Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (27/30) > >>

DVania:

--- Цитата: Gorec link=topic=[/quote --- Класно сказано. Тобто якість і кількість молитви за усобшого прямо пропорційна тим християнським здобуткам усобшого при житті.
Я ще десь чув такий вислів - якість прожитого життя людини прямо пропорційна довжинні похоронної процесії на її похоронах.


--- Кінець цитати ---

yurko:
Фсьо нармально, всі в темі. Діти наші то то що ми насправді по собі залишаємо. То найголовніша і найдовша процесія!
Може прийти на похорон двоє, але яких! А можуть позганяти тисячі, а завтра чи за пів години забули...
Думаю то був кусочок твору чи фрази ієромонаха. Впевнений, що коли душа безсмертна, то де б вона не була їй принаймні приємно коли за неї помоляться, навіть якщо вона у пеклі і вже нічого її звідти не витягне. навіть вода змінює свій стан коли над нею помолитися і коли посваритися.

ABCDEF:

--- Цитата: Morrison від 29 Грудня 2007, 20:59:02 ---Навіщо тоді Церква молиться за упокій померших, панахиди, Дмитрівська помнальна субота і т.д.
Кожну суботу відправляються по храмах літургії за померлих з парастасом
--- Кінець цитати ---
       
Як це навіщо треба ж якось священникам з живих за мертвих бабло збивати :D =)) от і вигадали собі. Може давайте я скину сюди номер своєї картки ви будете мені бабки скидувати а я за вас молитися буду! Мені здається ,що з цього більше набагато користі буде =)) .

Люся:
ABCDEF, мова йде про молитву щиру, яку складають за спасіння душі людини. В тому світі ніяка наша валюта не ходить і ціни не має.

Victor:
ніякі молитви за померлих не допоможуть їм у небесах. Моліться за них поки вони ще живі на землі, тому що у смерті нема памятання. І не тіште себе думкою про чистилеще, вони існує тут на землі, для того щоб очищати себе вже сьогодні. Але не через відвідування чито пана Бігуна чи Мороза чи ще когось чи щось, а прийняти Ісуса в своє серце, та жити згідно його заповідей, а не обманчивих передань про чистилище, чи молитви про померлих. Це безглуздя та вигадки формального християнства. Покайтеся тай живіть.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії