Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (11/30) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 22 Квітня 2008, 21:13:55 ---Круто сказано. Анголів судити будете? Ну-ну
--- Кінець цитати ---
Я не сумніваюсь, що ми святі і будемо судити анголів:
"Хіба ви не знаєте, що святі світ судитимуть? Коли ж будете ви світ судити, то чи ж ви негідні судити незначні справи? Хіба ви не знаєте, що ми будем судити Анголів, а не тільки життєве?"
(1 Кор. 6:2-3)
Відповідь від: 22 Квітня 2008, 22:57:17
--- Цитата: newroman від 22 Квітня 2008, 20:13:55 ---
--- Цитувати (вибране) ---Зустрінемося на тому Світі
--- Кінець цитати ---
Так скрегочачи зубами відповідають Свідки Єгови.

--- Кінець цитати ---
Вони може і будуть скреготати, а ми з Вами, newroman, будемо гуляти на весіллі Агнця, їсти-пити і Бога хвалити  ;)

newroman:
Ви впевнені! а я не дуже ! хоча надіюсь на Боже милосердя до мене грішного.

--- Цитувати (вибране) ---Зустрінемося на тому Світі і все стане зрозумілим для всіх нас
--- Кінець цитати ---
Та вже тоді пізно буде.

Кажете, що на Страшний Суд не попадете. Нам один ієромонах привів був таку цитату Грибоєдова, приблизно так звучить:
" Нє надо нас обманывать, мы сами обманываться рады".
Думайте собі як хочете. Спорити з вами не буду. Маєте свобідну волю і вибирайте собі самі дорогу до Царства Божого.

Juli:

--- Цитата: newroman від 22 Квітня 2008, 21:13:55 ---Жити так щоб отримати нагороду треба. Святі преподобні праведники вважали себе перед Богом гіршими від скотини і любої людини до кінця днів своїх це називається кротостю або смиренням. А ви демонструєте тут діаметрально протилежні якості. Втім це характерно харизматичним течіям; і говорити про свої "плоди".
--- Кінець цитати ---

Свою кротость і смирення я буду показувати Богу. Я не грішніша від скотини, бо Ісус простив мені мої гріхи і омив мене Своєю Кров`ю, Він знайшов мене, коли я загиналася від тягара своїх гріхів і виправдав мене! Цим і буду хвалитися! Вважати себе грішніше від скотини - це невдячність Богу і зневага до Його жертви. Христос освятив мене і я продовжую перебувати в цій святості! Кожного дня мій Господь вдосконалює мене, обрізує і очищає, як виноградну лозу, щоб я ще більше плодів змогла принести.

Juli:

--- Цитата: newroman від 22 Квітня 2008, 21:13:55 ---Так скрегочачи зубами відповідають Свідки Єгови.
--- Кінець цитати ---

Я не Свідок Єгови, вони мене бояться. Свідки Єгови не вірять Святу Трійцю, не визнають, що Христос є Господь, не визнають, що Дух Святий - Бог, а хрещення приймають в Ім`я Отця, Сина і Святої Організації :D
 Я - християнка! і писала про це не раз.
Відповідь від: 23 Квітня 2008, 09:38:13
--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2008, 00:10:24 ---Кажете, що на Страшний Суд не попадете. Нам один ієромонах привів був таку цитату Грибоєдова, приблизно так звучить:
" Нє надо нас обманывать, мы сами обманываться рады".
--- Кінець цитати ---

"Праведный верою жив будет; а если [кто] поколеблется, не благоволит к тому душа Моя. Мы же не из колеблющихся на погибель, но [стоим] в вере к спасению души." (Евр.10:38,39) Це про таких як я! Потрібно не надіятися, а вірити - різницю вловлюєте?

WikTor:

--- Цитата: beauty від 22 Квітня 2008, 12:04:48 ---В мене тут зразу питання по темі. Наприклад, буває так, що людина дуже хвора і родичі знають, що вона скоро помре і кличуть священика, щоб її висповідав. От, якщо людина перед самою смертю щиро покається у своїх гріхах, але жити далі і не грішити вона вже не має коли, бо з дня на день помре, то як тоді, відпускаються їй гріхи, вона піде в рай?

--- Кінець цитати ---
А кто такой Священник, и где та граница распознания человека имеещего право зваться "СВЯщенник" это же от слова святой если я не ошибаюсь?

Святого отца" обвиняют в педофилии
Сумская область

Деревенского священнослужителя обвиняют в развращении несовершеннолетних. Средний возраст детей - от 11-ти до 16-ти лет. Эти преимущественно мальчики, которых "святой отец" заманивал в свой дом.
Кроме того, в деле фигурируют показания дочери священника, которая тоже потерпела от аморальных действий отца.
"В Путивльском районном суде состоялось предварительное рассмотрение дела. Священник обвиняется по ч. 2 ст. 156 ККУ. Она предусматривает наказание в виде лишения свободы от 3-х до 5-ти лет. Принимая во внимание возраст свидетелей, дело непростое", - заявил пресс-секретарь прокуратуры Сумской области Алексей Деревьянко.

И что самое обидное это не поодинокие случаи!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії