Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (22/30) > >>

DVania:
Книги написані для людей,але чому не для сучасних?Візьміть десять заповідей,що там не підходить сучасній людині.

yurko:
Згідний лише з тим У Ромашкіна, що якщо сприймати все буквально то можна наламати дров.
Так багато змінилося, але наприклад 10 заповідей хоч іще Старо Завітні а не втратили актуальності.
Як вже хтось писав, у Біблії, та ще й у Старому Заповіті багатезно насильства і дій, які на перший погляд не в'яжуться із "добрим" Богом.
Давайте  все ж у цій темі повернемося до головного її питання, чи треба і чому або чи не можна і чому молитися за померлих.

А про слова Ісуса продовжимо у сусідній темі"Релігія - Вічна суперечка"
Відповідь від: 22 Квітня 2009, 08:43:27Ади як ми одночасно то саме написали  ;)

Juli:

--- Цитата: romashkin від 21 Квітня 2009, 18:41:17 ---34Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча.
35 Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її.
36 І: вороги чоловікові домашні його!
--- Кінець цитати ---

Тут мова йде якраз про розділення через віру. Коли я покаялася всі мої подружки, сказали, що я збожеволіла, перестали приходити до мене. Мама сказала збирай свої речі і йди в свою церкву. Це для мене був шок! Але я точно знала, що Бог Живий. І відмовитися від церкви для мене означало зрадити Христа, бо Він відкрився мені Сам і не в церкві. Тепер я розумію, що це було для мене випробуванням. Я була дуже радикальна в своїй вірі  і сказала, якщо мене виженуть з дому, я не задумуючись піду. Хоча насправді мені було дуже неприємно і страшно, я люблю своїх батьків, але я вже пізнала Бога і зрозуміла, що Йому належить все. Та вже на наступний день атмосфера змінилася. Сьогодні всі родичі погоджуються, що церква позитивно вплинула на мене. З подружками я теж спілкуюся, маю нормальні стосунки. Але бувають і інші ситуації, коли віруючій людині так і не вдається дійти консенсусу з ближніми. "Предаст же брат брата на смерть, и отец - сына; и восстанут дети на родителей, и умертвят их;и будете ненавидимы всеми за имя Мое; претерпевший же до конца спасется." (Матф.10:21,22) Так у апостола Перта розпалася сім`я, вони відмовилися слідувати за ним, а він був покликаний Самим Богом. То кого він мав вибрати? Це те, про що йшлося трохи вище. Є моменти, коли потрібно бути готовим лишити все, щоб слідувати за Христом, навіть найдорожче. Та не варто думати, що Бог такий злий. Йому потрібно бачити серце людини. Коли Бог сказав Аврааму покласти на жертовник свого єдиного сина... Ви лиш уявіть стан того Авраама і того сина - це серйозний стрес. Але Бог мав бачити серце Авраама, його готовність віддати найдороже (читаємо Буття 22). Наша віра буде випробувана обов`язково.

А на рахунок меча і миру: Ісус дав своїм учням Своє Слово - це меч.
Для сего приимите всеоружие Божие, дабы вы могли противостать в день злый и, все преодолев, устоять.
Итак станьте, препоясав чресла ваши истиною и облекшись в броню праведности,
и обув ноги в готовность благовествовать мир;
а паче всего возьмите щит веры, которым возможете угасить все раскаленные стрелы лукавого;
и шлем спасения возьмите, и меч духовный, который есть Слово Божие.
(Еф.6:13-17)
Слово Боже розділяє праведне і неправедне. Воно і судить. "Ибо слово Божие живо и действенно и острее всякого меча обоюдоострого: оно проникает до разделения души и духа, составов и мозгов, и судит помышления и намерения сердечные."(Евр.4:12) Ісус Сам став Словом, яке стало плотью. І це Слово було сповнене благодаті і істини (Иоанна1). Іншими словами, Слово Боже, Його істина розділить людей: одні будуть праведні, а інші грішні, згідно цього Слова. Слово Боже не зліплює до купи грішне й праведне, мовляв, наважливо звідки і що походить, ми підмажемо, підкрасимо і буде виглядати ніби християнство. Слово Боже розділяє праведне і неправедне. Але метою Ісуса було не принести конфлікти, які можуть виникнути через різне ставлення до істини, а принести істину. Саме тому, протестанти, роблять акцент на Слові Божому, Біблії. Багато може бути традицій, звичок, бажань, але істина одна - це Слово Боже. І на ньому потрібно будувати своє життя.

yurko:
А ще аргументів що за душі померлих молитися не треба, пліззз.

І як ПБ ставиться до існування чистилища?

Juli:
Ось людина молиться до Бога, що він припинив всі біди в її житті:
Я сравнялся с нисходящими в могилу; я стал, как человек без силы,
между мертвыми брошенный, - как убитые, лежащие во гробе, о которых Ты уже не вспоминаешь и которые от руки Твоей отринуты.
Разве над мертвыми Ты сотворишь чудо? Разве мертвые встанут и будут славить Тебя?
или во гробе будет возвещаема милость Твоя, и истина Твоя - в месте тления?
разве во мраке познают чудеса Твои, и в земле забвения - правду Твою?
(Пс.87: 5,6,11-13)
Як бачимо тут чітко говориться, що  Бог вже не згадає про тих, хто лежить у гробі. «о которых Ты уже не вспоминаешь и которые от руки Твоей отринуты».

Такого поняття, як "чистилище" в Біблії немає. Вчення Церкви "Посольство Боже" побудоване виключно на Слові Божому, все решта: життя праведників, передання, свідчення - це спадщина, яку ми поважаємо, але яка не може стати основою і законом, а лише прикладом.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії