Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 1 день

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : 31 Травня 2024, 04:16:02 
Автор DVania - Остання відповідь від gaar
нічого такий) прикольний
та їх хмара форків від основних,відносно новий від японців https://floorp.app/en

 2 
 : 30 Травня 2024, 11:07:10 
Автор DVania - Остання відповідь від kac
Arc is the Chrome replacement I’ve been waiting for.
нічого такий) прикольний

 3 
 : 30 Травня 2024, 02:29:25 
Автор ЯЯ - Остання відповідь від ББА



ЩО КАЦАПИ НАБУДУВАЛИ В КАЛУШІ ?    :o :o :o :o :o


Член Политбюро ЦК КПСС Александр Яковлев в 2002 году: «У нас был фашизм почище гитлеровского. <…> У нас же, как известно, были убиты миллионы. Причем подавляющее большинство из них никакими политическими противниками режима в действительности никогда не были».

Миллионы сгинули в лагерях, никаких справедливых судов, настоящий голод, убивающий население, махровый национализм до уровня образования Еврейской Автономной Области. Никакой свободы перемещения и возможности уехать.

Чтобы это заметить, Яковлеву надо было приблизиться вплотную к вождю.

Понимаете? Вот что на самом деле они могут и хотят повторить.

 4 
 : 29 Травня 2024, 18:24:14 
Автор ЯЯ - Остання відповідь від Tad
Ну от видиш , були часи , ми їм будували , вони нам , а тепер ви лиш по цвинтарях тлумитесь . І будь мудрим межи такими мудаками  :unknow

 5 
 : 29 Травня 2024, 17:24:57 
Автор ЯЯ - Остання відповідь від ББА
А що , розвалити технікум і школи духу не вистачає , а на їх місці збудувати щось щире , не комуністичне ?  :P

а що - кацапи не могли сиділи на своїх кончєних ібінях запарєбрікав і падбурятій щоб українці могли собі спокійно будувати нормальні школи , як це зроблено в Європі ? І що - родичі цього карякова їхали зі своїх сраних падбурятій і будували школи ? чи може тупі мудаки хахли перли на срані курорти сургутів і будували тупим кацапам промисловість , школи і технікуми ?  :o

 6 
 : 29 Травня 2024, 10:47:31 
Автор ЯЯ - Остання відповідь від Tad
А що , розвалити технікум і школи духу не вистачає , а на їх місці збудувати щось щире , не комуністичне ?  :P

 7 
 : 28 Травня 2024, 22:05:44 
Автор yurko - Остання відповідь від ББА
Та краще звернутись в ту фотостудію "Сако" - вони якраз проводять цей конкурс на найкращу фотку . Ось тут можете вибрати до душі

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=sako.photo&set=a.884279067050035

 8 
 : 28 Травня 2024, 22:01:25 
Автор Helgi - Остання відповідь від ББА
Ось між іншим фотка , яка точно зроблена з будинку , де я жив . Тому впізнати технікум я можу без проблем   :=) 


 9 
 : 28 Травня 2024, 21:56:26 
Автор Helgi - Остання відповідь від ББА
А ти пізнав що за будова за хатою , на фото що ти виставив ?  ;)

ти що - уже технікум не можеш впізнати ? а я якраз на місці тої хати і провів весь свій вільний від школи час . Якраз там і ганяли як дурні . А ще коли там ходив поїзд то ми любили під нього гільзи з сіркою закладати   :=)

 10 
 : 28 Травня 2024, 21:40:20 
Автор ЯЯ - Остання відповідь від ББА
А знаєте як археологи відрізняють що то знайшли в землі мавпу чи то вже гомосапієнс ? Якщо рештки будь-як то мавпа , якщо впорядковані то людина . Це я до чого ...
📣 У Боднарові розкопали останки радянського солдата: рештки були залиті бетоном (Фото)

У селі Боднарів Калуського району, що на Івано-Франківщині, працівники комунального підприємства "Пам'ять" розкопали останки, ймовірно, Героя Радянського Союзу Олександра Корякова. Тепер монумент, встановлений на його могилі, можна перенести чи демонтувати.
Ну тепер вже можна й на старий цвинтар йти мавпувати , там могил комуністів багато . Яка стидоба  :facepalm:

а що - родичі цього корякова не хочуть перенести його останки до себе "на родєну" ? чи він їм не потрібен взагалі ?  :o

Сторінок: [1] 2 3 ... 10