Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Наслідування гріха

<< < (4/9) > >>

yurko:
Колись розповіси особисто. І БУЛЬ ЛАСКА "ти", а не "Ви". То ж неформальне спілкування. Я ж знаю, що ти мене поважаєш, і я тебе теж. І пара маленьких букв цього не змінить.

doktor-maks:
Домовились

Svit:

--- Цитата: yurko від 08 Серпня 2007, 23:14:27 ---Так, але хто з нас пробував це робити, і чи хоч у когось виходило?

--- Кінець цитати ---
Юрко...виходило...1 дуже багато...[logged]М1й перший чолов1к був прекрасним 1 люблячим,але наркоманом,з великим досв1дом,в1н був старший за мене на 10 рок1в.Ми жили в Криму...Наркоман1в в Криму багато...Один хлопчина,наш товариш.попав в одну з Ново-зав1тн1х церков 1 там покаявся...А пот1м приходив до нас 1 розпов1дав за Бога,за зц1лення 1 т.д.Я завжди в1рила в Бога,мен1 це привила бабуся..Я завжди молилась 1 коли вже не стало сил...я просто кричала до  Бога,що Його нема,раз так в1н розрушае с1м ю 1 не допомагае...Я лишила чолов1ка 1 пере1хала в Калуш(не розвелись,моя мама була важко хвора,я за нею доглядала в Калуш1).А коли в1н дзвонив,то весь час говорив,що в1н зм1нився,що Бог творить чудеса,що Бог його зм1нив...
   Ага....Зм1нив...Не в1рила...
Та коли я при1хала,побачила людину,в яко1 оч1 дивились 1накше...Дуже багато Божого втручання було...Я подала на розв1д,але коли побачила його,ми забрали заяву з суда...18 рок1в людина вживала наркотики...А Бог зц1лив..зняв прокляття...
   М1й чолов1к помер,загинув,коли йому було 33 роки...1хав додому з служ1ння 1 зупинив машину,щоб п1двезли...Там були люди п ян1,один його знайомий...Обзивали його святошею,а пот1м те що сталось....На суд1 вони сказали,що в1н 1м щось про Бога говорив,але сатана вершив свое...Я знаю,що Бог його взяв,я знаю,що в1н з Ним....
    [/logged]А ще я знаю,що ми ще побачимся,Юрко 1 у мене е багато доказ1в(особистих)що Бог чуе,зн1мае прокляття,зц1люе,в1дпов1дае на молитви...

yurko:
Сильно написано! Повір при зустрічі мені буде цікаво. Дякую.

Taoch:

--- Цитата: Svit від 08 Вересня 2007, 07:16:36 ---
--- Цитата: yurko від 08 Серпня 2007, 23:14:27 ---Так, але хто з нас пробував це робити, і чи хоч у когось виходило?

--- Кінець цитати ---
Юрко...виходило...1 дуже багато...
Далі частина повідомлення мала б бути прихованою! (прим. doktor-maks)
.....
    А ще я знаю,що ми ще побачимся,Юрко 1 у мене е багато доказ1в(особистих)що Бог чуе,зн1мае прокляття,зц1люе,в1дпов1дае на молитви...

--- Кінець цитати ---
 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Життя жорстоке.Мені дійсно сумно від того,що ти написала...
 :''( :''( :''( :''( :''(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії