Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (21/30) > >>

romashkin:
Як що здивувало. почнемо по порядку.
Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча.
І до чого тут гоніння? Вчення Христа - це любов, чи не так? Може хтось більш аргументовано пояснить?

newroman:
Юра правильно написав про гоніння. Саме це і мається на увазі у цих цитатах.
Якщо один з членів сімї приймав християнство, а інший залишався язичником, чи був мир у цій сімї ? І заради миру в родині істиний християнин ніколи не відречеться Христа, а буде зі всіх сил схиляти інших в сімї до Христа. От і роздори в сімї. А сімя як відомо це модель держави. Що в сімях те в державі твориться. Від меча багато загинуло в перші століття за Христа, за віру. І батьки видавали дітей і діти батьків на старату, через християнство.
До прикладу історія мученицької смерті великомучениці Варвари, батько котрої, Діоскор, власноруч мучив її, і відсік голову за те що вона таємно прийняла християнство і відреклася язичництва. До речі мощі її зараз покояться у Києві у Володимирському соборі.

romashkin:
тобто ви погоджуєтесь з тим, що Христос прийшов не для миру, а для меча?  :duvno
це ж перекреслює все вчення Нового Завіту

newroman:
Христос прийшов щоб відкрити здатність людині до сприйняття Царства Божого. Щоб знищити смерть і владу гріха над людиною. Щоб показати шлях до спасіння, яким Він і є.
Христос прийшов одним на спасіння - для тих хто прийняв його вчення і самого Його як Бога, Месію, а іншим на спокусу, хто не прийняв його.
Звісно ж що його наука це любов і мир. Хіба через це його розіпяли іудеї? Через те що він "будучи людиною, робить себе Богом". А язичники були багатобожні, і поклонялися декільком богам. А тут християни кажуть що їх Бог є істинним Богом.

romashkin:
гарний спіч, але нічого по питанні.
Зауважте, дивний захист від гонінь. Чомусь мечем, а не щитом. А меч - це кров.  :!!
Власне в тих цитатах вся суть християнства. Тут явне проповідуванння міжрелігійних і міжконфесійних ворожнеч. За чим ми можемо спостерігати на протязі усього періоду існування християнства (Христові походи, інквізиція). Але, як кажуть, з пісні слів не викинеш.  ;)
Навіть у нас на форумі можна спостерігати дивну поведінку деяких християн, які вже дуже буквально і щиро сприймають все що написано в Слові Божому. Я все ж дотримуюсь позиції, що книги писані людьми і для людей, але не сучасних. Тому і трапляються подібні ляпи. Що колись вважалось чеснотою, тепер засуджується суспільством.
Це звичайно моя особиста думка. Але сучасне суспільство переросло тогочасне християнство. Ми бачимо, на які уступки іде церква для утримання хоч якоїсь ваги. З роками може і появиться ще новіший Завіт. але то вже лірика...  ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії