Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (16/30) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---14 я не ел от нее в печали моей, и не отделял ее в нечистоте, и не давал из нее для мертвого; я повиновался гласу Господа Бога моего, исполнил все, что Ты заповедал мне;
Тут написано про десятину, як про святиню Господню, до чого тут молитва за померлих? Автор говорить: "Я не давав її для мертвих" - тобто, виконав волю Бога, за що Бог і благословить цю людину. Давати для померлих, згідно даного місця з писання, проти волі Божої.
--- Кінець цитати ---
Не так. У цьому вірші мається на увазі те, що приносити їду на могили померших не можна було із десятини. Чому? Бо це був звичай язичників і вони справляли тризни на могилах померлих. І якщо логічно подумати, то з цього виходить, що якби тоді не було згадування померлих, молитви, і.т.д. то навіщо про це тут взагалі згадується, що не можна на могили приносити із десятини. Значить не з десятини можна було. А якщо і ні то молитва чи милостиня за померлих все таки була.Так, праведний Товит в передсмертному заповіті говорить свойому синові Товії: "роздавай хліб при гробі праведних..." (4:17).  

--- Цитувати (вибране) ---7 Поминайте наставников ваших, которые проповедывали вам слово Божие, и, взирая на кончину их жизни, подражайте вере их.
(Евр.13:7) - згадуйте їх і наслідуйте їх віру і вчинки, а не моліться за них і приносьте їм пасочки.
--- Кінець цитати ---
Поминовение умерших - по російськи це згадування в своїх молитвах померших, приношення жертви за них - парастас, роздавання милостині. Отже, молитися треба і за наставників своїх.  І віру їх треба наслідувати, бачачи на прикладі того якою смертю вони померли, як Бог воздає за праведне життя вже при відході з цього світу.

--- Цитувати (вибране) ---2 ибо все мы много согрешаем. Кто не согрешает в слове, тот человек совершенный, могущий обуздать и все тело.
(Иак.3:2) - тут не написано, що ми всі помираємо з гріхами!
--- Кінець цитати ---
Як же не написано. Тут сам апостол Яків говорить про таких як він, учителів слова, наставників. А раз він визнає, що багато грішить, сам Апостол Господній, то хто є без гріха. Всі помирають в гріхах.

--- Цитувати (вибране) ---9 И когда Он снял пятую печать, я увидел под жертвенником души убиенных за слово Божие и за свидетельство, которое они имели.
10 И возопили они громким голосом, говоря: доколе, Владыка Святый и Истинный, не судишь и не мстишь живущим на земле за кровь нашу?
(Откр.6:9,10) - люди, яких вбили за віру в Христа, запитують, чому Бог не судить живих, які це зробили. Бог відповідає, що суд на них обов`язково прийде. Це не молитва за померлих!
--- Кінець цитати ---
Тут померлі праведники моляться благають Господа про справедливий Суд Божий до тих, що їх мучили, в основному йдеться за язичників та іудеїв котрі переслідували християн. 
Тут молитва померших за живих бо у Бога всі живі.

--- Цитувати (вибране) ---32 если кто скажет слово на Сына Человеческого, простится ему; если же кто скажет на Духа Святаго, не простится ему ни в сем веке, ни в будущем.
(Матф.12:32) - тут не сказано, що потрібно молитися щоб випросити прощення в майбутньому віці. Чітко сказано НЕ ПРОСТИТЬСЯ! Досить однозначно звучить, що в майбутньому віці неможливо зміти відношення до Бога.
--- Кінець цитати ---
Не так. Бо хула на Духа Святого не прощається ні в цьому житті ні в іншому. Звідси, значить, що інші гріхи можуть бути відпущені в іншому житті. Бо безпідставно було би казати, що не проститься ні в цьому ні в майбутньому віці, якщо би, в майбутньому не відпускалося ніякого гріха. Це схоже на те якщо би хтось просто так собі сказав : я не буду женитися ні в цьому житті ні в майбутньому, коли ж в майбутньому взагалі не женяться.  :) Тут логіка схожа до першого вірша про десятину.

--- Цитувати (вибране) ---(http://forum.kalush.info/index.php/topic,803.msg14702.html#msg14702) не відповідає змісту Біблії.
--- Кінець цитати ---
А я вам кажу, що ваше сектантське тлумачення не відповідає правильному тлумаченню Біблії. Я ще раз впевневся, що протестанти поверхнево і корисливо тлумачать Святе Письмо.
Дуже дивно, чого ви не прокоментували решту віршів із статті цього посилання, які просто неможливо перекрутити як ви це робите.

Juli:
Залізна логіка!!! :-D Скажіть, життя скількох людей змінилося від того, що ви особисто так правильно тлумачите Біблію? Якщо ви все правильно розумієте, то чому тоді так мало плодів маєте в своєму житті? :unknow Ви помиляєтеся відносно протестантів. "Прит.25:2 Слава Божия - облекать тайною дело, а слава царей - исследывать дело." Кожне відкриття покрите таємницею до певного часу. Якщо не молитися про нові відкриття і не шукати Бога щоденно, не досліджувати постійно, то залишишся в минулому. "Слава царей - исследовать дело"! Якщо ти в процесі постійно - ти цар, ти в славі!!! Якщо ж ні - релігійний фанатик!!! який схожий на пофарбовану труну - зверху красиво, а всередині смрад від розкладених кісток.
Звичайно, величезна заслуга православних, католиків, бо вони постраждали за Христа і за це їм величезне дякую!. Та те, що сьогодні роблять протестанти також варте уваги і поваги: вони провідують в тюрмах, займаються безпризорними дітьми (самі беруть їх на всиновлення або знаходять їм батьків), реабілітують алко та наркозалежних, годують бомжів, піднімають бізнесменів, політиків, які б переживали за країну, цілодобово моляться за народ, за країну, створюють міцні сім`ї. Вони відповідають на потреби суспільства! Саме тому ці церкви переповнені радісними і щасливими людьми, долі яких докорінно змінилися, бо вони пізнали Бога Живого! Неварто зневажати те, що поважає Бог.
 

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Залізна логіка!!!  Скажіть, життя скількох людей змінилося від того, що ви особисто так правильно тлумачите Біблію?
--- Кінець цитати ---
То не я тлумачу, а Церква так тлумачить. Ці тлумачення базуються на Православній Тлумачній Біблії.

--- Цитувати (вибране) ---Якщо ви все правильно розумієте, то чому тоді так мало плодів маєте в своєму житті?
--- Кінець цитати ---
Наші плоди постануть перед нами на суді Божому, тоді будете рахувати їх. Ніхто сам собі плодів не рахує, це може привести до гордості та, по рос. прєлєсти.

--- Цитувати (вибране) ---Та те, що сьогодні роблять протестанти також варте уваги і поваги
--- Кінець цитати ---

Може і варте.  Та вище йшлося про тлумачення Біблії.

--- Цитувати (вибране) ---вони провідують в тюрмах, займаються безпризорними дітьми (самі беруть їх на всиновлення або знаходять їм батьків), реабілітують алко та наркозалежних, годують бомжів, піднімають бізнесменів, політиків, які б переживали за країну, цілодобово моляться за народ, за країну, створюють міцні сім`ї. Вони відповідають на потреби суспільства
--- Кінець цитати ---
Добрі діла, чудово. Та на мою думку, що під цими добрими справами криється корисливі цілі. Наприклад, сплата пожертви у вигляді десятини, вербування вірних.
Я вас не зневажаю, мені жаль людей, що відійшли від Церкви.

newroman:
От вам приклад. Вітчим моєї дружини працював грузчиком у протестантів в Калуші. Вони там тримають звязки з Бельгією і до них приходить допомога малозабезпеченим, дітям-сиротам і т.д. Так от, ставлення до нього було як до якогось нижчого, навіть не знаю як сказати, недостойного чи, що. Вони навіть не хотіли дати йому помитися після важкої роботи, хоча в них там є і душ і все необхідне. Раз він хотів зайти до них там де вони моляться, але вони просто його непустили туди. Платня також була в скупою. І він, зрештою, довго там не пропрацював, хоча хлоп з села, працьовитий, сам релігійний і серйозний, простий і прямий.
Ну які висновки я з цього можу зробити про протестантів. Ви добрі і лагідні, тільки для тих хто для вас є корисним. А решта вас не цікавить.

Juli:
Мій тато працював у протестантів, коли мені було років 12. Це був час, коли він найбільше в своєму житті вірив у Бога і довіряв пасторам. Для мене цей час запам`ятався світлим і добрим, мій тато в цей період був особливо уважний до нас з мамою (думаю це не випадково). Моє позитевне відношення до протестантів зросло в той час ще більше. Пам`ятаю, як тато повіз був всю нашу родину (маму, бабцю, сестру, брата...) на конференцію до протестантів, приїздили тоді якісь амереканці - ціла делігація. Вони молилися за нас, мені сподобалося, але на проповіді ніхто залишатися не хотів, крім мене, але я була мала і мене ніхто не слухав. Тоді я вперше в житті побачила вживу африканця, який проповідував по телебаченню (7 канал). Це був мій улюблений проповідник! я часто малою дивилася його проповіді по телебаченню.
З рештою, у кожного свої погляди.
Я знаю безліч протестантів, які відкривають власні бізнеси з ціллю допомагати на вилучені кошти іншим. Наприклад, дві жінки з Франківська відкрили власну справу, зареєстрували благодійний фонд і опікуються 89 дітьми з неблагополучних сімей. А таких людей безліч по Україні. Просто вони роблять свою роботу не за для слави, тому їх не знають, але приходить час, коли діла почнуть говорити за себе і Церква стане вище всіх гір!!! Протестанти - найбільша частина суспільства (на Україні точно), яка безкорисно займається соціальною роботою. Просто вони зрозуміли серце Бога і вболівають за людей.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії