Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Що є хрест, хрестик для віруючих?

<< < (5/9) > >>

yaro my:

--- Цитата: newroman від 03 Листопада 2013, 22:39:35 ---Христос добровільно з любові до людини пішов на хресну смерть проявивши так свою велику любов. Хрест вже не тільки знаряддя, це вияв великої любові Бога до людини. Якщо б не було Хреста Христового не було би спасіння людини, відкуплення від гріха.
--- Кінець цитати ---
Я написав практично те ж саме:
--- Цитата: yaro my від 01 Листопада 2013, 00:12:51 ---Хрестик - аксесуар, символ знаряддя тортут, на якому Ісус ніби-то спасав людей від первородного гріха.  :unknow
--- Кінець цитати ---
, за що відповідь опинилась в смітнику.

--- Цитата: newroman від 03 Листопада 2013, 23:30:07 ---триденному воскресінню.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: newroman від 03 Листопада 2013, 23:30:07 ---це що і де

--- Кінець цитати ---
:=)

--- Цитата: newroman від 03 Листопада 2013, 23:30:07 ---зло відверто боїться напряму впливати на людину яка носить натільний хрест
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: newroman від 03 Листопада 2013, 22:39:35 ---зла сила вжахнулася... Пекло думало що поглинуло
--- Кінець цитати ---
І ці люди критикують язичників. :=)
"Небо не видело такого позорного..." (с) КИН-ДЗА-ДЗА.

Сонечко+:
на Українському національному порталі є пояснення хресних пентаграм (не хочу вже копіювати сюди): http://www.aratta-ukraine.com/phorum/read.php?3,7951,7953
Відповідь від: 04 Листопада 2013, 00:21:21
--- Цитата: yaro my від 04 Листопада 2013, 00:13:09 ---за що відповідь опинилась в смітнику
--- Кінець цитати ---
не за це :)

yaro my:
Ясно. Фотка колоритного віруючого з натільним "хрестиком" тут неформат. ;)Там на порталі в підсумках прочитав:Приховано: Показатихристиянство, яке сповідує віру не стільки у Бога-Творця, скільки у якогось химерного мертвого Бога-сина, що якимось дивовижним чином спокутував гріхи людства, нібито принісши себе в жертву. В чому полягає означена жертва, геть незрозуміло будь-якій нормальній людині зі здоровою логікою мислення, оскільки за самими ж християнськими канонами Христос знав, що воскресне після страти, тож його «самопожертву» за всіма нормами здорового глузду можна розцінювати не інакше як циркову виставу, влаштовану для публіки. При цьому у світовій історії можна знайти чимало прикладів справжнього героїзму, коли найкращі представники роду людського дійсно віддавали своє життя за свої переконання, за свій народ, за свою Вітчизну, врешті за ідеали світлого майбутнього для всього людства. Але надати цим справжнім героям статус Бога чомусь нікому не спало на думку... Втім у даному дослідженні я докладно розкрив істинну сутність цього потворного псевдобога, яка, як виявилося, дуже різниться від біблійних та попівських побрехеньок, і не має нічого спільного з Ісусом як реальною історичною особою.

Сонечко+:

--- Цитата: yaro my від 04 Листопада 2013, 00:38:45 ---Там на порталі в підсумках прочитав:
--- Кінець цитати ---
походу - то явно не християнського напрямку сайт (а називається Арата - Український національний портал). Язичницький, як я зрозуміла. Ну і в них є цікаві дані також.
Перше моє посилання - то Християнський сайт, друге - то Вікіпедія. А цей - навіть не знаю як назвати - старої віри чи що.

DVania:
http://forum.kalush.info/index.php/topic,330.msg157001.html#msg157001

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії