Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Наслідування гріха

<< < (7/9) > >>

romawka:

--- Цитата: doktor-maks від 05 Грудня 2007, 17:59:58 ---А потім дивуються: чому євреї такі успішні?

--- Кінець цитати ---

це була іронія  :-[

ДДК:
А як ви ставитесь до карми і до того, що її треба відробляти? Гріхопадіння Адама, як на мене, є фактором, який запроваджує схильність людей до гріхів. Проте, головна провина людей в тому, що вони роблять можливим вплив сатани на своє життя. Тому й грішать. Невідробленні гріхи переходять на наступні покоління у вигляді записів негармонічних коливань у їх інформаційному полі. Чи я помиляюсь?

Сонечко+:

--- Цитата: ДДК від 23 Грудня 2012, 19:54:03 ---Чи я помиляюсь?
--- Кінець цитати ---
Ісус Христос своєю смертю очистив нас від первородного гріха.
--- Цитата: ДДК від 23 Грудня 2012, 19:54:03 ---в тому, що вони роблять можливим вплив сатани на своє життя.
--- Кінець цитати ---
а це як? Всі люди, я так розумію, по своїй природі грішні. Сам Ісус казав "хто безгрішний - нехай першим кине камінь"...Чи то було при житті Христа в людській подобі, а після його фізичної смерті - людство очистилось від гріха? Ще не розібралась...Йду подумаю...

ДДК:
Скажемо так: гріх можна розглядати як вірусну програму. На жаль, людина, в тому числі сучасна людина, не має надійного захисту від вірусів та паразитних образів, які нав'язуються нам слугами антихриста. Бо це дуже серйозні програми зомбування та нейро-лінгвістичного програмування людей. Тому очищатися треба постійно!

DVania:

--- Цитата: ДДК від 23 Грудня 2012, 21:51:51 ---Скажемо так: гріх можна розглядати як вірусну програму
--- Кінець цитати ---
Прикольно,я завжди так порівнював і навіть "кінець світу" називав форматуванням землі ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії