Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 10 днів

Автор Тема: ВІЙНА!!! (((  (Прочитано 1073618 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3000 : 02 Жовтня 2014, 13:24:11 »

Дуже смішно .

А де закиди шо то всьо московська пропаганда?
Бо то все найправдивіше українське змі. ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:53:21

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3001 : 02 Жовтня 2014, 13:33:12 »

Я якось для себе чітко уявляю де і у яких кількостях зараз найбільше неонацистів.
А ще бачу хто і що являє зараз більшу загрозу моєму здоров'ю і життю.

А ви собі пишіть ще.

Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 13:25:07
Є факт обстрілу і загибелі людей.

Є факт висвітлення попереднього факту ЗМІ з двох боків.

Є факт значно більшої уваги до факту обстрілу з боку москвоЗМІ з додаванням висновків і версій і з протилежного боку практично ніякої реакції.
Так як і з БУКом розслідуванням і висвітленням події займаються інтернет аматори. Держава Україна проявляє недолугість.

От що було сказано вище.

І тут заходить Асін і видає: "А там є неонацисти!".  Та хай хоч гімноїди там будуть. Вони стримують гандонів там, щоб їх не було тут. А від вас я так розумію чути лише одну альтернативу: "давайте здамося!".

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3002 : 02 Жовтня 2014, 13:38:39 »

Будьте обективним.7 міліонів як ви ся виражаете гандонів то не е дивним?.
Ви вже давно здалися раз повторяете той зомбобред який вам якраз і вбили в голову ті гандони шо людске бажання жити краще повернули на свое збагаченя і вбивство.

Люди вийшли на майдан бо хтіли жити краще.Аби їх не дурили .А що мают тепер ?прапорці на машинах і тисячі вбитих і покалічених .Людям прикрутили все шо можна для себе лишили все як е.
Ціни ростут винна війна.Медицини нема війна винна.Крадут гірше ніж попереднікі херня ідіт воюйте бо путін вже от от прийде й забере вашу квартирку.Хло а може буде вже.Як вони чого як так сьи путина боят не боят сьи заводики скуповувати .Будиночки будувати.Як би вни в тото вірили то майетки не примножували би.
« Останнє редагування: 02 Жовтня 2014, 13:51:40 від asin »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:53:21

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3003 : 02 Жовтня 2014, 13:47:52 »

Будьте обективним.7 міліонів як ви ся виражаете гандонів то не е дивним.

Я буду об'єктивним. З тими мільйонами було все вирішено, але потім був Іловайськ і до них прийшли інші гандони, з кращою технікою і краще вишколені
http://obozrevatel.com/politics/87193-moskvich-opublikoval-dokazatelstva-uchastiya-vs-rf-v-shturme-donetskogo-aeroporta.htm?nopopup

І хай вас то не здивує, я двома руками був би за аби вони собі відділилися хоч на Місяць, якби Пу можна було довіряти
в домовленостях і він би на тому зупинився.

Але проблема у тому, що йому непотрібні ті 7 мільйонів дармоїдів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3004 : 02 Жовтня 2014, 14:01:50 »

Як би пу хтів не зупинитися то хто би його зупинив?Америка? чи Англія які мали би то зробити.Скурвилися вони разом з тов європов.Кого він ся бояв?За пару днів по кримі був би  і в Кийові.Певно чекав до осени аби хлопів позабирали і дали автомата йти воювати проти тих градів і скадерів.Розвели нас як котят .Отак то.
Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 13:59:19
Чи мо гадаете шо він санкцій боявся.Ачи знаете у кого найбільше золота в резерві іу якой краіни.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3005 : 02 Жовтня 2014, 14:04:34 »

Путін теж не всесильний, тобто рос-армія. Он Чечню тільки купити вдалося. Не треба перебільшувати.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3006 : 02 Жовтня 2014, 14:15:25 »

Певно шо не всесильний ше му китайці колись не тепер, а колись покажут хто в хаті газда.
Але тре розуміти шо банда нігде ся не діла .Вігнали одного натомісць прийшло іх купа і ше кровожерливіших і брехливіших ніж .
Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 14:05:57
Ше додам таке то шо він повівся на ту гру то для него зле.Недодае европі газу аби Украіні не перепродувала .І то ніц мудрого бо Европа перейде на американський газ .Того якраз Америці й треба.
Там великі дяді тілами маленьких украінців собі дорогу до багатства і влади мостят. :(
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3007 : 02 Жовтня 2014, 14:22:57 »

Хм,я от подумав чисто формально по конституції громадяни України є її владою.
То чому би не провести референдум по всій Україні з питанням чи хочуть українці щоби Донбас залишився в складі України.Якщо там щось по закону не підходить,то змінити так щоб підходило.В кінці кінців, якщо владі щось потрібно то вона все міняє швидко і без проблем.
Я наприклад бачу і чую що людям не тільки не потрібний той донбас а навіть "крайне нежелателен".
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:53:21

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3008 : 02 Жовтня 2014, 14:35:29 »

Цікаво чи то взагалі таке можливо, аби країна зібралася і вирішила референдумом викинути частину себе за межі себе. Разом з усім.
то б мабуть був прецедент!  :=)
Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 14:34:35
тобто не частина країни (її жителі) вирішили, що хочуть відділитися, а більша частина країни вирішила позбутися отої меншої
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3009 : 02 Жовтня 2014, 14:35:39 »

Ще від себе додам .Кожен раз коли заходжу в новини , читаю
Цитувати (вибране)
Росія стягує війська
Дивно то,бо якби вона реально кожного дня стягувала війська ,то від весни на границі би вже стояло напевно кілька мільйонів.
 :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:53:21

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3010 : 02 Жовтня 2014, 14:37:35 »

Ще мені цікаво Асін і Ваня, що будете робити з тими донбасцями, які не хочуть відділення. Їм же реально потім кранти. Де ви розселите оті мільйони?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3011 : 02 Жовтня 2014, 14:39:36 »

Цікаво чи то взагалі таке можливо, аби країна зібралася і вирішила референдумом викинути частину себе за межі себе. Разом з усім.
то б мабуть був прецедент!  :=)
Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 14:34:35
тобто не частина країни (її жителі) вирішили, що хочуть відділитися, а більша частина країни вирішила позбутися отої меншої
Та навряд,але взагалі все можливе.Ну чисто по людськи можуть же виселити бандита чи якогось педофіла з гуртожитку.То був  би найкращий варіант.
Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 14:37:57
Ще мені цікаво Асін і Ваня, що будете робити з тими донбасцями, які не хочуть відділення. Їм же реально потім кранти. Де ви розселите оті мільйони?
Думаю їм не потім ,їм вже кранти.Реально там вже напевно таких не залишилося.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:53:21

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3012 : 02 Жовтня 2014, 14:41:00 »

Краматоровку забув?

Вона не на окупованій території, але як я зрозумів Ти б віддав цілий Донбас.

Як їй в очі будеш дивитися?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3013 : 02 Жовтня 2014, 14:51:32 »

Юра не забув,але скажу тобі у мене на сході є багато друзів і родини і знаю людей які там воювали. яка там ситуація я знаю краще ніж багато інших.Тобто не з новин.Там проукраїнських таких ,що явно виражені мізер.Є багато таких як мої знайомі і родичі ,їм все одно лиш би вже не вбивали.Але найбільший процент тих хто по доброму чи по злому не хоче бути з Україною.Заміть їх набагато більше і те що з ними зробили вже сталося.
Більшість українців виїхали ,якщо змогли вже давно.Ти навіть по новинах подивися ,як оголосили перемир'я і стало зрозуміло ,що якась там все таки новоросія чи щось подібне буде,скільки їх стало повертатися до дому.Не бояться вони тих днр,лнр.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3014 : 02 Жовтня 2014, 14:57:50 »

я не буду сперечатись кого більше на Донбасі, українців чи хохлів чи нащадків нквдистів. Донбас це Україна. раз комусь не подобається український Донбас, варто шукати іншу землю. благо люба сепарам расєюшка поряд.
і ще , цікаво чому в "окупованому каратєлямі" Славянську , Краматарську чи Маріуполі все добре. так там є ще ті хто марить російською пропагандою. але більшість там прозріли.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3015 : 02 Жовтня 2014, 14:59:01 »

Краматоровку забув?

але як я зрозумів Ти б віддав цілий Донбас.

Ні чому,так як зараз склалася ситуація ,як лінія пройшла .
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3016 : 02 Жовтня 2014, 15:00:17 »

і ще одне. Починайте думати що ми будемо робити з Кримом і з Кубанью?! бо скоро ці території дістануться нам у спадок))))
Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 14:59:29
Ваня, якби не рашка, лінія б уже була по кордону Україна Росія
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3017 : 02 Жовтня 2014, 15:05:35 »

я не буду сперечатись кого більше на Донбасі, українців чи хохлів чи нащадків нквдистів. Донбас це Україна
Звичайно,але от що пише Вікіпедія
http://preview.tinyurl.com/n9sv6fa
Про Юзовку(Донецьк) http://infodon.org.ua/uzovka
До речі це вже далеко не перша спроба їх відділитися.
Записаний

Краматоровка

  • Старожил
  • ****
  • Карма +117/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 390
  • Слава Україні!
  • Останні відвідини:
    16 Червня 2016, 13:54:53

    Звідки: Донецкая обл., Краматорск
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3018 : 02 Жовтня 2014, 15:07:19 »

Читаю и диву даюсь  :ganba
yurko, как всегда огромное спасибо за поддержку!

DVania,
..Там проукраїнських таких ,що явно виражені мізер.Є багато таких як мої знайомі і родичі ,їм все одно лиш би вже не вбивали.Але найбільший процент тих хто по доброму чи по злому не хоче бути з Україною....
Більшість українців виїхали ,якщо змогли вже давно....
объясню на личном примере: если по-честному, то мне есть куда выехать... и родственников, и друзей вполне достаточно по всей Украине, специальность у меня достаточно востребована (работу найду), к тому же ребенок мой достаточно известный человек в Украине (подробности опущу  :-[).. НО:
выезжать отсюда я буду только в случае прямой угрозы моей жизни, или членов моей семьи!
Как вы не понимаете: с каждым днем на нашей (освобожденной территории) все больше и больше людей, которые хотят жить в Украине! Не в дыныры-лыныры, а В УКРАИНЕ!
Поверьте, уж кому-кому, а нам есть с чем сравнивать при ком было лучше! Да, мой город, к счастью пострадал не так сильно, как Луганск или Донецк, но это не означает, что у нас не было войны! А также хочу добавить, что у нас остались НЕ только ватники!  :prapor:
Кроме того, от себя добавлю: когда я была в Днепропетровске, обратила внимание на то, что там люмпенов не намного меньше, чем было у нас до войны... просто им не дали в руки АК (надеюсь, что не случится такое!). Точно так же и в Харькове, Бердянске, Запорожье... и многих-многих городах Украины! Так что, не тешьте себя иллюзиями, что бросив Донбасс, вас оставят в покое!  :ganba
Вдруг не знаете: газовые хранилища находятся в ЗУ... не у нас (на Донбассе), не в паРаше... а именно в ЗУ! Так что не факт, что к вам не захотят приехать на БТР-ах расеяне!

Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3019 : 02 Жовтня 2014, 15:13:36 »

Ваня, якби не рашка
Нема якби ,є те що є.І наразі так.
Можливо колись в росії почнеться зміна влади ,свої распрі.Тоді буде може шанс.А так поки що треба головою воювати,а не знищувати власну країну.
Відповідь від: 02 Жовтня 2014, 15:07:41
что к вам не захотят приехать на БТР-ах расеяне!
Так и должно было случится.Роль сепаров была уготована нам.Вспомните где начались захвати воинских частей и создание народных рад.
Но что пошло не так .не знаю что.
Давйте будем чесними ,хоть и неприятно о таком говорить.Если б хотя половина была против ,то не было б всего этого и на донбассе.
Есть там места где люди в основном за Украину.Друг живет в сватовском район так там ничего и не было.
А где большинство русских там сами видите.Увы  :(
Записаний