Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (4/30) > >>

Juli:
Я була на похороні в понеділок і там православний батюшка таке розповідав про померлих, що.... :o Вони теж говорять про чистилище, про те, що душа ходить-бродить... :o Таке вчення лишає людей надії і відбирає впевненість в тому, що людина пішла до Бога,  всіх живих такими словами вводять у стан депресії і відчаю, а потім пропонують носити панахиди і платити, щоб молились за померлих. Ззаду родичів померлих ходять бабки-порадниці, які постійно радять, що потрібно родичам дати священнику. Дико виглядає!

doktor-maks:

--- Цитата: doktor-maks від 20 Вересня 2007, 12:51:27 ---За православними канонами померлі віруючі (святі) возносяться в Церкву небесну або Торжествуючу. Святі вже торжествують на небесах в той час як Церква земна - церква войовнича. Проти кого воюють? Проти гріха, звісно. В традиції православних молитись святим про клопотання святих за нас перед Богом.

За католицькими канонами в чистилище потрапляють душі людей, яких можна охарактеризувати "ні те ні се". І ніби присвятили своє життя Богу і погрішити трішки при житті були не проти. Дуже зручний ліберальний підхід  :) .

--- Кінець цитати ---
Але за смертний гріх католики згідно їхнього вчення ідуть прямісінько до пекла. Тому молитись за них марно  ;)

syddia:

--- Цитата: doktor-maks від 29 Грудня 2007, 23:48:07 ---Зрозумійте мене правильно, треба вшановувати пам'ять про померлу людину, прибирати і доглядати могилу - то наш обов'язок перед нею.
--- Кінець цитати ---
Я вважаю, що варто молитись за померлих. Але я не розумію надмірної пишності надгробних памятників. :unknow Дійсно потрібно вшановувати память про померлих, треба тримати їх могили у належному стані, приходити молитись над ними, але який сесн у дорогих памятника? То хіба так щоб живі родичі могли повипендрюватись перед знайомими. Як на мене то, що тому тілу під землею, що душі на небі всерівно який там задорогий мрамур стоїть.

Ще таке запитаю тих хто знає, а що дає паління свічок біля могил і не тільки?

Juli:
Дякувати Богу, що після похорон ці люди знайшли в собі сили прославити Бога і Він дав їм чітке слово через Біблію, що померла пішла в рай. В моменті люді відчули мир в своїх серцях і вже прийняли рішення жити нормальним життям без гіркоти і смутку.

Juli:
З точки зору псилохології на похоронах люди плачуть не за померлими, а тому, що підсвідомо уявляють себе на місці покійного. Люди бояться смерті. Коли люди говорять, що потрібно молитися за померлих, це говорить про бажання щоб їх самих після смерті відмолювали, бо усвідомлюють, що прямують у пекло і бояться того. А коли ще чують, що нічого не можливо змінити після смерті, впадають у паніку і всім єством тримаються за "солодку брехню" про чистилище. Схаменіться і покайтеся! Живіть з Богом, щоб не страшно було помирати!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії