Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (12/30) > >>

Juli:
6 Ибо сказано в Писании: вот, Я полагаю в Сионе камень краеугольный, избранный, драгоценный; и верующий в Него не постыдится.
7 Итак Он для вас, верующих, драгоценность, а для неверующих камень, который отвергли строители, но который сделался главою угла, камень претыкания и камень соблазна,
8 о который они претыкаются, не покоряясь слову, на что они и оставлены.
9 Но вы - род избранный, царственное священство, народ святой, люди, взятые в удел, дабы возвещать совершенства Призвавшего вас из тьмы в чудный Свой свет;
10 некогда не народ, а ныне народ Божий; [некогда] непомилованные, а ныне помилованы.
11 Возлюбленные! прошу вас, как пришельцев и странников, удаляться от плотских похотей, восстающих на душу,
12 и провождать добродетельную жизнь между язычниками, дабы они за то, за что злословят вас, как злодеев, увидя добрые дела ваши, прославили Бога в день посещения.
13 Итак будьте покорны всякому человеческому начальству, для Господа: царю ли, как верховной власти,
14 правителям ли, как от него посылаемым для наказания преступников и для поощрения делающих добро, -
15 ибо такова есть воля Божия, чтобы мы, делая добро, заграждали уста невежеству безумных людей, -
16 как свободные, не как употребляющие свободу для прикрытия зла, но как рабы Божии.
17 Всех почитайте, братство любите, Бога бойтесь, царя чтите.
(1Пет.2:6-17)

Священник - це людина, яка представляє Бога на землі. Іншими словами посол. Вона живе за законами Царства Божого і поводиться гідно Бога. Таким чином ця людина являє Бога іншим, рекламує Його Царство і принципи Його Царства. Якщо людина називає себе священником і дозволяє собі речі, описані вище, думаю, що можна поставити під сумнів її священство. Такий священник має бути покараний згідно уставів церкви і згідно чинного законодавства. Звичайно, якщо він покається, то Бог його простить, але чи зможе він знову нести служіння такого рівня, буде видно з плодів його покаяння через певний проміжок часу.

Я знаю приклад з протестантської церкви: молодий пастор заручився з дівчиною, а потім зрозумів, що не готовий одружуватися (вони не мали сексуальних стосунків, жили святим і чистим життям, просто передумали одружуватися). За це старший пастор відлучив його від управління дочірньою церквою. Якщо одну людину не можна довірити священнику, то як можна довірити тисячі? Ідіть до тих священників, які люблять Бога більше, ніж своє священство.

WikTor:


--- Цитата: Juli від 23 Квітня 2008, 11:13:34 ---рекламує Його Царство і принципи Його Царства
--- Кінець цитати ---
Якось не гарно звучить слово "рекламує"  :unknow
А взагалі думка зрозуміла! Гарно написано!

syddia:

--- Цитата: doktor-maks від 19 Квітня 2008, 00:24:19 ---3) Поминки - радість для любителів випити зайвого.
--- Кінець цитати ---
Тут я згідний. Недавно була річниця за моїм дідом. По закінченню Служби Божої я висловив своє небажання йти на поминки в кафе, але після корткої розмови з татом прийшлось погодитись на ту обжираловку. :(


--- Цитата: Juli від 22 Квітня 2008, 11:44:05 ---Зустрінемося на тому Світі
--- Кінець цитати ---
Організовуємо зустріч форуму на "тому світі"? :-D

Ще цікаво що з точки зору релігії і Святого письма вважається моментом смерті? Ну ось що робити з тою ж таки клінічною смерттю? Як відомо, після зупинки серця мозок ще залишається життєздатним до восьми хвилин (про винятки мову не веду). З однієї сторони, якщо зупинилось серце і людині не надавати медичну допомогу, то вона вже мертва, але можна за 4-5 хв запустити серце і людина буде вважатись живою. В цей період де знаходиться душа? Чи для релігії це не суть важливо так як для медицини та юриспруденції? А ще можна в сучасній медицині "запустити" організм і після відмирання мозгу. У такому випадку функціонування організму буде керуватись та підтримуватись медичною апаратурою - вийде шось типу живого фрукта. Душа там буде присутня? :unknow

Juli:
Під час клінічної смерті душа перебуває або в пеклі або в раю, точніше на шляху в одне з цих місць. Люди, які переживали клінічну смерть розповідають про своє спілкування з Богом: в основному, всі вони йшли в пекло, але Бог їх рятував і повертав до життя. Є і ті, які відчували як їх душа йде до Бога, але Бог зупиняв їх і казав, що для них ще не час. Загалом це короткі зустрічі і чують люди якісь короткі фрази, після чого повертаються до життя. Це те, що я чула від декількох таких людей. Для Бога людина завжди жива. Вона має тіло земне або небесне. Смерть - це зміна тіла, зміна "одягу". "Есть тела небесные и тела земные; но иная слава небесных, иная земных."(1Кор.15:40) До приходу Христа люди переживають фізичну смерть, тобто тіло помирає. Коли Христос прийде за Своєю Церквою, то тіла земні зміняться на небесні ("Говорю вам тайну: не все мы умрем, но все изменимся"(1Кор.15:51)) і Церква буде "восхищена" на Небеса - про це написано в Біблії.

doktor-maks:

--- Цитата: WikTor від 23 Квітня 2008, 10:43:43 ---

--- Цитата: Juli від 23 Квітня 2008, 11:13:34 ---рекламує Його Царство і принципи Його Царства
--- Кінець цитати ---
Якось не гарно звучить слово "рекламує"  :unknow
А взагалі думка зрозуміла! Гарно написано!

--- Кінець цитати ---

Я би сказав так: публічно доказує своїм благочесним життям, що сповідує цінності Царства Божого ,
слідує Його Слову і виконує Божі заповіді і настанови

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії