Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (9/30) > >>

Juli:


--- Цитата: newroman від 19 Квітня 2008, 20:14:50 --- повна нагорода або кара настануть тоді, коли приведеться Правда вічна в день Страшного Суду
--- Кінець цитати ---

Иоан.3:18 Верующий в Него не
судится, а неверующий уже осужден,
потому что не уверовал во имя
Единородного Сына Божия. - це Слова Ісуса Христа!

7 Подвигом добрым я подвизался, течение совершил, веру сохранил;
8 а теперь готовится мне венец правды, который даст мне Господь, праведный Судия, в день оный; и не только мне, но и всем, возлюбившим явление Его.
(2Тим.4:7,8) - вінець для Павла готується "тепер", тобто за часів його життя. "В день оный" - це день коли Павло стане жертвою, тобто в день, коли його казнять за віру.

doktor-maks:

--- Цитата: doktor-maks від 18 Квітня 2008, 22:56:47 ---
--- Цитата: newroman від 18 Квітня 2008, 20:14:39 ---А в Ст. З. дійсно вже нічого не можна було зробити для помершого бо тоді всі ішли до пекла і вибору не було.
--- Кінець цитати ---
Дійсно всі ішли до пекла?  :o

--- Кінець цитати ---
У Старому Заповіті є різниця, newroman, між тим, щоб іти до пекла і терпіти вічні муки. Так, до спокутної смерті Христа рай був закритий, але душі праведників відносились ангелами на лоно Авраамове, приємну частину пекла. Читайте притчу про багатія і Лазаря (Луки 16:19-31), яку розповів сам Христос.

Моя порада: більше звертайтеся до Слова Божого, а менше до праць святих отців Православної Церкви (істина є і там) або контрольних робіт семінаристів

doktor-maks:

--- Цитата: A.L.V від 18 Квітня 2008, 21:30:16 ---підкажіть де в Біблії згадується про пекло.

--- Кінець цитати ---
І про пекло і про страждання в пеклі говорить сам Христос у притчі про багатія і Лазаря:
Один чоловік був багатий, і зодягався в порфіру й віссон, і щоденно розкішно бенкетував. Був і вбогий один, на ім'я йому Лазар, що лежав у воріт його, струпами вкритий, і бажав годуватися кришками, що зо столу багатого падали; пси ж приходили й рани лизали йому... Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали. І, терплячи муки в аду, звів він очі свої, та й побачив здаля Авраама та Лазаря на лоні його. І він закричав та сказав: Змилуйся, отче Аврааме, надо мною, і пошли мені Лазаря, нехай умочить у воду кінця свого пальця, і мого язика прохолодить, бо я мучуся в полум'ї цім!... Авраам же промовив: Згадай, сину, що ти вже прийняв за життя свого добре своє, а Лазар так само лихе; тепер він тут тішиться, а ти мучишся. А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас. А він відказав: Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого, бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання! Авраам же сказав: Вони мають Мойсея й Пророків, нехай слухають їх! А він відказав: Ні ж бо, отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються. Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри!
(Луки 16:19-31)

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---У Старому Заповіті є різниця, newroman, між тим, щоб іти до пекла і терпіти вічні муки. Так, до спокутної смерті Христа рай був закритий, але душі праведників відносились ангелами на лоно Авраамове, приємну частину пекла. Читайте притчу про багатія і Лазаря (Луки 16:19-31), яку розповів сам Христос.

Моя порада: більше звертайтеся до Слова Божого, а менше до праць святих отців Православної Церкви (істина є і там) або контрольних робіт семінаристів
--- Кінець цитати ---
Дякую за пораду докторе, постараюся більше читати Святе Письмо.  :)
Я вже прочитав, що пекло в С.З. поділялося на декілька частин, так слово"шеол", що має місце у 70-и тлумачів, означає загальне місцеперебування душ померлих до воскресіння і поділяється на рай благочестивих і на геєну - для нечестивих. Крім того талмуд говорить про те, що рай і геєна так розташовані, що з одного місця можна бачити, що робиться на іншому і це ще більше посилює муки тих, що знаходяться в геєні бо вони бачуть як добре тим, що є на лоні Авраамовому. Та слово "рай" тут означає не той рай Царства Божого.
Перехід з геєни до лона Авраамового неможливий був тоді до воскресіння Христового.

--- Цитувати (вибране) ---Якщо людина за життя прийняла Христа у своє серце, покаялася в своїх гріхах - вона іде до раю, а якщо не встигла чи не захотіла - до пекла. Все дуже просто, нічого не потрібно ускладнювати: життя людині дано, як час для того, щоб вирішити де вона проведе вічність
--- Кінець цитати ---
Якщо так все просто джулі то навіщо тоді Страшний Суд, якщо все вже вирішено хто куди попаде ?
Протестанти говорять, що вони не піддадуться Суду, бо сказано:" Хто вірує в Нього не буде осуджений, а хто не вірує вже осуджений, бо не увірував в імя Єдинородного Сина Божого (Ін.3.18)
Та вони забуваються. В цьому вірші з Єв. Іоанна, Спаситель говорить про те, що вірують по справжньому в Нього  не піддадуться наказанню, тоді як невіруючі в Його Божество осудяться. Але, що Суд буде одинаковий для праведних і для грішних, це видно із слів Ап. Петра:. бо час розпочатися судові з дому Божого ( тобто з Церкви Христової, яка є дім Божий (Євр.3.6)), а якщо перше,  говорить Апостол,  почнеться з нас, то який кінець тих, хто противиться Євангелію Божому? І якщо праведник ледве спасеться, то нечестивий і грішний де зявиться ? (1Петр.4.17-18)
І хай не думають собі протестанти та ін. .... що після смерті вони відразу в рай підуть ; буде і на них суд !

A.L.V:


--- Цитата: Juli від 21 Квітня 2008, 11:52:43 ---Я так розумію, що ви Свідок Єгови.
--- Кінець цитати ---
 Ви помиляєтесь  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії