Різне > Людська поведінка

Виконання заповідей - свобода чи рабство?

<< < (8/11) > >>

doktor-maks:
Я вважав, що поняття "духовної війни" - це винахід протестантів-харизматів

newroman:
найперше це війна проти самого себе, проти своїх немочей і пристрастей

doktor-maks:
Тут у православ'я та протестантизму спільні погляди   :-D

Juli:
Я впевнена, що у виконанні Божих заповідей спасіння для людини, для України і для людства в цілому. Якщо ми, українці, не заглибимося в Слово Боже, у виконання Божих заповідей, то участь у Євросоюзі стане для нас не лише здобутком, а й справжньою проблемою, бо ми не встоїмо проти всього бруду, який він із собою принесе. А це небезпечно для України, як для нації, адже нас і так не багато, дітей своїх ми вбиваємо ненародженими, а тих, хто всеж таки народився, знищить наркоманія, гомосексуалізм і інша бридота. Так зникли Содом, Гомора, Вавілон...і інші.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---то участь у Євросоюзі стане для нас не лише здобутком, а й справжньою проблемою, бо ми не встоїмо проти всього бруду, який він із собою принесе.
--- Кінець цитати ---

Ух ти !!!  А раніше ви джулі не те співали:
"Ці "сектанти" є біблейними християнами - протестантами і складають разом 600 млн. людей, що проживають в основному в США, Великій Британії, Німеччині, скандинавських країнах (Норвегії, Швеції, Фінляндії), Голландії, Швейцарії, Австралії, Канаді, країнах Балтії (Естонії, Латвії). Всі ці країни є економічно розвиненими, чи не так?
Для довідки: загальна чисельність православних сягає 182 млн. Переважно в Росії, Україні, Сербії, Румунії. Переважно голих і босих"
http://forum.kalush.info/index.php/topic,25.msg16404.html#msg16404

То, виходить, за вашими словами нам треба готуватися і берегтися від того бруду, що повалить до нас з Європи, яка є колискою протестантизму, процвідтаючі матеріально країни, але духовно упалі. Протестантизм дав матеріальне багатство, але духовну убогість і бруд.

 :zakryto  :=)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії