Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Наслідування гріха

<< < (2/9) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: Svit від 02 Серпня 2007, 15:55:50 ---  А благослов1ння передаеться в тисячн1 роди,а прокляття-до сьомого кол1на.Отже нав1ть по цьому можна побачити,який милостивий Бог,що милост1 у Нього б1льше,н1ж суда.

--- Кінець цитати ---

Звичайно, Svit, милості більше. Бог милостивий, але й справедливий.

Прихильники вчення про наслідування провини і гріхів дітьми від батьків посилаються у більшості випадків на такі цитати з книг Старого Заповіту:

"...Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене,
і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей."
(Вихід 20:5-6)

"І перейшов Господь перед лицем його, та й викликнув: Господь, Господь, Бог милосердний, і милостивий, довготерпеливий, і многомилостивий та правдивий,
що дотримує милість для тисяч, що вибачає провину й переступ та гріх, та певне не вважає чистим винуватого, бо карає провину батьків на дітях, і на дітях дітей, і на третіх, і на четвертих поколіннях."
(Вихід 34:6-7)

Чи справедливо Бог карає дітей за провину їх батьків?

Svit:
Це вже Богов1 р1шати...А в1рш точно,до четвертого покол1ння.переплутала...

Svit:
Але кожна людина в прав1 прийти до Бога з покаянням 1 зняти прокляття гр1ха...

doktor-maks:

--- Цитата: Svit від 06 Серпня 2007, 16:32:46 ---А в1рш точно,до четвертого покол1ння.переплутала...

--- Кінець цитати ---

Svit, я навів вірші не для того, щоб вказати на те, що Ви щось переплутали...  :)

doktor-maks:

--- Цитата: Svit від 06 Серпня 2007, 16:34:28 ---Але кожна людина в прав1 прийти до Бога з покаянням 1 зняти прокляття гр1ха...

--- Кінець цитати ---

Ми, християни Нового Заповіту, маємо владу руйнувати прокляття і хвороби іменем Ісуса Христа!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії