Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (17/30) > >>

doktor-maks:
Молитись за померлих - це також водительство Святого Духа. Бо краще молитись, нехай навіть за померлих, ніж не молитись взагалі. Якщо Господь відповідає і відчуваєш мир і радість в серці, чому ні? Або почуття світлого суму і досконалого жалю...

newroman:
Молитва за всякого померлого

Помяни, Господи, Боже наш, у вірі й
надії на життя вічне спочилого раба Твого,
брата (сестру) нашого (імя) як Милосердний
і Чоловіколюбний, відпускаючи гріхи та
згладжуючи неправди, полегши, даруй і
прости всі його провини вільні й невільні,
визволи його від вічної муки та вогню геєн-
ського і дай йому вічні Твої блага, наготовані
для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він,
та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і
Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Тройці сла-
вимого, вірував і Одиницю в Тройці і Тройцю в
Одининці православно аж до останнього свого
подиху визнавав. Будь милостивим до нього і
віру в Тебе замість діл прийми і з святими
Твоїми, як Щедрий упокой: нема чоловіка, що
жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого
гріха, і правда Твоя - правда вічна, і Ти один Бог
милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу
возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині,
й повсякчас, і на віки віків. Амінь.

A.L.V:

--- Цитата: newroman від 08 Травня 2008, 00:19:06 ---Ну які висновки я з цього можу зробити про протестантів. Ви добрі і лагідні, тільки для тих хто для вас є корисним. А решта вас не цікавить.
--- Кінець цитати ---
 2newroman
 1  Також не судіть, щоб не суджено й вас; і не осуджуйте, щоб і вас не осуджено; прощайте, то простять і вам.
(Лук.6:37)
 2 41 Чого ж в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш?
42 Як ти можеш сказати до брата свого: Давай, брате, я заскалку вийму із ока твого, сам колоди, що в оці твоїм, не вбачаючи? Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого!
 (Лук.6:41-42)
3  Добра людина із доброї скарбниці серця добре виносить, а лиха із лихої виносить лихе. Бо чим серце наповнене, те говорять уста його!
(Лук.6:45)
 Ви маєте на увазі,якщо я протестант (або не православний) то я вже поганий??? І тобто ВСІ українці гарні а ВСІ москалі погані ? (якщо протестанти погані вони не українці =)) =)) =)) ) ?

newroman:
Судити і робити висновки чи розсуждати це різні речі. Я вже писав, що мені жаль людей, які відійшли від Церкви.
А висновок я зробив із живого прикладу близької людини, а не зі слухів чи пліток.

Juli:
В любій конфесії чи деномінації, серед будь-якого народу є "козли" і "вівці". Церква (будь-яка) створена для всіх людей! Тому логічно, що приходять туди люди з різним вихованням, різними характерами і стереотипами. Всі в процесі вдосконалення, але у кожного свій рівень пізнання Бога. Порівнювати людину (будь-якої конфесії) можна лише з нею самою в минулому і в майбутньому. Іншими словами: ким була, ким стала, ким має стати - це єдине правильне судження про людину. Головне побачити чи знаходиться дана особа в процесі вдосконалення. Якщо так, можна передбачити її, щоб потім не розчаровуватися в ній. Часто люди поспішно роблять висновки щодо віруючих і, взагалі, людей.
Колись мені задали запитання: "Є щось, що дратує вас у людях?" Я відповіла: "Мене нічого не дратує в людях, я люблю людей і можу поставити себе на їх місце. Я розумію, що всі були виховані по-різному, когось любили, когось били чи гвалтували, комусь все дозволяли і виховували егоїстом...Але кожна людина - це особистість, з якою можна порозумітися."
 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії