Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Духовний світ (світ духів) який він?

<< < (8/8)

Alexander:

--- Цитата: Сонечко+ від 03 Грудня 2014, 16:12:54 ---А не означає це таким чином, що ми не довіряємо Богу,
--- Кінець цитати ---
означає в чомусь, типу бог далеко а секретарі і помічники ближче :) ми так звикли напевно, без посередників ну ніяк не можна :)
а він є альфа і омега, початок і кінець.

newroman:

--- Цитата: Alexander від 03 Грудня 2014, 17:33:56 ---А не означає це таким чином, що ми не довіряємо Богу,
означає в чомусь, типу бог далеко а секретарі і помічники ближче  ми так звикли напевно, без посередників ну ніяк не можна 
а він є альфа і омега, початок і кінець
--- Кінець цитати ---
Тут питання чому ми звертаємось в молитві по допомогу до святих чи ангелів, звідки це взяли, що їхня молитва особлива і швидше доходить до Бога?
Про це говорять слова св. Письма. Неодноразово Господь говорить до народу щоб ті попросили праведника щоб той помолився за них і його молитву прийме Господь. Таких місць є багато і розписувати їх тут не буде цікаво. Один приклад:
   "підіть до раба Мого Іова і принесіть за себе жертву; і раб Мій Іов помолиться за вас, тому що тільки лице його Я прийму, щоб не відкинути вас за те, що ви говорили про Мене не так вірно, як раб Мій Іов."
   "Я прославлю тих що прославляють Мене"
     Псалмоспівець також казав:" хай торжествують святі у славі, і хай радуються на ложах своїх"
   "Багато може щира молитва праведного"

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії