Вільний форум міста Калушa

Різне => Розмови про все => Тема розпочата: Ігор_О від 12 Серпня 2009, 11:26:42

Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Ігор_О від 12 Серпня 2009, 11:26:42
Чому така тема?
Бо, по-перше, хочу похвалитися  :) Мій син Андрій кілька тижнів назад вступив до Вищої Школи Торгівлі і Права ім.Лазарського у Варшаві, економічний факультет, спеціальність "міжнородна торгівля", англомовний курс. Ми давно планували, що по-можливості дамо дітям європейську освіту. Школу Лазарського як серйозний варіант почали розглядати ще рік назад, готувалися вже конкретно до неї. Хоча до цього часу не впевнений, що зробили правильний вибір. В сенсі вибору Україна-Закордон...
Тому хочу почути думки друзів-форумців щодо цього.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Люся від 12 Серпня 2009, 13:57:42
 Подивилась в інтернеті про цю Школу. Цікаво. Я так розумію, Ви знайшли для такої освіти досить плюсів, бо, зважаючи на досить високу вартість навчання і проживання (для пересічного українця), ви прийняли саме таке рішення. Хотілося б почути Вашу мотивацію. Мені особисто це цікаво, бо у мене також підростає син. Але думка про його освіту за кордоном до  мене раніше не приходила.  І ще - чому саме ця школа? Ви, мабуть, розглядали і альтернативні варіанти. Які? Поділіться, якщо ви вже проходили цей шлях, то, може, по протоптаній Вами стежці, буде легше.  :)
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: yurko від 12 Серпня 2009, 14:10:17
Я  не економіст, а тому для роботи за моєю спеціальністю в Україні цілком досить нашого диплома. Зрештою на скільки мені відомо ту хто працюють на державній роботі економістами і бухгалтерами більше завдячують блату аніж особливому диплому.
Навчання за кордоном дозволяє знайти роботу за кордоном, а особливо англомовне навчання. З огляду на нинішню ситуацію в країні дати дитину навчатися закордоном дуже мудро. А дасть Бог то ті у кого дітки ще маленькі не муситимуть тинятися по світах у пошуках нормального життя. Хоча мабуть ні, не діти, а діти наших дітей. То ймовірніше.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: romashkin від 12 Серпня 2009, 14:37:32
вітаю, по-перше.  :good
особисто я, якщо будуть можливості, був би тільки ЗА, за навчання закордоном. але хотілось, щоб наші діти використовували знання тут, в Україні.
відповідно питання, які плани після закінчення навчання?
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Ігор_О від 12 Серпня 2009, 16:10:07
важаючи на досить високу вартість навчання і проживання (для пересічного українця)
Почну саме з вартості. Вартість навчання в Польщі значно нижча, ніж в інших країнах Європи. І на набагато нижча, ніж в Україні. Вартість року навчання на польськомовній програмі - 1600EUR в рік. У львівському університеті на юрфаці приблизно стільки ж плюс "треба дати" 4000EUR і це на платне! Проживання-харчування... На рівні Києва.
Інші аргументи:
1.Європейський диплом, на англомовних програмах - диплом University of Wales.
2.Наявність в CV такої освіти - гарантоване працевлаштування в СНД.
3.До Варшави з Калуша 510 км., до Києва 570 км. Автобусне і залізничне сполучення постійне.
Відповідь від: 12 Серпня 2009, 15:58:54
Якщо чесно - не впенений уже в тому, що він потім буде шукати роботу в Україні. Це вже буде залежати від нього. Але коли ми почали задумуватись над цим - ідея була саме в реалізаціїї знань тут, на Батьківщині. Буду старатись, щоб так і було.
Так вийшло, що у 2006-му в Сербії я познайомився з одним своїм ровесником на ім'я Серж. Саме його доля і досвід підштовхнув до пошуків варіантів освіти за кордоном.

Щодо вузу - дивились різні варіанти. По-перше, шукали економіку - син туди хотів. По-друге, освіта в Польщі для іноземців виключно платна (як і в Україні для іноземців, зрештою), навіть у державних вузах. Є варіанти знижок, стипендій, а то і звільнення від оплати - у випадках особливих успіхів. А у державних - ще у випадках польського коріння. Оскільки я поляком ніколи не був - то й не рвались у державний, шукали якісний вуз. Школа Лазарського - 2-га за рейтингами серед приватних вузів Польщі. Їхали вступати на польскомовне навчання, вже у Варшаві після тестів з англійської нам рекомендували перевестися. Так і зробили.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: yurko від 12 Серпня 2009, 16:36:37
Добре, що не пішов на польськомовне. Польською і так за час навчання оволодіє на 100% а от термінологію знати на англійській краще, одразу розширяється коло країн де можна працювати.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Tandylight від 12 Серпня 2009, 19:43:39
Також, в першу чергу хотіла Вас ривітати зі вступом :bouquet:, маю на увазі не тільки сина, але й батьків також, бо уявляю скільки було переживань ;)
Щодо вибору іноземної освіти то абсолютно Вас підтримую.
По-перше, син буде у іншому середовищі, і зможе так би мовити зі сторони подивитись на Україну і на її проблеми, що дуже важливо
По друге його світогляд буде формуватись поза системою,яку ми хочемо змінити - то  в будь-якому випадку стане в нагоді і в разі якщо він повернеться, то є надія, що зможе щось цій країні запропонувати, і навіть тоді коли обере собі інший шлях.
Щодо роботи то вважаю, що є як свої плюси так і мінуси, але це стосується роботи на Україні і навіть в цьому випадку плюсів більше.
Плюси такі, що наприклад у світову четвірку аудиторських компаній краще влаштуватись з іноземною освітою ( а це поки найкраща зарплатня для людей з економічною освітою, як на мене, плюс система бонусів і визначений кар'єрний ріст, не говорячи вже про соцзабезпечення і різні подібні корпоративні блага  ;)).
Мінуси можуть бути лише у визнанні диплому при вступі у державні органи...
Я зараз, розглядаю варіант, через роки 3  відправляти малу на канікулярні програми з вивчення мов у різні країни, а потім визначимось...
Але усі ці питання працевлаштування, в будь-якому випадку не мають жодного значення, все ще зміниться і не буде мати значення на той момент коли він закінчить, або навпаки буде мати значення, але точно на його користь,
бо найголовніше це те що він буде мати зовсім інший досвід, і я  ніколи не розуміла, чому наприклад такі "небожителі" як той самий Ющенко чи... не важливо ( вибачте за перехід на особистості  :-[), маючи такі можливості, обмежували своїх дітей українською освітою...
І не бачу сенсу в тому щоб закінчувати школу яка дає диплом  двох освітніх систем - наприклад британський та український, а потім вступити до українського ВУЗу, хоча не виключено що саме для того, щоб був вибір, але.... ????? :unknow


Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: romashkin від 12 Серпня 2009, 20:18:44
бо найголовніше це те що він буде мати зовсім інший досвід, і я  ніколи не розуміла, чому наприклад такі "небожителі" як той самий Ющенко чи... не важливо не важливо ( вибачте за перехід на особистості  ), маючи такі можливості, обмежували своїх дітей українською освітою..
Ющенко якраз не обмежує, тобто якраз українську обмежує. його діти вчаться у англомовній школі, а старші - тоді ще не було мудрої жінки Кетрін, щоб направила на шлях праведний.  :=)
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Tandylight від 12 Серпня 2009, 20:21:07
http://www.ucie.com.ua/training.shtml про міжнародний центр освіти, на відміну від турфірм, вони слідкують і контролюють кожного свого студента, принаймі,  так було років 12 назад... Їм відповідно до договору, зі школи, щотижня слали звіти про успішність студента та його поведінку :o  :good
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: yurko від 12 Серпня 2009, 21:23:03
Та полюбому "+".

Хотів ще багато писати про переваги, але то би стосувалося дитини без належного батьківського виховання, що у даному випадку було б не в тему. :drink
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Ігор_О від 13 Серпня 2009, 08:42:45
Я не писав, але для мене був ще один аргумент.
Оскільки по роду діяльності мені часто доводиться спілкуватися з топ-менеджментом різних українських компаній з іноземним капіталом, я зробив висновок - іноземний інвестор шукає українців, максимально наближених до їх корпоративних стандартів! Були часи, коли іноземці викуповували заводи і ставили на них керівниками колишніх "червоних директорів" - бо хто краще знав ситуацію в Україні?! Потім потихеньку їх відправляли на почесні посади або і на відпочинок, ставили молодих. Цей процес продовжується. Але шукають вже молодих українців з освітою, що відповідає євростандартам.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Рибка від 14 Серпня 2009, 13:06:04
Вітаю, вітаю Вашого синочка, і звісно ж батьків.  :) Ви просто молодці, трошки мала можливість поспілкуватись з Вашим сином, дуже розумний та культурний хлопчина.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Ігор_О від 14 Серпня 2009, 14:46:33
Дякую! Дякую усім!  :drink

Щойно спілкувався ще з одним батьком, каже, у Поплавського оплата за навчання на рівні Гарварда  :o
А хто ще яку має інформацію щодо вартості навчання в українських вузах?

Щодо Польщі, кого будуть цікавити "технічні" моменти вступу і т.п. - залюбки відповім. Кілька моїх знайомих вже також схиляються до такого варіанту, так що ми ніби піонери у Варшаві. У Жешуві українців (в т.ч. калушан) вже достатньо багато.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Люся від 14 Серпня 2009, 16:02:32
 Як довго ви готувалися? Як визначити рівень англійської? Ви займалися з репетитором англійської? А польську як треба знати?
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Ігор_О від 16 Серпня 2009, 09:09:50
Останній випускний рік основну увагу надали обраній спеціальності - підтягували економічну теорію.
Щоб визначити рівень володіння англійською - існує багато різних тестів, наприклад, TOEFL. Тільки здати його офіційно трохи складно та й не дуже потрібно. Існує певна, міжнародно визнана шкала визначення рівня знань, а в Інтернеті це все можна знайти. Вуз Лазарського пропонує свою систему тестування, в т.ч. і попередню он-лайн. Ми репетитора з англійської не наймали, у сина класний керівник - викладач англійської, дуже хороший викладач Сорока Марина Миронівна. І взагалі - ми ж їхали вступати на польськомовну програму :) Це вже у Варшаві після тестів, на співбесіді з деканом виникла пропозиція перейти на англійську. Польську вчили самостійно за допомогою кількох аудіокурсів, скачаних з Інтернет. Крім того, навчання в польських вузах починається з 1-го жовтня, а для іноземних першокурсників організовуються "втягуючі" курси з 1-го вересня - вивчення мови, культури, історії і т.д.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Люся від 16 Серпня 2009, 15:58:54
 Дякую! Виходить, не так воно і складно, як здається на перший погляд. )))
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Люся від 25 Серпня 2009, 12:19:44
У Львівському Університеті юридичний факультет - 17 тис грн./рік. Квартира у Львові приблизно 1000 грн/міс.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Доктор Хаос від 29 Серпня 2009, 22:02:57
Мій синок вчиться у Київі, міжнародна економіка, також на англомовному фак-ті. Оплата за рік, (зі знижкою, бо добре вчиться)  15 тис. 
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Ігор_О від 30 Серпня 2009, 13:43:49
Мій синок вчиться у Київі, міжнародна економіка, також на англомовному фак-ті. Оплата за рік, (зі знижкою, бо добре вчиться)  15 тис.
Вітаю, ми з Вами "колеги"  :)
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: LEB від 19 Вересня 2009, 23:16:09
Я ВАШ ФАН,В СВІЙ ЧАС ЦЕ БУЛО НЕМОЖЛИВО,УЧІТЬСЯ А МИ ВАМ ПОТІМ БУДЕМ ВДЯЧНІ, 8) :prapor: :prapor:
Назва: Вища освіта в Україні і за кордоном
Відправлено: Люся від 29 Січня 2010, 15:17:50
Болонский процесс в Украине: насилие над студентами или светлое будущее юробразования?
http://www.almamater.ua/news/00014d34c25b4b2f6db25c00d7fbd327/displayarticle/?beg=2
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: РЕАЛ від 28 Грудня 2011, 19:56:38
Для батьків  ;), майбутніх студентів 2012\2013 рр. навчання - достатньо цінна інфа

http://www.topuniversities.com/university-rankings/world-university-rankings/2011

http://szkoly.wprost.pl/ide,25/edycja-2011.html

http://www.euroosvita.org/index.php?m=info


Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: ББА від 18 Березня 2015, 15:24:53
Урок англійської мови

(http://ic.pics.livejournal.com/merleblanc2014/73593204/992171/992171_original.jpg)
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: ББА від 30 Грудня 2015, 17:28:08
Знайшов цікаву статтю про освіту в Італії ( Університет Пізи ) . Стаття за 2010 рік , але думаю , що буде цікаво прочитати всім бажаючим


Приховано: Показати
http://bitter-onion.livejournal.com/468118.html
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: ББА від 26 Квітня 2016, 04:02:04
Повністю скасовано оплату за навчання у вишах. У Німеччині.

15 Жовтня 2014

Приховано: Показати
http://mysliwiec.livejournal.com/2579006.html
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: yurko від 26 Квітня 2016, 07:08:37
Монтян вже б слиною бризкала  :dopovid
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: ББА від 05 Вересня 2017, 12:53:12
Образовательное

По поводу заявления Гройсмана.


Ну давайте-ка без иллюзий посмотрим, что такое это наше высшее образование.


Приховано: Показати
https://bitter-onion.livejournal.com/1525537.html
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: ББА від 06 Листопада 2017, 20:04:00
Как начать профобучение в Германии: ваши действия.

Из-за высоких страндартов в обучении и отсутствия платы за него немецкие вузы пользуются большой популярностью среди иностранцев.

Но о возможности приобрести рабочую специальность в Германии известно немногим.

При этом профобучение по знаменитой немецкой дуальной системе доступно всем - без исключения.

Более того, специалисты с дипломом о профобразовании на немецком рынке труда нарасхват. Что нужно знать тому, кто выберет для себя этот путь?

Две модели обучения

Профобучение в Германии длится от одного до трех с половиной лет и бывает двух видов. Во-первых, рабочим профессиям обучают в профучилищах или -колледжах (Schulische Ausbildung). По этой модели занятия проходят в основном в аудитории. Практические навыки ученики осваивают в мастерских и лабораториях при учебных заведениях или во время краткосрочных стажировок на предприятиях. Так можно стать, например, специалистом по уходу за больными, в сфере СМИ или туризма. Из-за преобладания теории над практикой эта модель менее известна и популярна в Германии.

Гораздо большим спросом у работодателей пользуются специалисты, освоившие профессию по дуальной системе (duale Ausbildung). В этом случае обучение проходит в основном на производстве. Раз-два в неделю или реже - блоками - ученик должен посещать теоретические занятия в профучилище. На данный момент выпускникам по этой модели можно освоить одну из около 330 специальностей. Учебные места предоставляют сами предприятия. В 2016 году более 40 тысяч таких мест остались незанятыми. В то же время, немецкий рынок нуждается в рабочих кадрах, в первую очередь, со знаниями в области электроники, мехатроники, металлообработки.

Найти работодателя

Стать подмастерьем на немецком предприятии могут и выпускники школ из России и других постсоветских стран. Для того, чтобы начать обучение по дуальной системе, первым делом необходимо определиться с будущей профессией и найти предприятие, готовое взять вас в ученики. Список профессий можно найти на сайте немецкого Института профобучения (BIBB).

Информация о вакансиях размещена на порталах, посвященных вопросам профобразования в Германии - Аusbildung.de, Aubi-plus.de, Azubiyo.de, на сайте Федерального агентства по труду, а также на сайтах самих предприятий. Например, в 2018 году Bosch предоставляет около сотни мест для обучения по техническим специальностям. Сориентироваться в том, какие рабочие специальности особенно востребованы на немецком рынке труда на сегодняшний день, поможет и "белый список" Федерального агентства по труду.

Подача заявки

Заявку на прохождение профобучения следует подавать непосредственно на предприятие, разместившее вакансию. В пакете документов работодатели, как правило, ожидают увидеть резюме, копию переведенного на немецкий язык школьного аттестата, рекомендательные письма или свидетельства о прохождении практики. Некоторые предприятия требуют проверить аттестат на соответствие немецким стандартам. В какое ведомство в таком случае следует направлять документ на проверку, зависит от профессии, которую вы хотите освоить, и от региона, где вы собираетесь получать профобразование. Адреса таких ведомств в Германии указаны на портале Anabin.de (рубрики "Anerkennungs- und Beratungsstellen in Deutschland", "Suche nach Stellen für Berufe").

Нередко фирмы просят пройти отборочные онлайн-тесты, например, по немецкому и математике. Кандидатов, успешно справившихся с этими заданиями, приглашают на собеседование. Помимо хороших оценок в аттестате одно из важнейших условий - владение немецким языком. Как пояснили DW в Центральной службе помощи в трудоустройстве за рубежом (ZAV) при Федеральном агентстве по труду, знания немецкого должны быть как минимум на уровне A2, по медицинским специальностям - B1. "Это официальное требование. Но этих знаний недостаточно, - подчеркивает сотрудник пресс-службы ZAV Беате Раабе (Beate Raabe). Дело в том, что обучение в профучилище осуществляется на немецком языке. "Мы рекомендуем достичь уровня B1, а лучше - B2, иначе могут возникнуть проблемы с усвоением учебного материала и сдачей экзаменов", - предупреждает она.

Получение визы

Претендентам из стран, не входящих в ЕС, для производственного обучения в Германии необходимо получить национальную визу. Обращаться в консульство ФРГ следует после того, как предприятие заключит с вами письменный договор. В этом документе, в частности, указаны период обучения, длительность испытательного срока, количество часов, которые отводятся для работы на производстве и посещения занятий, оклад.

Денежный аспект играет важную роль при оформлении визы. По дуальной системе предприятие ежемесячно платит подмастерью зарплату, размер которой зависит от специальности и региона. В консульстве необходимо доказать, что вы будете располагать примерно 800 евро в месяц. Если оклад подмастерья ниже этой суммы, придется подтвердить, что у вас будут дополнительные средства, которые покроют недостающую разницу. Сделать это можно с помощью выписки со счета или финансового поручительства. В принципе, схема та же, что и при получении визы для учебы в немецком вузе.

Если профобучение в Германии - пройденный этап, то специалист может заняться поиском работы, не покидая страны, - с этой целью выдается виза сроком на один год. Впрочем, возможно, что такая виза вам и не понадобится. Фирмы заинтересованы в том, чтобы трудоустроить у себя обученный ими персонал. По статистике, две трети бывших подмастерьев остаются на предприятии по окончании обучения.

http://www.dw.com/ru/как-начать-профобучение-в-германии-ваши-действия/a-41209574

http://www.dw.com/ru/профобучение-в-германии-что-можно-подмастерьям/a-39069671


Приховано: Показати
Самый высокий спрос - на IT-кадры
Нужны программисты, разработчики ПО и IT-консультанты. А вот системных аналитиков, администраторов, специалистов по сбыту предостаточно. Дефицит - в Северном Рейне - Вестфалии, Рейнланд-Пфальце, Баден-Вюртемберге, Баварии и Саксонии. На работу чаще всего берут выпускников 4-годичного бакалавриата. Почти каждый 10-й специалист - иностранец. В основном приезжают из ЕС, Индии, России, Украины.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: ББА від 24 Грудня 2017, 20:29:11
Japanese Multiplication Multiply Using Lines

http://www.youtube.com/watch?v=P7vjtS7PNBc
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Tad від 03 Січня 2018, 11:45:43
(https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/26173339_916594441837915_1797334559945178230_o.jpg?oh=e2ede209416e2863193f42e20b255e92&oe=5AC2C5EB)
Школа польської мови "Твій Успіх" ,яка знаходиться за адресою : Україна. Місто Калуш .індекс -77300. Вул. Площа Героїв 15. 3-поверх. Тел.+380953243761
Яка є офіційним партнером Sp.z o.o. INTERNATIONAL EDUCATION SUPPORT CENTER.
Проводить набір учнів 9 та 11 класів , для вивчення польської мови. Вступна кампанія 2018 року. Програма « Твій Успіх»- це ваша можливість вступу до польського вузу, будучи на території України. В рамках проекту " Moja edukacja" Видаєтся сертифікат про знання польської мови і він є дійсний на всій території польщі.

Колись у полякiв було престижно вчитись в Радянському Союзi , тепер нашi дiти пхаються до Польщi , вчитись пшекати . Дожились . Як наглосакси опустили народ  :facepalm:
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: ББА від 03 Січня 2018, 16:33:54
ну щось не видно , щоб наглосакси опустили поляків чи українців . чи ти це про кацапчиків написав ?  :o    :o    :o 
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: yurko від 03 Січня 2018, 16:43:54
ТАДе, світ змінився. Тепер національність чи традиції чи навіть мова - відійшли на хто зна який план.
Молоді і успішні прагнуть отримати кращу освіту, а потім реалізуватися. Для того переважно доводиться попутно вивчити кілька іноземних мов.
Поляки в союзі теж москальську вчили  ;)

Дуже показово, як гомосовєтікус виглядає в сучасному світі.

Передача "Майстер-шеф" (жінка дивиться). Там типу вчать кухарів.
Ну і от один з суддів (Ектор Браво) каже чувачку, що та страва мовляа називається от так то... (французькою), а чувак йому так типу напів обурено:
- Ну так ета па французки. Я такова нє знаю. Я с Днєпрадзєржинска...

 :facepalm: :facepalm: :facepalm:

А ектор так здивовано:
Ну і шо?! А я з Колумбії, і що?

 
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Tad від 03 Січня 2018, 20:06:01
Молоді і успішні прагнуть отримати кращу освіту
Кращоi освiти нiж за совiтiв в свiтi ще не було . Я тих серемудрих наглосаксiв з гарвардами i кембричами вжес навидiвся , котрi навченi вiд i до , а далi то вже iнший спецiалiст мае бути . Не вiдрiзняють вилку вiд розетки  ;)
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: ББА від 03 Січня 2018, 23:54:02
Кращоi освiти нiж за совiтiв в свiтi ще не було . Я тих серемудрих наглосаксiв з гарвардами i кембричами вжес навидiвся , котрi навченi вiд i до , а далi то вже iнший спецiалiст мае бути . Не вiдрiзняють вилку вiд розетки

Ти дивись . Так це виявляється мериканці і наглосакси настільки тупі , що ти аж від обурення користуєшся на даний час лише їхніми речами і винаходами ?     :o    :o    :o   

це випадково не для цього випадку сказано ?

РЮЦКЭ ВАНЬКА встал утром, почистил зубы американской зубной щёткой, намазав на неё американскую зубную пасту, побрился американской бритвой, умылся французским мылом, нанёс на лицо американский гель после бритья, вскипятил в шведском чайнике воду, попил из польской  чашечки бразильский кофе, надел итальянский костюм, надушился немецким одеколоном, закрыл входную дверь на два английских замка, сел в американский автомобиль, купленный в еврейский кредит.

Включил японский радиоприёмник, выбрал радиостанцию «Европа+», транслирующую британскую песню, поехал по рюцкай дороге, матерясь на рюцкам базаре, объезжая рюцкие колдобины и рюцкие ухабы, купил два «Биг Тэйсти» и «Кока-Колу» в «Макдональдсе», приехал в офис, поставил машину на охраняемый паркинг со швейцарской сигнализацией и канадской системой видеонаблюдения.

Поднялся на финском лифте, вошёл в кабинет с табличкой «отдел мерчендайзинга», включил американский компьютер с американской операционной системой, зашёл в Интернет, созданный американцами, ввёл английскими буквами вэб-адрес американской социальной сети FACEBOOK , зашёл на свой аккаунт и написал в блог:
"НЕ ДАДИМ ЗАПАДУ ПОРАБОТИТЬ РОССИЮ!»
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Tad від 04 Січня 2018, 09:09:51
"НЕ ДАДИМ ЗАПАДУ ПОРАБОТИТЬ РОССИЮ!»
:good
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Zereni від 08 Січня 2019, 01:14:27
У тому щоб навчатися за кордоном є дуже багато перевах. Так, воно кусається по фінансам, але все ж і на виході отримуєте набагато більше. Можете про переваги навчання за кордоном перед навчанням у нас прочитати більше в
Приховано: Показати
https://mojaedukacja.com/navchanna-za-kordonom (https://mojaedukacja.com/navchanna-za-kordonom)
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: ББА від 10 Жовтня 2021, 20:40:03
Where the World Wants to Study: The Countries Students Are Searching to Study in the Most

Приховано: Показати
(https://media.remitly.io/where_the_world_wants_to_study_w.kXasaGQJN9fspCTr.jpg)


https://www.remitly.com/gb/en/landing/where-the-world-wants-to-study
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: Zereni від 26 Серпня 2022, 13:38:23
Так, в Польщі вчитися краще, ніж в Україні. Звичайно, багато питань спочатку виникає - як вступати, скільки платити, але на все є прості відповіді - https://val.ua/uk/site/116389 (https://val.ua/uk/site/116389) Тому не треба сумніватися, а їхати і вчитися.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: romashkin від 26 Серпня 2022, 15:58:36
ну про якісні знання в Польщі не скажеш.
Особливо приватні Вузи, які тупо заробляють гроші на довірливих українцях.
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: ББА від 27 Серпня 2022, 01:56:22
чому не знищиш то повідомлення а підтримуєш того бота ?
Назва: Освіта за кордоном: плюси і мінуси
Відправлено: romashkin від 27 Серпня 2022, 06:40:05
одні і тіж "обличчя"... ))
а тут новенький бот  :=)