, а гвинтик в системі зомбування.
Значить треба тільки вам вірити і тільки вам ви ж найбільший знаток людей, вакцин, економікі і ще багато чого.
Задав би я питання доктору Кошмаровському таке: чому породисті собаки, котрим роблять купу щеплень, дуже слабовиті, можуть здохнути від якоїсь чумки чи ще чогось собачого. А "простяки" і дворняги без всяких щеплень значно витриваліші до хвороб?
Може тому, що породистим щепленнями калічать природний імунітет?
Нема чого рівняти собак і людей. І якщо вірити вашим розповідям, то значить люди просто хочуть мати хворобливих собак, чи всі такі зомбоівані і не бачуть що ті прививки шкодять а не допомагають.
Ви краще щось спростуйте з його слів, а не питання задавайте.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 08 Червня 2013, 23:20:37
Значить треба тільки вам вірити і тільки вам ви ж найбільший знаток людей, вакцин, економікі і ще багато чого.
Не значить.
 «Я не признаю безоговорочно взглядов ни одного человека, ни живого ни мертвого» (с)

Відповідь від: 08 Червня 2013, 23:18:39
значить люди просто хочуть мати хворобливих собак, чи всі такі зомбоівані і не бачуть що ті прививки шкодять а не допомагають.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 08 Червня 2013, 23:56:12
Бачу адекватної відповіді немає.
значить люди просто хочуть мати хворобливих собак, чи всі такі зомбоівані і не бачуть що ті прививки шкодять а не допомагають.
У нас діалог чи вказування на машинальні помилки, не відхиляємось від теми.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: A.L.V від 09 Червня 2013, 00:24:27
А чому цигани,ходять голі-босі,народжуються і живуть в наметах,і ніц їх не бере ? Сумніваюся що вони чули про "Календар профілактичних щеплень".
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 09 Червня 2013, 00:46:53
У нас діалог чи вказування на машинальні помилки
З наведених вами варіантів я виділив той, який вважаю правильним, а зроблена вами "очепятка" мені "да лампачки".
Нема чого рівняти собак і людей.
Собаки - це приклад того, що робить щеплення з ссавцями.  І ось результат. Люди теж ссавці і багато спільних хвороб є, є і своєрідні, притаманні лише людям, чи лише собакам, так. А також люди відрізняються від собак тим, що процес зміни поколінь у них раз у п’ять-десять повільніший. На прикладі породистих собак можна бачити те, до чого приведуть прививки людей. Просто з людьми цей процес іде повільніще в стільки ж раз, як і зміна поколінь.
Повальна вакцинація породистих собак проводиться не більше сотні років.
Можна екстраполювати по відношенню до людей. Тобто процес розтягнеться в часі порівнянно з собаками.
Не переконує приклад з собаками, то вам згадали про циган.

Не треба вірити мені, а тим більше публічним токінхедсам: Комаровському, Кашпіровському, Малахову і т.д. Краще здоровий глузд включати.

Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 09 Червня 2013, 10:42:45
А чому цигани,ходять голі-босі,народжуються і живуть в наметах,і ніц їх не бере ? Сумніваюся що вони чули про "Календар профілактичних щеплень".
Треба наших дітей пускати голих і босих. Тоді діти наших дітей набудуть імунітет до таких умов життя і все буде ОК.
З наведених вами варіантів я виділив той, який вважаю правильним, а зроблена вами "очепятка" мені "да лампачки".
Якщо до лампочки то прошу не вказувати мені на них!
А глузд мені підказує що і антибіотики шкідливі. Моїй дитині їх приписують майже при усіх болячках, кажуть для "страховки". От і будь мудрий, давати їх чи ні? Страхуватись, що скажете? Чи дивитися як дити на мучиться і просить, мамо дай мені якусь таблеточку щоб мені було добре.
Звичайно, більшу половину тих антибіотиків ми не давали..... довго розказувати, але і без них були такі ситуації що не обійтись.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 09 Червня 2013, 12:20:57
Якщо до лампочки то прошу не вказувати мені на них!
Ви вирішили, що я через опечатку в одному слові виділив зразу кілька?
Ви надто емоційно сприймаєте, і тому неадекватно. :dopovid
 Виділяв я не одне слово через граматичну опечатку, а фразу, тобто з переліку запропонованих вами варіантів той, який вважаю найближчим до істини. Не переймайтесь так через опечатку.
А глузд мені підказує що і антибіотики шкідливі.
Добре підказує.

 Антибіотики пригнічують не лише "поганих" збудників хвороб, грибки, стафілококи і кандіди усякі, а також і корисні для організму симбіотичні біфідо-, лакто-, молочнокислі бактерії  і міклофлору кишечника, яка зокрема допомагає перетравлювати клітковину.
При вірусних простудах антибіотики тільки нашкодять. Найкращі ліки при таких хворобах - то температура тіла, яку імунна система підвищує. А "мудрі" батьки, наслухавшись дохтОрів, починають збивати жаропонижаючими пігулками. :=)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 09 Червня 2013, 13:39:49
Добре підказує.

 Антибіотики пригнічують не лише "поганих" збудників хвороб, грибки, стафілококи і кандіди усякі, а також і корисні для організму симбіотичні біфідо-, лакто-, молочнокислі бактерії  і міклофлору кишечника, яка зокрема допомагає перетравлювати клітковину.
При вірусних простудах антибіотики тільки нашкодять. Найкращі ліки при таких хворобах - то температура тіла, яку імунна система підвищує. А "мудрі" батьки, наслухавшись дохтОрів, починають збивати жаропонижаючими пігулками. 
Це все теорія. На практиці в житті, все трошки не так........Не все по книжках лікується, бо і хвороби зараз не ті що були колись. Дуже все просто виходить, заглянув в книжку і вилікувався.
Відповідь від: 09 Червня 2013, 13:37:35
Ви вирішили, що я через опечатку в одному слові виділив зразу кілька?
Це мабудь випадково ваш варінт співпав з тим словом де помилка  ;)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 09 Червня 2013, 13:47:21
Мабуть випадково.
 То був не мій, а один із вами запропонованих варіантів.
Відповідь від: 09 Червня 2013, 13:44:35
заглянув в книжку і вилікувався.
Книжки різні бувають.
 Лікарі зараз все менше згадують про основний принцип медицини: "Не нашкодь."
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 09 Червня 2013, 13:54:30
Сліпа віра доктору Кошмаровському дається взнаки. Не забувайте хто він: гвинтик в системі зомбування.
Ну нє, це ваш варіант.

Відповідь від: 09 Червня 2013, 13:52:39
Книжки різні бувають.
Це теорія ще раз повторю 50% що поможе а 50% що ні. Нема таких чудо книжок, що прочитав і всіх вилікував.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Сонечко+ від 09 Червня 2013, 16:53:32
Нема таких чудо книжок, що прочитав і всіх вилікував.
У нашому організмі є все для самовиліковування. Але ми не знаємо методик для запуску процесу самозцілення, на жаль (на відміну хоча б від наших ведичних пращурів). У мене в Білорусії є знайома, яка роками сиділа на таблетках і готувалась таки до операції. І в той же час вона займалась йогою...Настав момент, коли вона довірилась одній із їхніх методик "лікування". І була вражена, що не довірилась тому чим займалась раніше - страшна хвороба відступила без всяких ліків, щеплень і хірургічних втручань. Вона знайшла свій метод самолікування - силою думки і концентрацією позитивної енергетики на проблемному органі. Як би ще нам уміти пробуджувати свого внутрішнього лікаря? В християнстві таких методик немає, як скажімо у йогів чи саєнтологів. На все одна відповідь - віра. Але чи вона у нас достатня на стільки,щоб лише її силою позбавлятись від запалень, пухлин і інших хворіб? Тай віра -то інстремент, а не метода...Тому ми і бачимо панацею у наче-б-то-щепленнях, антибіотиках(від яких потім стаємо залежними на все життя) і оперативних втручаннях. А панацея - у нас самих. Та як до неї добратись? :(
При вірусних простудах антибіотики тільки нашкодять. Найкращі ліки при таких хворобах - то температура тіла, яку імунна система підвищує.
100%. Антибіотики не впливають взагалі ніяк на віруси - лише на бактерії і коки всякі. ДДК "лікується" також температурою - його організм навчений не чекати підмоги від будь-яких ліків і справляється сам. Добре, що у нього на вірусні захворювання вона підіймається вище 38. А от у мене  - до 37 з хвостиком і то уже починається сильна інтоксикація організму. Але мене, правда, з дитинства пічкали всілякими антибіотиками, тому імунітет хиленький геть...Знаєте як мені страшно було вперше переносити хворобу без ліків(а мусіла, бо була в положенні)? Але, напевно, потрібно було побувати у такій ситуації, щоб повірити у мудрість і "роботу" власного організму. Звісно, що запалення я лікуватиму медикаментозно. Але, зате знаю, що вірусні хвороби і бронхіти проходять самі по собі - головне дозволити собі самотужки з ними боротись.
А головний біль, який мене мучив роками по кілька тижнів підряд - знімається внутрішнім "сонечком"=світлим всеохоплюючим потоком почуття і взаємного бажанням комусь любові. Я помітила, коли мене у такому дико-болючому стані обіймала донечка і при цьому так потужно надсилала мені імпульси своєї дитячої любові, а я їй у відповідь - біль раптом відступав за лічені хвилини. Може таким чином "латались" якісь енергетичні деформації, не знаю. Та такий "живий метод" напрочуд дієвий, правда, лише при обміні такими "сонечками любові", бо просто обійми без створення взаємного потоку\кокону не допомагають...Наш організм напрочуд непізнана і самодосконала "розумна" система - тільки як його правильно розуміти і керувати ним? Коли навчимося питання щеплень і ліків, думаю, мали б відпасти самі по собі. Все, що нам потрібно буде зробити - то змінити неправильну вібрацію хворого органу. А поки що - то все фантастика для нас і лікарі з непродуктивним втручанням в організм вакцин і ліків - єдиний метод бути тимчасово здоровими.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 09 Червня 2013, 17:34:43
бактерії і коки всякі
коки це кулеподібні бактерії ;)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Сонечко+ від 09 Червня 2013, 19:46:02
коки це кулеподібні бактерії
буду тепер знати краще :). Мені можна пробачити - я не медик ;)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 09 Червня 2013, 21:34:37
На все одна відповідь - віра.
Віра це все це сила!
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yaro my від 09 Червня 2013, 21:45:32
Ага, вірою зцілетесь, "надо просто верить!" :=) http://www.youtube.com/watch?v=np01D_4SFaQ
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 09 Червня 2013, 21:54:56
Ага, вірою зцілетесь, "надо просто верить!" :=) http://www.youtube.com/watch?v=np01D_4SFaQ
Не балдію від цих тіпів. Дивитись не хочеться.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Сонечко+ від 10 Червня 2013, 01:04:43
Віра це все це сила!
Так. Але я чомусь впевнена, що ви себе і дітей лікуєте таки ліками, а не силою віри. Чи я помиляюсь? Знову ж таки, я таки переконана, що віра=сила - це лише інструмент, а до нього треба мати "інструкцію використання".
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 10 Червня 2013, 07:59:47
Щеплення може теж виступати як зцілення вірою. Ви знаєте, що щеплені і вірите, що не захворієте, або перенесете хворобу у легшій формі. Організм від тої віри настроюється на боротьбу і швидше долає хворобу  :=)

Ефект плацебо реально існує.

Також реальні факти зцілення вірою. Хтось вірить у Бога, а хтось у можливість одужання силою власного мудрого організму.
Яка різниця коли результат позитивний?

Щепилися б майже всі охоче, якби не бачили, який бардак у країні і як через той бардак від тих "щеплень" люди вмирають.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Amateyr від 10 Червня 2013, 08:28:50
Даю своїй дитині аскорбінку і кажу, що то супер таблетка і через п"ять хвилин перестає боліти животик. Ну звичайно що це подіє не у всіх випадках, але така практика була.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 10 Червня 2013, 09:07:06
А "простяки" і дворняги без всяких щеплень значно витриваліші до хвороб?
Нема чого рівняти собак і людей.
Також не рівняйте собак з вулиці з домашніми. Вуличні більш витриваліші, бо такі умови виживання. По іншому вони жити не можуть.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 10 Червня 2013, 09:15:13
Домашні, як правило, породисті (штучно виведені схрещуванням тих особин, які мали потрібні риси, практично завжди тварини були "родичами"), а простюхи результат природнього добору. Тому домашні апріорі слабші. І з людьми рівняти не коректно не лише тому, що то не люди і навіть не примати, а ще й тому, що люди зазвичай не паруються з близькими родичами.
Відповідь від: 10 Червня 2013, 09:12:54
Порівняння з циганами було б корисним, якби ми мали статистику їх захворюваності і смертності від хвороб до яких проводять вакцинацію. Тоді порівнявши ті цифри із цифрами вакцинованих було б видно різницю. Якщо б виявилося, що різниця незначна, а то й у циганів цифра була б нижчою - тоді то був би аргумент в десятку.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 10 Червня 2013, 14:47:29
Порівняння з циганами було б корисним, якби ми мали статистику їх захворюваності і смертності від хвороб до яких проводять вакцинацію. Тоді порівнявши ті цифри із цифрами вакцинованих було б видно різницю.
   :good :good :good
А ще враховуйте, що в нас любов до дітей проявляється через: ситий шлунок, ретельно вимите з милом тіло, випрані речі в супер порошку і так далі довгий список.... Ми живемо не в таких умовах як цигани. Та й взагалі живемо не в "кам'яному віці", тому й вимоги до охорони здоров'я інші. З приводу вакцинації я 100% поділяю думку Комаровського - треба боротися не проти вакцинації, а за якісну вакцинацію!!! (у викладеному відео дуже гарне порівняння з автомобілями).
Більшість проти вакцинації і б'ють на сполох, але в нашому світі є мільйон небезпек подекуди більш страшніших. 
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Lyolik від 20 Червня 2013, 17:32:07
Міг би xтось допомогти вирішити питання з щепленням дитини ??? (на папері,  звичайно, особливо цікавить БЦЖ, а потім все решта)  За мною не заросте  :-[
 Все в Особисті Повідомлення.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Сонечко+ від 20 Червня 2013, 22:06:41
Таке можна зробити. Але я б не радила для подальшого розвитку ситуації із можливими щепленнями. Зараз уже не так строго з необхідністю їх мати. Нас лякали, що ні в садочок, ні в школу не візьмуть. Але мусили і мусять брати, нікуди не дінуться від Конституційного права.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 12 Січня 2014, 11:39:03
нікуди не дінуться від Конституційного права
Ми ходили з Дмитриком записуватись у дитячий садок. Завідувач дитсадка каже нам, щоб ми робили усі щеплення, бо інакше не матиме права прийняти в садочок. Ми всі щеплення робимо згідно графіку, але я запитала, чому тих, що не роблять щеплення не беруть в садок. А нам відповіли:"прийде невакцинова дитина з якоюсь заразою і заразить всіх навколо"  :o Хіба вакцинованим треба боятись невакцинованих? Навіть, якщо б і заразились, то хвороба протікатиме в легшій формі. Гірша ситуація для невакцинованих. Але вони мають повне право невакцинуватись і разом з тим відвідувати навчальні заклади.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 12 Січня 2014, 13:20:46
Так. То сумна ситуація  :(
Найцікавіше, що реально вже є настільки багато випадків, що стає помітно, що діти, які не отримували певних щеплень - рідше хворіють на "поширені" застудні захворювання. То ж боятися треба якраз їм подвійно, бо вакциновані можуть їх заразити ще й звичайними вірусними і бактеріальними інфекціями, бо частіше на них хворіють  :=)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 12 Січня 2014, 14:44:14
вакциновані можуть їх заразити ще й звичайними вірусними і бактеріальними інфекціями, бо частіше на них хворіють
:o :o :o
Звідки така інформація? І яке взагалі відношення мають ГРЗ до щеплень? Виходячи з Вашох логіки невакциновані більш стійкі до ГРЗ, тому чого їм боятись? Як на мене, то не можна співставляти респіраторні інфекції в одному ряді з такими смертельними недугами, напр, як дифтерія чи поліомієліт?
Та й взагалі я не про те писала. А про те, що всі разом можуть контактувати. Вакциновані і так захищені, а ті, які невакциновані - то вибір їхніх батьків. Ні тим, ні тим нічого не страшно.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 12 Січня 2014, 15:22:23
То я написав лише щоб показати, що
всі разом можуть контактувати. Вакциновані і так захищені, а ті, які невакциновані - то вибір їхніх батьків. Ні тим, ні тим нічого не страшно.

Поліомієліт кажете? А як вам таке
Цитувати (вибране)
Парадоксальним чином поліомієліт набув особливого поширення внаслідок загального покращення гігієни в кінці XIX століття, що призвело до посилення автоімунних реакцій організму

Але особисто за те, щоб моя дитина отримала щеплення проти поліомієліту.
Відповідь від: 12 Січня 2014, 14:50:09
На рахунок же дифтерії, ось вам відповідь лікаря
Цитувати (вибране)
- Каково качество вакцин, применяемых при иммунизации населения?

Возианова Ж.: В Украине качество вакцин, применяемых при иммунизации населения, не проверяется. Своих вакцин мы не производим. О вакцине, которая применялась в последнее время, я могу сказать только то, что она недостаточной иммуногенности. Она предназначена для ревакцинации. Следовательно, применение этой вакцины предопределяет слабый иммунный ответ. Думаю, что надо поставить вопрос о том, чтобы нам давали то, что нам нужно, а не то, что дают. Речь же идет о здоровье наших людей.

Відповідь від: 12 Січня 2014, 15:10:24
Звідки така інформація? І яке взагалі відношення мають ГРЗ до щеплень? Виходячи з Вашох логіки невакциновані більш стійкі до ГРЗ, тому чого їм боятись?
Боятися скупчення дітей, що внаслідок ослабленого імунітету теоретично вже заражені і розносять бацили.
http://www.homeoint.ru/vaccines/opinions/suppression.htm
Відповідь від: 12 Січня 2014, 15:11:38
Стаття мабуть джинсова, але там є і доля правди.
Відповідь від: 12 Січня 2014, 15:12:33
Насколько сильно прививка может ослабить иммунитет?не совпадение ли то,что после прививки ребенок сразу заболевает чемто
Приховано: Показати
Возможно это индивидуальная особенность данного конкретного ребенка.
Вообще же прививки (вакцины) ставятся здоровому ребенку. От момента последнего заболевания класса ОРЗ, должно пройти не менее ДВУХ НЕДЕЛЬ. Полсе ангины, бронхитов не менее ОДНОГО МЕСЯЦА. После пневмонии не менее ШЕСТИ - ВОСЬМИ МЕСЯЦЕВ.
Перед любой прививкой за три дня начинается общий курс противоаллергической терапии.
После постановки прививки в течении минимум ДВУХ а лучше ТРЕХ - четырех суток ограничить пребывание ребенка в массовых коллективах. Зимой на холоде и сквозняках.
Если ребенок склонен к простудам или имеет статус ДЧБ Проведение термометрии за три дня до прививки и в течении трех дней после прививки ОБЯЗАТЕЛЬНО так же для таких деток противоаллергический курс начинается за три дна до прививки и заканчивается через три дня после нее в обязательном порядке.
Если у детки имеется бронхиальная астма или иные хронические заболевания то прививки проводятся только под прикрытием в детском стационаре и НИКАК ИНАЧЕ!!!!
Если у ребенка все было хорошо а в день прививки появились ЛЮБЫЕ отклонения в здоровье. Даже если это мало мальские сопельки. От прививки ОТКАЗЫВАЕМСЯ, наблюдаем, если все проходит то замечательно. А нет так болеем и через две неделльки идем таки прививаться.
Кроме того наши педиатры (кто по незнанию, кого начальство заставляет - у поликлиник же план по прививкам) очень любят сваливать в кучу нескольлко вакцин Скажем полимиелит и БЦЖ или АКДС (АДС). Или еще чего нить.
Если вакцина не комплексная сама по себе как та же АКДС, то прививки от разных заболеваний проводятся в РАЗНЫЕ СРОКИ ОБЯЗАТЕЛЬНО.
Сроки эти разные но не менее ДВУХ НЕДЕЛЬ между двумя разными вакцинами.
БЦЖ, Полимиелит, Гепатиты, Краснуха. Всегда ставятся РАЗДЕЛЬНО. Эти вакцины НИ С ЧЕМ НЕ СОВМЕСТИМЫ.
Кроме того эти вакцины особо засадны.
Особливо это касается Полимиелита и БЦЖ. Данные прививки применяются только на стопроцентно здоровом ребенке.
Елси ребенок недомагает, или недавно болел или он вам сегодня непонятно почему не нравится своим состоянием ОТКАЗЫВАЙТЕСЬ!!! С этими вакцинами лучше перестраховаться двадцать раз чем расхлебывать последствия.
Если педиатрия вдруг внезапно начинает рекламировать какую нибудь нестандартность например Пневмонию 27, или скажем сроки вакцинации по плану у вас какой либо вакциной еще достаточно далеко в переди. А вам начинают её что называется впаривать досрочно (если это не сезонные грипп или энцефалит которые могут плыть по сроку). Задумайтесь к чему бы это такая поспешность. Возможно педиатриию пнули и они гонят план. Возможно в прививочном зависли дозы с истекающими сроками. Короче все что не по плану должно быть подвергнуто сомнению и десять раз перепроверено. Такова нынешняя жизнь.
Противогриппозные прививки это отдельная тема. С нормальными у нас в стране проблемы БООЛЬШИЕ. Кроме того грипп штука полиморфная и угадать какой на самом деле будет в этом году - сплошная цыганщина. Можно поставить и попасть под этот штамм и переболеть легко. А можно попасть под другой и болеть по полной.
С Клещевым энцефалитом то же своеобразно. Самыми приличными считаются вакцины института Пастера. Но они в россии не популярны ибо дороги. Сибирская вакцина древняя дубовая. В принципе работает. Но вызывает много аллергии и требует строгого соблюдения схемы.
Формально все выше написаное должен знать любой педиатр. НО у них есть начальство, есть план. И к сожалению часто большой пофигизм.
Запомните ВАШ РЕБЕНОК нужен только ВАМ,
И ВАМ решать, что ставить и как, соблюдать ли правила "написаные кровью и убитым здоровьем" или нет.

Відповідь від: 12 Січня 2014, 15:18:16
АКДС

В вакцинальный календарь входит еще и АКДС — вакцинация против дифтерии, коклюша и столбняка. Часто родители возражают против этих прививок, говорят, что таких инфекций уже нет и прививаться не нужно, что есть большое заблуждение. Болезни эти встречаются довольно часто, например, коклюш может передаваться от родителей к ребенку. Вакцинация АКДС (Тетракок, Инфанрикс) — трехкратная и проводится в 3, 4, 5 и в 6 месяцев. Далее следует одна ревакцинация — в 18 месяцев. Если ребенок начинает прививаться не в 3 месяца, а позже, то вакцины, содержащие коклюшный компонент, ему вводят три раза с интервалом 1,5 месяца, а четвертый раз — через год после третьего введения. Последующие возрастные ревакцинации в нашей стране предусмотрены только против дифтерии и столбняка и проводятся в 7, 14 и далее каждые 10 лет в течение жизни.
Замечу, что ныне действующий календарь прививок планировался много лет назад, когда не было тех антибиотиков против дифтерии и коклюша, которые есть сегодня, а для того чтобы заболеть столбняком, нужна очень серьезная гниющая раневая поверхность, и если уж кто-то получает массовую травму, то вводят противостолбнячный антоксин все равно! Так что если ребенок имеет аллергический настрой, плохие показатели здоровья или родители вообще испытывают тревогу по поводу вакцинации — то от АКДС можно спокойно отказаться!
Відповідь від: 12 Січня 2014, 15:21:49
От полиомиелита
Приховано: Показати
Против полиомиелита прививать надо обязательно! Раньше вводили живую вакцину в виде капель через рот. И у крайне ослабленных детей, если вакцинация делалась без учета противопоказаний, мог случиться вакциноассоциированный полиомиелит. Именно из-за этого эту вакцину заменили на другой тип. Теперь от полиомиелита прививают путем внутримышечной инъекции, в которой уже нет живых компонентов вируса, и иммунитет против этого заболевания формируется не за счет живого вируса. И если раньше непривитый ребенок получал, рано или поздно, контакт с ослабленным вирусом: ведь если полгруппы детей в садике, например, были привиты, все получали этот контакт из-за несоблюдения правил личной гигиены, то сейчас такого нет. Внутримышечная вакцина дает иммунитет против вируса, но с самим вирусом контакта дети не получают. Многие ошибочно полагают, что полиомиелит — наследие прошлого, но это не так. Он есть, например, в Таджикистане, а передается как пищевая токсикоинфекция — это предполагает возможность заражения через продукты, покупаемые, например, на рынке.

От этой вакцинации отказываться ни в коем случае не надо: она жизненно необходима, потому что переболеть полиомиелитом означает инвалидность на всю жизнь. От полиомиелита проводится трехкратная вакцинация в течение первого года жизни, первая прививка в 3 месяца. 
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ББА від 12 Січня 2014, 16:08:22
то всьо фігня . ось хто мені скаже , де можна зробити щеплення проти інтернету   :)   таке враження , що пів життя уже втратив   :)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 12 Січня 2014, 19:26:12
Чесно кажучи, вже давно не цікавлюсь інформацією такого типу, тільки "оком кинула". І Вам не раджу, якщо у Вас є діти і якщо Ви піклуєтеся про їхнє здоров'я насправді. Вам не буду кидати ссилки про користь від вакцинації, бо кожен має свою голову на плечах, і давно вже всі для себе вирішили, що краще.
Не треба сліпо вірити різним "вискочкам" та журналістам. Краще вивчіть інформацію про те, як підготуватись правильно до вакцинації та про страшні хвороби, які можна зупинити методом вакцинації.
Так, я погоджуюсь, що вакцинація - це зниження імунітету, але як я писала вище, це набагато краще, ніж наслідки від тяжких недуг.
ныне действующий календарь прививок планировался много лет назад, когда не было тех антибиотиков против дифтерии и коклюша
а ще дифтерія зустрічається в наш дуже рідко і більшість лікарів її в очі бачити не бачили, напишуть д-з ангіна, випишуть антибіотики, а поки прийде аналіз зіву (самі знаєте як то все робиться) - всі будуть бити на сполох, треба буде терміново вводити протидифтерійну сироватку, але щоб пізно не було. Одними антибіотиками тут не обійдешся. А вакцинованій людині зазвичай не потрібна сироватка, а якщо і потрібна, то завдяки прививці вона спокійно дочекається результатів аналізів і не попаде у відсоток тих, хто помер від несвоєчасного введення вакцини.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 12 Січня 2014, 19:59:14
Краще вивчіть інформацію про те, як підготуватись правильно до вакцинації
На тому і закриємо тему  :=)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ББА від 02 Лютого 2014, 02:44:07
ось цікаву статтю знайшов

10 инфекций, побежденных людьми

http://nnm.me/blogs/Racing19/10-infekciy-pobezhdennyh-lyudmi/
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: krapochka від 02 Лютого 2014, 11:00:46
Дуже цікава стаття :good Прочитала ще деякі коментарі
Цитувати (вибране)
что-то половину не особо и победили, только на бумаге.
Тому, що багато є фіктивних щеплень просто на папері. Я недавно читала, як у Франківську померла дитина від правцю. На папері вона була щеплена, а насправді - ні. Ось і маємо статистику, що вакциновані всеодно хворіють і помирають. Забули тільки вказати в статистиці різницю між реально вакцинованими і на папері вакцинованими. Руки би повідкручувала тим хто займається таким фальсифікатом :evil Раз не робите щеплення - то йдіть до кінця і в садок, і в школу... Йдіть проти системи. Чого прикриватись якимись там фіктивними папірцями.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ББА від 13 Серпня 2018, 16:52:06
В Італії зробили щеплення обов'язковими

20 травня 2017

Приховано: Показати
https://www.bbc.com/ukrainian/news-39984708
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 13 Серпня 2018, 17:16:50
Повір, років через 10-15 це питання буде дуже гарячим.
Не далі як 30 років тому - всіх без розбору пічкали антибіотиками.
Зараз сушать собі голову, як нове покоління виживатиме.

Будуть свіжі дослідження і антинауковими стануть сьогоднішні офіційні погляди медицини.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ББА від 13 Серпня 2018, 20:00:00
саме цікавіше що до 2017 року щеплення в Італії не було обовязковим
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 14 Серпня 2018, 09:19:21
Що саме цікаво? Чому не було, чи чому стало?
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ББА від 14 Серпня 2018, 17:13:08
і те і інше
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Tad від 26 Серпня 2018, 18:58:17
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2175871166030772&id=1763001290651097ось воно що  ;)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ББА від 26 Серпня 2018, 20:15:01
Регіони отримають ще 400 тисяч доз інактивованої вакцини для профілактики поліомієліту

15 серпня 2018



Відповідний наказ про розподіл підписали у Міністерстві охорони здоров'я України.

Ця поставка вакцин є плановою та здійснюється у відповідності до щорічної потреби, яку формують регіони. Уже найближчим часом вакцини будуть доставлені у регіони.


http://moz.gov.ua/article/news/regioni-otrimajut-sche-400-tisjach-doz-inaktivovanoi-vakcini-dlja-profilaktiki-poliomielitu
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ББА від 26 Серпня 2018, 20:23:10
Нещодавно було прийнято зміни у нормативні документи, які дозволяють проводити безоплатну імунізацію вакцинами, закупленими за бюджетні кошти, дорослим у групах підвищеного ризику захворювання на кір.

Таке рішення було прийнято у зв`язку зі зростанням захворюваності на кір серед дорослих. З початку року 40% від усіх хворих становлять саме дорослі. Зокрема, йдеться про поширення захворюваності у групах, які проживають у спільному просторі (військові, бійці АТО, студенти), а також серед освітян та медиків.

Уже зараз Міністерство охорони здоров`я замовило додатково 392 тис доз вакцин для профілактики кору. Додатковий обсяг вакцин буде закуплено на заощаджені завдяки міжнародним організаціям кошти з бюджету 2017 року.

Найближчим часом буде прийнято порядок проведення імунізації дорослим та визначено групи, яких вакцинуватимуть безоплатно, про що Міністерство охорони здоров`я поінформує окремо.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, вакцини КПК на національному рівні закуповуються лише для імунізації дітей. Рішення про імунізацію дорослих у групі ризику приймається як реагування на несприятливу ситуацію (спалах).

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 22-й тиждень 2018 року на кір захворіли 1132 людини (463 дорослих і 669 дітей).

З початку року на кір захворіли 19 249 людей – 7 825 дорослих і 11 424 дітей.

Найбільше людей захворіли на кір у Львівській (всього 2639 людей: 830 дорослих і 1809 дітей), Закарпатській (всього 2442 людини: 456 дорослих і 1986 дітей), Івано-Франківській (всього 2332 людини: 676 дорослих і 1656 дітей), Одеській (всього 1782 людини: 876 дорослих і 906 дитини), місті Києві (всього 1362 людини: 849 дорослих і 513 дітей) та Чернівецькій (всього 1156 людей: 383 дорослих і 773 дитини) областях. 

За цей час від ускладнень кору померло одинадцять людей: семеро дітей і четверо дорослих. Днямистало відомо про два летальних випадки – померли 10-місячна дитина в Одеській області та доросла жінка у Кіровоградській області. 

Кір – небезпечне і дуже заразне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть мати смертельні наслідки. Діти, які не отримали профілактичне щеплення, знаходяться у зоні ризику. Захистити від хвороби може тільки вакцинація.

Вакцина проти кору є у наявності в усіх регіонах. Для щеплень КПК в Україну наразі постачається вакцина “Пріорикс” виробництва “Глаксо Сміт Кляйн”, вона якісна, ефективна і безпечна, надається державою безоплатно. Станом на 31 травня 2018 року, в Україні наявні 954 тисячі доз вакцин, також очікуються подальші поставки вакцини КПК. Якщо в окремому лікувальному закладі вакцина відсутня, необхідно звернутися до департаменту/управління охорони здоров’я ОДА: http://moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 26 Серпня 2018, 22:45:06
То важко зрозуміти, якщо не думати але є факти: (говоримо конкретно про кір)
1. Неможливо побороти хворобі навіть при 100% імунізації. (тобто вірус все одно буде вражати людей).
2. Mатеринські антитіла проти  кору  щезають у немовлят до 8-місячного віку, через те, що у щеплених мам менше антитіл, ніж у тих, що перехворіли на кір в дитинстві. (тому дітей щеплять вже в пів року, а до початку повальних щеплень дитина до року ніколи не хворіла).
3. В допрививочні часи 10.6% населення були сприйнятливі до кору. З початку вакцинації ця цифра упала до 3.1%, але потім почала підніматися на 0.1% в рік. До 2050 року процент сприйнятливих до кору буде вищим, ніж в допрививочні часи. (подумай до чого то приведе).

Тобто було так. Люди хворіли на кір в дитинстві. Заражалися лише сприйнятливі, хворіли, одужували і отримували пожиттєвий імунітет. Матері передавали антитіла дітям. Ті в свою чергу якщо були сприйнятливі - заражалися кором у віці 2-5 років, переносили хворобу доволі в легкій формі і далі по колу. Звісно якийсь маленький відсоток отримували ускладнення і дехто навіть помирав ,але популяція в цілому була стійкою.

Що тепер?

Кожне нове щеплене покоління має все менший імунітет. Діти до року - зона ризику. Дорослі, але не щеплені - зона ризику (бо вже 2 покоління з малою кількістю антитіл).

Тобто коли раніше під удар потрапляв індивід що був сприйнятливий до кору і з слабким здоров'ям і такий вмирав, то зараз під ударом здоровий індивід зі сприйнятливістю до кору, у якого не виник імунний відклик в результаті щеплення. (бо якби він захворів у дитинстві то би вижив і мав імунітет, а  щеплений але не імунізований зараз захворіє і помре, бо в  дорослому віці перебіг важчий)

Тобто конкретний ББА, який думає, що він не захворіє, бо йому робили щеплення і не знає. що його організм не виробив імунітет.
І якщо він захворіє в 40 років - шанс отримати ускладнення чи померти у нього буде такий самий, або чуть вищий, ніж якби він щеплення не отримував ніколи. А от загальний рівень здоров'я популяції - впав.

Що доброго ми добилися?

Так. Ми  гарантовано врятуємо життя хворим і слабким дітям, що дадуть слабше потомство.

А ББА все одно не врятуємо.

Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: Tad від 13 Вересня 2018, 12:16:38
https://24tv.ua/neshheplenim_dityam_zaboronili_hoditi_v_ditsadki_i_shkoli__ukaz_n1030720
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 13 Вересня 2018, 13:08:20
Ага. Пососуть  :D
То щороку у вересні така шняга.
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 18 Вересня 2018, 15:14:01
У мене питання. Хочу щоб ББА мені пояснив таку річ.
От читаю цитату із статті про то. шо дітей без щеплень не будуть пускати у садок і школу:
Цитувати (вибране)
батьки, які не вакцинують своїх діток, мають розуміти, що не щеплене чадо є потенційно небезпечним в епідеологічному сенсі. Ця дитина може захворіти принісши інфекційне захворювання в садок чи школу, де навчаються й інші дітки.
Стоп. А що лише нещеплена дитина може захворіти? А що дитина, яка не захворіла не може принести?

А якщо більш розлого хтось захоче выдповсти то ще такі дані
Приховано: Показати

    Прививки безопасны. Ложь, - неизбежно небезопасны как чужеродные белки и как насильственно навязываемые иммунной системе вмешательства.
    Привит - значит, защищен. Однако привить - не значит защитить от инфекционной болезни, совершенно необходимо знать результат: состоялась ли выработка защиты в организме или нет, что нельзя определить визуально – осмотром, а только с помощью специальных исследований.
    Непривитой ребенок опасен для окружающих. По всем международным канонам опасен носитель возбудителя инфекционной болезни - это может быть как привитой, так и непривитой.
    Привитые болеют в более легкой форме. Еще одна иллюзия. Во-первых, почему они вообще болеют, получив соответствующую дозу искусственного вмешательства? Во-вторых, нет одинаковых людей, и общеизвестно, что характер и степень тяжести инфекционной болезни очень индивидуальны.
    Непривитой обязательно заболеет и станет инвалидом, если не умрет. Заболевают единицы, и более того, переболев, человек приобретает естественную противоинфекционную защиту. Среди нас, в том числе и среди детей разного возраста, присутствует 15% лиц, не способных вырабатывать антитела к инфекционным болезням, сколько бы их ни прививали, поэтому их необходимо своевременно выявлять, а не вакцинировать.

Так там же всі діти щеплені. Чого їм боятися?
То батьки нещепленої дитини мають не пускати свою дитину в садок, якщо бояться.

Виходить якийсь маразм.
Ми щепимо своїх дітей, щоб ті не хворіли чи хворіли легше і боїмося.
То може не варто щепити, як і так боїтеся?
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: romashkin від 19 Вересня 2018, 16:44:11
Звідки цитата?
мабуть журн-аліст писав  :=)
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 19 Вересня 2018, 16:50:27
Цитата з якоїсь Галичини чи чогось подібного.
Пеіно чув дзвін але не знав хто перднув  :D

Партія сказала - нада напісать, от і написав, як свм то розуміє...
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: ББА від 21 Вересня 2018, 10:00:41
Цікава новина

Суд США обязал вернуть $19 млн, потраченных Тимошенко на «Тамифлю»

Приховано: Показати
https://lb.ua/news/2011/05/25/98157_sud_ssha_obyazal_vernut_19_mln_.html
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 21 Вересня 2018, 10:26:22
А знаєш як "прості люди" то сприймають?
Ну, вони там точно і так усі крадуть, а Юлька нам хоч ціну на газ зменшить.

І так люба інформація про злочинну владу, чи то правдива, чи чорний піар, не має значення - має вплив на електорат близький до "0".

А от ода однісінька стаття про те, що ціну на світло для населення збираються підняти ВДВІЧІ - це відразу бал в копилочку Тимошенко.

А раз ти вже в цю тему написав, то я таке скажу.
Люди вже не раз чули і читали, що закупівлі вакцин - прибутковий бізнес і поле для корупції.
Відповідно люди розуміють, що можуть купити будь-що, привезти і зберігати будь-як і потім ти як батько приходиш до лікаря і підписуєш папірець, що не будеш судитися з державою у разі, якщо твоя дитина помре або буде скалічена від вакцинації.
Ні держава ні виробик вакцини ніякої відповідальності не несе.
Лікарю пофіг на твою дитину і її здоров'я.

Ти дуже однозначно і легко погодишся на щеплення???
Назва: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
Відправлено: yurko від 19 Лютого 2019, 11:57:40
Хворіють люди на кір.


ЗМІ роблять з того лякалки

Захворіло в цілому районі 46 людей - ЗМІ пишуть "На Калущині на кір захворіло майже півсотні людей"

Захворіло в місті 25 -пишуть "з них 21  дитина до 17 років", так, типу то зле, що саме діти захворіли.
Хоча навпаки,  діти (які переносять кір легше за дорослих) природно отримали "щеплення" від кору на все життя і їм непотрібно кожні 10 років робити ревакцинацію.