Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (15/30) > >>

npopok:
А ви не помітили, що коли людину відспівують, то співають : " Моліться за мене, бо сам за себе вже не помолюсь я" ? Це по вашому просто так?

A.L.V:
2 Однакове всім випадає: праведному і безбожному, доброму й чистому та нечистому, і тому, хто жертву приносить, і тому, хто жертви не приносить, як доброму, так і грішникові, тому, хто клянеться, як і тому, хто клятви боїться!...
3 Оце зле у всім, що під сонцем тим діється, що однакове всім випадає, і серце людських синів повне зла, і за життя їхнього безумство в їхньому серці, а по тому до мертвих відходять...
4 Хто знаходиться поміж живих, той має надію, бо краще собаці живому, ніж левові мертвому!
5 Бо знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають, і заплати немає вже їм, бо забута і пам'ять про них,
6 і їхнє кохання, і їхня ненависть, та заздрощі їхні загинули вже, і нема вже їм частки навіки ні в чому, що під сонцем тим діється!...
7 Тож іди, їж із радістю хліб свій, та з серцем веселим вино своє пий, коли Бог уподобав Собі твої вчинки!
(Екл.9:2-7)
 Про що тут йдеться,поясніть.

doktor-maks:

--- Цитата: A.L.V від 02 Травня 2008, 23:19:45 ---2 Однакове всім випадає: праведному і безбожному, доброму й чистому та нечистому, і тому, хто жертву приносить, і тому, хто жертви не приносить, як доброму, так і грішникові, тому, хто клянеться, як і тому, хто клятви боїться!...
3 Оце зле у всім, що під сонцем тим діється, що однакове всім випадає, і серце людських синів повне зла, і за життя їхнього безумство в їхньому серці, а по тому до мертвих відходять...
4 Хто знаходиться поміж живих, той має надію, бо краще собаці живому, ніж левові мертвому!
5 Бо знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають, і заплати немає вже їм, бо забута і пам'ять про них,
6 і їхнє кохання, і їхня ненависть, та заздрощі їхні загинули вже, і нема вже їм частки навіки ні в чому, що під сонцем тим діється!...
7 Тож іди, їж із радістю хліб свій, та з серцем веселим вино своє пий, коли Бог уподобав Собі твої вчинки!
(Екл.9:2-7)
 Про що тут йдеться,поясніть.

--- Кінець цитати ---

Див. тут

Juli:
Тут йдеться про те, що всі помирають: і праведні і грішні! Якщо знаете, книгу Еклезіаста написав цар Соломон - це книга його покаяння, він написав її в кінці свого життя. Соломон багато грішив за часів свого життя. В кінці він усвідомив це, але було вже пізно, адже життя прожите і минуле не змінити.

"1 На все это я обратил сердце мое для исследования, что праведные и мудрые и деяния их - в руке Божией, и что человек ни любви, ни ненависти не знает во всем том, что перед ним.
2 Всему и всем - одно: одна участь праведнику и нечестивому, доброму и [злому], чистому и нечистому, приносящему жертву и не приносящему жертвы; как добродетельному, так и грешнику; как клянущемуся, так и боящемуся клятвы.
3 Это-то и худо во всем, что делается под солнцем, что одна участь всем, и сердце сынов человеческих исполнено зла, и безумие в сердце их, в жизни их; а после того они [отходят] к умершим.
4 Кто находится между живыми, тому есть еще надежда, так как и псу живому лучше, нежели мертвому льву.
5 Живые знают, что умрут, а мертвые ничего не знают, и уже нет им воздаяния, потому что и память о них предана забвению,
6 и любовь их и ненависть их и ревность их уже исчезли, и нет им более части во веки ни в чем, что делается под солнцем.
(Еккл.9:1-6)"

Та в нього ще лишилася надія, що Бог простить його. Як би хотілося все змінити, але марно. Соломон усвідомив, що мудрі ті, хто пізнає Бога, тоді їм немає за що переживати. Книга Еклезіаста переповнена відчаєм і мудрими висновками. Він говорить, що живому краще ніж мертвому, бо живий ще може покаятися і дожити гідно, а мертвий вже нічого не може. Соломон страждає, що не може змінити минуле, але радіє, що може дожити гідно.

Juli:
12 Когда ты отделишь все десятины произведений [земли] твоей в третий год, год десятин, и отдашь левиту, пришельцу, сироте и вдове, чтоб они ели в жилищах твоих и насыщались,
13 тогда скажи пред Господом Богом твоим: я отобрал от дома [моего] святыню и отдал ее левиту, пришельцу, сироте и вдове, по всем повелениям Твоим, которые Ты заповедал мне: я не преступил заповедей Твоих и не забыл;
14 я не ел от нее в печали моей, и не отделял ее в нечистоте, и не давал из нее для мертвого; я повиновался гласу Господа Бога моего, исполнил все, что Ты заповедал мне;
15 призри от святого жилища Твоего, с небес, и благослови народ Твой, Израиля, и землю, которую Ты дал нам - так как Ты клялся отцам нашим [дать нам] землю, в которой течет молоко и мед.
(Втор.26:12-15) - Тут написано про десятину, як про святиню Господню, до чого тут молитва за померлих? Автор говорить: "Я не давав її для мертвих" - тобто, виконав волю Бога, за що Бог і благословить цю людину. Давати для померлих, згідно даного місця з писання, проти волі Божої.

7 Поминайте наставников ваших, которые проповедывали вам слово Божие, и, взирая на кончину их жизни, подражайте вере их.
(Евр.13:7) - згадуйте їх і наслідуйте їх віру і вчинки, а не моліться за них і приносьте їм пасочки.

2 ибо все мы много согрешаем. Кто не согрешает в слове, тот человек совершенный, могущий обуздать и все тело.
(Иак.3:2) - тут не написано, що ми всі помираємо з гріхами!

9 И когда Он снял пятую печать, я увидел под жертвенником души убиенных за слово Божие и за свидетельство, которое они имели.
10 И возопили они громким голосом, говоря: доколе, Владыка Святый и Истинный, не судишь и не мстишь живущим на земле за кровь нашу?
(Откр.6:9,10) - люди, яких вбили за віру в Христа, запитують, чому Бог не судить живих, які це зробили. Бог відповідає, що суд на них обов`язково прийде. Це не молитва за померлих!

32 если кто скажет слово на Сына Человеческого, простится ему; если же кто скажет на Духа Святаго, не простится ему ни в сем веке, ни в будущем.
(Матф.12:32) - тут не сказано, що потрібно молитися щоб випросити прощення в майбутньому віці. Чітко сказано НЕ ПРОСТИТЬСЯ! Досить однозначно звучить, що в майбутньому віці неможливо зміти відношення до Бога.

..... І все решта, про що написано в даній статті  (http://forum.kalush.info/index.php/topic,803.msg14702.html#msg14702) не відповідає змісту Біблії.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії