Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молитва. Молимось за Україну разом!

<< < (4/7) > >>

newroman:
перша половина проповiдi про унiверситети цiкава, а далi пiшла iстерика породжена страхом моков.патр. перед невідомим майбуттям в Украіні в разі перемоги народу

chuck:

--- Цитата: gaar від 04 Лютого 2014, 20:36:21 ---Пишу і руки тремтять
--- Кінець цитати ---

які всі емоційні та збуджені ))) не сци, на все божа воля.

Не, ну, а чо? Христос цілі міста прокляв ))) А Андрію Ткачову не можна?
Єдина відмінність між Христом і Ткачовим: Христос міг підтвердити кожне своє слово божою волею.

Чому Ткачов зважився на таке він пояснив в першій частині проповіді.
Ткачов один з флагманів-проповідників ПЦ МП і йому дозволяють таке, за що будь-кого іншого вже живцем закопали )))

Конкретно сама молитва з 07:25.

https://www.youtube.com/watch?v=SkYgb-ciD3A

Сонечко+:
Мене у цій проповіді ще і інше зачепило - чому "мені їх не жаль, я за них молитись не буду"? Що це він ділить людей за різними гріхами і поглядами - для нього як служителя Богу хіба має грати роль політична сторона гріха? І хіба не сказано нам було: "молись за ворога свого"? А з іншого боку - може то і лояльно насправді, бо після "молись за ворогів своїх"(чи пробачай ворогам своїм) йшло "бо таким чином ти сиплеш розжарене вугілля на їх голови".

Alexander:
біс у рясі - це потужно ))

gaar:

--- Цитата: newroman від 04 Лютого 2014, 23:07:56 --- Відповідь #15 : Вчора в 23:07:56 »
--- Кінець цитати ---
Дякую
--- Цитата: chuck від 04 Лютого 2014, 23:40:34 --- Відповідь #16 : Вчора в 23:40:34 »
--- Кінець цитати ---
ГГГ там з 6 хвилини почався хард і тези вся влада від бога, просто для поржати піде.Його  навертати язичників на шлях істинний десь в Китай відправити, чи в середню азію. :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії