Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Духовний світ (світ духів) який він?

<< < (2/8) > >>

Alexander:
"Мир духов рядом, дверь не на запоре,
Но сам ты слеп, и все в тебе мертво.
Умойся в утренней заре, как в море,
Очнись, вот этот мир, войди в него".

Но....человеком был я в мире,
а это значит - был борцом!

Гёте

chuck:

--- Цитата: Alexander від 21 Листопада 2013, 09:22:46 ---Мир духов рядом, дверь не на запоре,
Но сам ты слеп, и все в тебе мертво.
Умойся в утренней заре, как в море,
Очнись, вот этот мир, войди в него
--- Кінець цитати ---

Поети дуже чітко описують те, на що інші тратять тисячі слів!


--- Цитата: Сонечко+ від 21 Листопада 2013, 00:23:22 ---Так. А не наш, інший світ? Там куди в оболонці тіла не потрапиш?

--- Кінець цитати ---

Зрозумів. Це питання термінології. Моє розуміння таке (хоча, я вже намагався пояснити): так само, як не існує "світу хімії", "світу математики", "світу мистецтва", "злочинного світу" так само і не існує окремо ніяких "інших світів".

Неможливо безпосередньо потрапити у мікро-світ елементарних частинок, потрібне спеціальне обладнання: мікроскопи, реєстратори і т.п.
Духовний світ пронизує все. Тому в книжках про нього пишуть що "там" не має простору та часу (в нашому буденному розумінні).
Ми ВЖЕ в ньому живемо.

Тим не менше, практика потрапляння в світ духів відома віддавна і багатьом. Сон. Природній інструмент "переходу" в світ духів.
Настійливо не рекомендую експериментувати з цим для

--- Цитата: Сонечко+ від 21 Листопада 2013, 00:23:22 ---за інформацією чи для виправлення якихось проблем
--- Кінець цитати ---

yurko:

--- Цитата: Сонечко+ від 19 Листопада 2013, 20:11:20 --- пана Трихлєбова.  про те як він мав нагоду зіткнутися із світом духів\богів, подорожувати по світах і отримувати звідти якісь відомості
--- Кінець цитати ---
А мені навіяло анекдот, про те, що дідок прийшов до лікаря питати, чого його сусідові вже 75, а він годен з жінкою щодня, а той, що прийшов і раз не годен. А лікар попросив показати язик і ствердив, що не бачить причин, через які дід не міг би теж таке казати  ;)  :-D

Ну от докажи йому, що він не видів тих істот  :pardon

Сонечко, Ти теж можеш розказувати ;)
повір навіть ніхто не скаже, що Ти брешеш. Дехто правда коло виска крутитиме, але якщо з часом наберешся практики, то навіть ujis будеш заробляти (чакри прочищати, третє око відкривати).
Так що дєрзай!

Гикач:
Ділюсь інструкцією як потрапити в світ духів який щоби там не казали а всеж таки існує .  Берем одеколон тройний якщо немає то згодяться жіночі парфуми від оріфлейм ( не сприйміть за рекламу ) Випиваєм не закусуючи чекаєм приблизно хв 15 ... Вітаю ви в світі духів !

Сонечко+:

--- Цитата: yurko від 21 Листопада 2013, 14:43:28 ---Сонечко, Ти теж можеш розказувати
--- Кінець цитати ---
просто розказувати не цікаво - це я умію ;).

--- Цитата: chuck від 21 Листопада 2013, 13:19:26 ---Неможливо безпосередньо потрапити у мікро-світ елементарних частинок, потрібне спеціальне обладнання: мікроскопи, реєстратори і т.п.
--- Кінець цитати ---
Тобто, дехто уже народжується з певним інструментом "у руках"? Просто знаю людину, яка спілкується з деякими тваринами і фантомами померлих безпосередньо на могилах і без спіритичних сеансів. Не повірила б, якби у відповідях померлої людини не було того, що могли знати лише вона і я.
Цікаве "диво" сталося з дружиною ще одного знайомого - вона позбавилась невиліковної хвороби - у стані так званої "фази" (це стан, як я зрозуміла, що передує засипанню - напівдрімота). Сама не пробувала, тому нічого сказати конкретно не можу....Ще був знайомий парапсихолог у Києві - той частенько виходив в астрал. Але він уже помер - при тому уві сні. Тож не відомо чи навіть і не при спробі астральної подорожі.
Отож, я так розумію, що у певному "світі якихось своїх інтересів" ми маємо змогу міняти свої долі (хвороби і т.д.), отримувати якусь інформацію не доступну для нашого буденного розуміння. Отже - наприклад, для смертельно хворих людей - це може бути позитивною стороною.
Звертаючись у молитві до Бога, святих чи ангелів ми напевно також тим самим звертаємось саме до духів. І вони інколи втручаються у наше життя - ще один мій знайомий льотчик розповідав, як утомленим сильно заснув просто на ходу. І відчув теплу руку у себе на грудях, яка його тим самим зупиняла, він навіть побачив силует жіночої постаті поперед себе (він упевнений, що то була Божа Мати). Відкривши очі він зрозумів, що заснув і ще 1 крок - і йому знесло б пропелером голову. Значить у певних людей у певних ситуаціях ті інструменти якось несподівано самі з"являються у руках. Ті "інструменти" у нас у свідомості, підсвідомості чи взагалі поза мозком?
Зрозуміла так, що паралельного виміру немає - є цей світ, який ми не в змозі побачити\відчути\скористатись навколо нас.
Тоді - чому у релігійном\народному епосі зустрічаються такі поняття як "друге небо", "сьоме небо". Отже є таки якісь паралельні простори\площини?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії