Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Духовний світ (світ духів) який він?

(1/8) > >>

Сонечко+:
Колись я напевно підписалась на канал в Ю-тубі з якого мені тепер постійно скидають ролики цього пана Трихлєбова. Багато різного. А серед них є розповідь про те як він мав нагоду зіткнутися із світом духів\богів, подорожувати по світах і отримувати звідти якісь відомості. От зацікавило - почути розповіді про духовний світ з різних точок погляду (християнство, кастаньєдівство ;), ведизму, буддизму,....). почну з розповіді цього ж пана:
https://www.youtube.com/watch?v=CswAPY5iU58.

vvitalikk:
цікаво,що він курить ? )))))))

Сонечко+:
Що курить він не знаю. Знаю, що курять ті, що є послідовниками книг Кастанеди)) - в книзі описано (я правда лише 2 їх прочитала). Але ефект - напевно один і той же. Люди потрапляють у "паралельні світи". Особисто знала людей, які виходять\виходили в астрал - ті точно це роблять без курива.

chuck:

--- Цитата: Сонечко+ від 19 Листопада 2013, 23:46:05 ---роблять без курива.
--- Кінець цитати ---

"Вєщєства" потрібні не для потрапляння у "паралельні" світи, а для того, щоб зрушити наші уявлення про світ. Для багатьох людей для того, щоб побачити світ іншим не потрібні ніякі допоміжні засоби, люди можуть зробити це самостійно. Але є ті (і їх також немало) хто "зафіксований" дуже жорстко. Для таких "курево" і подібні речі (але це дуже індивідуально) допомагають змінити бачення світу.



--- Цитата: Сонечко+ від 19 Листопада 2013, 20:11:20 ---От зацікавило - почути розповіді про духовний світ з різних точок погляду
--- Кінець цитати ---
Наш повсякденний світ може виглядати дуже по-різному.
Наприклад, науковці кажуть, що ми звикли більшість інформації сприймати органами зору і певним чином цю інформацію інтерпретувати. Ті люди, професійна діяльність яких пов'язана з створенням та аналізом візуального середовища (наприклад, фотографи) сприймають навколишнє інакше ніж користувачі їхньої продукції: світло, тінь, кольорова температура, контраст, тон, насиченість, композиція...
Психолог має свою картину світу, фізик — свою.
Люди (правда, вже не зовсім люди в нашому розумінні), частиною життя яких став світ духів бачать світ теж інакше.
Яким він є для них залежить виключно від їхніх інтересів. Хоча спільні моменти, без сумніву, є.
На даний момент в мене склалося бачення духа, як явища, яке поєднує в собі такі категорії як інформація і дія. Проявляються будь-яким чином.
Щоб сприймати їх потрібно у себе в "настройках" перевести "spirit mode" в "on". Цей режим вимагає певних енерговитрат, але вони поповнюються за рахунок переведення в режим "off" багатьох (ДУЖЕ багатьох) паразитних функцій буденного життя.
Чи є переваги в баченні духовного світу? Немає. Це так як володіти суперкаром: потрібна траса, на якій він себе виправдає.

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 20 Листопада 2013, 22:32:55 ---допомагають змінити бачення світу.
--- Кінець цитати ---
А це точно зміна бачення світу чи просто витвір\гра уяви обкурених\обколених?

--- Цитата: chuck від 20 Листопада 2013, 22:32:55 ---Наш повсякденний світ може виглядати дуже по-різному.
--- Кінець цитати ---
Так. А не наш, інший світ? Там куди в оболонці тіла не потрапиш?
--- Цитата: chuck від 20 Листопада 2013, 22:32:55 ---Чи є переваги в баченні духовного світу?
--- Кінець цитати ---
А потрапляння туди? Наприклад за інформацією чи для виправлення якихось проблем?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Перейти до повної версії