Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (10/30) > >>

Juli:


--- Цитата: newroman від 21 Квітня 2008, 21:19:15 ---Якщо так все просто джулі то навіщо тоді Страшний Суд, якщо все вже вирішено хто куди попаде ?
Протестанти говорять, що вони не піддадуться Суду,.....
--- Кінець цитати ---
Зустрінемося на тому Світі і все стане зрозумілим для всіх нас. Хочете на Суд, то живіть так, щоб туди попасти, а я буду жити так, щоб отримати нагороду від Господа, щоб судити анголів...
"Суд має початися з дому Божого" вже зараз на землі, потрібно подивитися на своє християнство і осудити всякий гріх в своєму житті, щоб не судив нас Бог, потрібно самим судити себе згідно Слова Божого. До раю підуть не ті, хто називає себе протестантами чи православними, а ті, хто виконує волю Отця. Можна думати, що ідеш в рай, та добре, коли Сам Бог говорить тобі про це "Добрый и верный раб!... войди в радость господина твоего!" Ви не взмозі змінити щось для померлого своїми молитвами, хоч голову собі розбийте у поклонах. Хочете врятувати людей від пекла, то провідуйте їм зараз, судіть їх гріхи і настановлюйте на правду Божу, доки ще маєте час, бо у вічності немає часу. Тому не можете говорити, що душа перебуває десь один чи два дні - там не має часу! Мить перетворюється у вічність. У яку мить помре людина, та мить і перетвориться для неї на вічність. Якою вона була в момент смерті, такою лишиться на всю вічність: або святою або грішною.

Juli:


--- Цитата: newroman від 20 Квітня 2008, 23:20:52 ---Та добре, що у вас самі люди вносять обовязкові внески у вигляді десятини. Чи ні?
--- Кінець цитати ---

Ні, десятини необов`якові. Та, якщо б священники мовчали про десятини і пожертви, то вони б грішили перед Богом і перед людьми. Згідно Слова Божого десятини і пожертви відкривають вікна небесні для отримання благословінь (це можуть бути можливості, використавши які, ми отримаємо прибутки), захищають від обставин, які пожирають наші фінанси (наприклад, сталося ДТП і купу грошей пішло на ремонт або лікарню). Десятину можна і не приносити, це вібір кожного. Але обов`язок священника донести людям все Слово Боже, а не тільки те, яке приємно слухати. Звичайно, для процвітання не достатньо лише виконання одного закону сіяння і жатви, потрібно виконанувати ще й закон збереження і примноження - в купі вони повнота!

Можно ли человеку обкрадывать Бога? А вы обкрадываете Меня. Скажете: "чем обкрадываем мы Тебя?" Десятиною и приношениями. Проклятием вы прокляты, потому что вы - весь народ - обкрадываете Меня. Принесите все десятины в дом хранилища, чтобы в доме Моем была пища, и хотя в этом испытайте Меня, говорит Господь Саваоф: не открою ли Я для вас отверстий небесных и не изолью ли на вас благословения до избытка? Я для вас запрещу пожирающим истреблять у вас плоды земные, и виноградная лоза на поле у вас не лишится плодов своих, говорит Господь Саваоф.И блаженными называть будут вас все народы, потому что вы будете землею вожделенною, говорит Господь Саваоф.
(Мал.3:8-12) - це про сіяння і жатву.

Ибо [Он поступит], как человек, который, отправляясь в чужую страну, призвал рабов своих и поручил им имение свое: и одному дал он пять талантов, другому два, иному один, каждому по его силе; и тотчас отправился.
Получивший пять талантов пошел, употребил их в дело и приобрел другие пять талантов;точно так же и получивший два таланта приобрел другие два;получивший же один талант пошел и закопал [его] в землю и скрыл серебро господина своего. По долгом времени, приходит господин рабов тех и требует у них отчета. И, подойдя, получивший пять талантов принес другие пять талантов и говорит: господин! пять талантов ты дал мне; вот, другие пять талантов я приобрел на них. Господин его сказал ему: хорошо, добрый и верный раб! в малом ты был верен, над многим тебя поставлю; войди в радость господина твоего. Подошел также и получивший два таланта и сказал: господин! два таланта ты дал мне; вот, другие два таланта я приобрел на них. Господин его сказал ему: хорошо, добрый и верный раб! в малом ты был верен, над многим тебя поставлю; войди в радость господина твоего. Подошел и получивший один талант и сказал: господин! я знал тебя, что ты человек жестокий, жнешь, где не сеял, и собираешь, где не рассыпал, и, убоявшись, пошел и скрыл талант твой в земле; вот тебе твое. Господин же его сказал ему в ответ: лукавый раб и ленивый! ты знал, что я жну, где не сеял, и собираю, где не рассыпал; посему надлежало тебе отдать серебро мое торгующим, и я, придя, получил бы мое с прибылью; итак, возьмите у него талант и дайте имеющему десять талантов, ибо всякому имеющему дастся и приумножится, а у неимеющего отнимется и то, что имеет; а негодного раба выбросьте во тьму внешнюю: там будет плач и скрежет зубов. Сказав сие, возгласил: кто имеет уши слышать, да слышит!
(Матф.25:14-30) - це про збереження та примноження.

Хоча, це запитання не по темі, а швидше виправдання.

beauty:
В мене тут зразу питання по темі. Наприклад, буває так, що людина дуже хвора і родичі знають, що вона скоро помре і кличуть священика, щоб її висповідав. От, якщо людина перед самою смертю щиро покається у своїх гріхах, але жити далі і не грішити вона вже не має коли, бо з дня на день помре, то як тоді, відпускаються їй гріхи, вона піде в рай?

Juli:
Так! Якщо вона покається і визнає Христа Своїм Господом, то піде до раю!

"Один из повешенных злодеев злословил Его и говорил: если Ты Христос, спаси Себя и нас. Другой же, напротив, унимал его и говорил: или ты не боишься Бога, когда и сам осужден на то же? и мы [осуждены] справедливо, потому что достойное по делам нашим приняли, а Он ничего худого не сделал.
И сказал Иисусу: помяни меня, Господи, когда приидешь в Царствие Твое!
И сказал ему Иисус: истинно говорю тебе, ныне же будешь со Мною в раю." (Лук.23:39-43)

Людина визнала свої гріхи і усвідомила, що Христос є Господь. Як результат - спасіння.
З цього місця з Писання видно, що місце перебування людини визначається ще за життя, а після смерті вона одразу потрапляє в те місце, на яке заслуговує: або в рай або в пекло.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Зустрінемося на тому Світі
--- Кінець цитати ---
Так скрегочачи зубами відповідають Свідки Єгови.

--- Цитувати (вибране) ---а я буду жити так, щоб отримати нагороду від Господа, щоб судити анголів
--- Кінець цитати ---
Круто сказано. Анголів судити будете? Ну-ну
Жити так щоб отримати нагороду треба. Святі преподобні праведники вважали себе перед Богом гіршими від скотини і любої людини до кінця днів своїх це називається кротостю або смиренням. А ви демонструєте тут діаметрально протилежні якості. Втім це характерно харизматичним течіям; і говорити про свої "плоди".

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії