Різне > Людська поведінка

Виконання заповідей - свобода чи рабство?

<< < (4/11) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: Svit від 08 Вересня 2007, 06:53:33 ---...якщо людина,яка самост1йна,самозабезпечена,розумна читае,що вона вона власн1сть когось,та ще й без прав,то х1ба може людину привабити таке?

--- Кінець цитати ---
Правильно. Пихату і самовпевнену людину привабити таке не може. Але в житті кожної людини трапляється скрута, і тоді...

Svit:
Звичайнор,що хворий потребуе л1каря б1льше,але я ж не про пихатих 1 самовпевнених пишу,а про розумних,самост1йних 1 самозабезпечених,за Iсусом теж не т1льки б1дн1 ходили...

doktor-maks:
Я погоджуюсь з Вами, що людей самостійних, самозабезпечених і розумних не може привабити вчення тільки як про рабів Господніх. Бо люди це також Божі діти. Отець Небесний піклується про нас, любить нас, інколи дає ляпаса через неслухняність, але це для нашого блага, для нашого зростання. А дорослих Він змусить дати Йому відповідь по повній...

Самостійного може привабити воля, забезпеченого - пошук сенсу життя, розумного - знання. Для перших в Ісуса є свобода від гріха, для других - наука про божественне домовлаштування (divine economy - англ.), третім Сам Бог велів йти за Сином.

А саме головне те, що в Ісуса і для перших, і для других, і для третіх - для всіх є
МАЙБУТНЄ!
P.S. Аж дух перехопило!  :)

Svit:

--- Цитата: doktor-maks від 20 Вересня 2007, 13:00:41 ---Самостійного може привабити воля, забезпеченого - пошук сенсу життя, розумного - знання. Для перших в Ісуса є свобода від гріха, для других - наука про божественне домовлаштування (divine economy - англ.), третім Сам Бог велів йти за Сином.
А саме головне те, що в Ісуса і для перших, і для других, і для третіх - для всіх є
МАЙБУТНЄ!
--- Кінець цитати ---
8) Бог живий!

npopok:
Заповіді-це закон по якому нам буде краще жити... я так думаю. Хтось правильно сказав, якщо нас ведуть це не означає, що під конвоєм і в кайданах

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії