Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Що є хрест, хрестик для віруючих?

(1/9) > >>

Сонечко+:
Я завжди сприймала натільний хрестик як символ приналежності до певної релігії. Але в традиційних церквах він напевно є ще й таким собі амулетом - захищає його власника від темних сил. Чи не захищає? А просто нагадує людині хто вона і як їй потрібно жити? Влітку священник помітив, що у мене на грудях (треба ж було мати таку необережність\(не запланований візит)\некоректність зайти у церкву у блузці з глибоким вирізом) немає хрестика і наказав\нагадав його носити. Тож, я і думаю - чим для християн таки є хрестик? І чому саме хрест? Чому ми не носимо зображення Ісуса як маленький кулон-образок наприклад? Чому ми за символ(чи амулет) обрали місце\засіб його страти? Ні в одній релігії не бачила чогось подібного - носити на собі засіб страти їх бога\месії. Чи не є це своєрідним "знущанням" над образом сина Божого, який приніс нам життя вічне. А ми - його повісили на хрест і носимо у такому вигляді, немов кати. Добре, що його не повішали чи не покарали на пласі - а то носили б напевно плаху чи удавку. Вибачте, якщо то звучить кощунськи для когось. Просто мене дивує (по своїй недолугості) чому саме у такому вигляді - розп"ятим ми МУСИМО носити (святий отець дав настанову) зображення того, хто є втіленням Любові і Шляхом для спасіння душі?

DVania:
На мою думку "святий отець"(Не називайте нікого Отцем ) швидше за все так і не пізнав Бога. Сприймати хрестик як амулет і оберег це ще дальше від Христа,бо це вже швидше традиції і вірування племен типу тумбу юмбу.
На мою ж таки думку не хрестик на тілі потрібно носити і навіть не хрестик в душі. Потрібно жити за заповідями які Христос нам залишив,а головне любити Господа і любити ближнього. Хрестик на шиї чи грудях у людини для мене може значити тільки те,що ця людина  ВВАЖАЄ себе християнином.Як маєте бажання то пуслухайте пісню здається автора прізвище Гудухін ,точно не пам'ятаю.Пісня називається "Крестик".Але знайдіть її собі самї бо я зараз не маю можливості.
Ще маю прохання до атеїстів ,анархістів і інших антихрестів не коментувати мої пости.Ваша думка мені зрозуміла і більше мене не цікавить.
(Це так на майбутнє і на всякий випадок)  :) дякую.

Сонечко+:
Гикач, ББА, yaro my я вас почула. Але перенесла ваші пости у відповідний розділ, де місце флуду і стьобу.

ББА:

--- Цитата: Сонечко+ від 01 Листопада 2013, 13:15:37 ---Гикач, ББА, yaro my я вас почула. Але перенесла ваші пости у відповідний розділ, де місце флуду і стьобу.
--- Кінець цитати ---

гм . а я думав ...    :=)

Гикач:

--- Цитата: Сонечко+ від 31 Жовтня 2013, 17:43:59 ---Я завжди сприймала натільний хрестик як символ приналежності до певної релігії
--- Кінець цитати ---
Не правильне сприйняття . Багато хто носить хрестик навіть незнаючи для чого він то робить , більше того їм навіть невідомо що це хрестик тим більше вони незнають хто розпятий на ньому . На великі свята такі люди ходять до храму , після цього напиваються до свинячого стану , потім матюкаються бються і харкають по трутуарах . Вони вважають його модною прикрасою от і все .

Відповідь від: 01 Листопада 2013, 20:43:06
--- Цитата: Сонечко+ від 31 Жовтня 2013, 17:43:59 ---Але в традиційних церквах він напевно є ще й таким собі амулетом - захищає його власника від темних сил. Чи не захищає?
--- Кінець цитати ---
Захищає однозначно мене не раз спасав як треба було , все тому що освячений хрестик має неабияку енергетику , нечиста сила від нього тікає - перевірено мною особисто на працівниках ДАІ

Відповідь від: 01 Листопада 2013, 20:50:10
--- Цитата: Сонечко+ від 31 Жовтня 2013, 17:43:59 ---Просто мене дивує (по своїй недолугості) чому саме у такому вигляді - розп"ятим ми МУСИМО носити (святий отець дав настанову) зображення того, хто є втіленням Любові і Шляхом для спасіння душі?
--- Кінець цитати ---
Не думаю що в релігії хтось щось мусить , все робиться по власному бажанню , Бог нікого не обмежує тому що Бог є свобода .

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Перейти до повної версії