Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Молимось за померлих

<< < (3/30) > >>

Juli:

--- Цитата: yurko від 18 Квітня 2008, 10:43:15 ---Можна молитися за померлих. І треба за них молитися. Бо цим якраз можна щось зробити!
--- Кінець цитати ---
У царя Давида захворів син, а згодом помер.
22 И сказал Давид: доколе дитя было живо, я постился и плакал, ибо думал: кто знает, не помилует ли меня Господь, и дитя останется живо?
23 А теперь оно умерло; зачем же мне поститься? Разве я могу возвратить его? Я пойду к нему, а оно не возвратится ко мне.
(2Цар.12:22,23) Коли ми читаємо Біблію, то можемо бачити, як потрібно реагувати нам. Після смерті, вже нічого не можливо зробити. Заблудженням є думки про те, що після смерті можна відмолити людину і вона піде в рай. Це омана, в яку диявол вводить людей, щоб вони не боялися гріха. Якби у такий спосіб отримувалося б спасіння, то для чого тоді Христос помер?  Виходить тоді Його жертва марна. Це не логічно і суперечить Слову Божому. Спасіння приходить тільки через віру в Христа.
Відповідь від: 18 Квітня 2008, 10:19:48
--- Цитата: yurko від 18 Квітня 2008, 10:43:15 ---Божу присутність ви можете відчути тільки перед іконою

Не потрібно перекручувати слова, такого ніхто не казав. Говорилося, що для декого так простіше. Слова "тільки" ніде не було.
Якщо для людини не релігійної чи слабкої духом ікона, чи будь-який інший символ стає на перешкоді скоєнню злочину (світського, чи духовного) - то це є добре!

   
--- Кінець цитати ---
Я не перекручую, я констатую факт. Якщо ви не згідні, то дайте відповідь на моє запитання: хоча б раз ви особисто переживали Божу присутність, страх Божий, благоговіння на роботі або в туалеті, на кухні або в транспорті? чи все ж таки тільки перед іконою? Скажу вам, що більшість з тих, хто поклоняється іконам, будуть солідарні з вами або Ньюроманом.
Звичайно, на форумі можете писати будь-що, та собі особисто дайте чесну відповідь.

doktor-maks:

--- Цитата: Juli від 18 Квітня 2008, 11:24:41 ---Після смерті, вже нічого не можливо зробити. Заблудженням є думки про те, що після смерті можна відмолити людину і вона піде в рай.
--- Кінець цитати ---
Не забувайте, що ще є чистилище!  =))

doktor-maks:
Чи є це справедливим просити Бога помилувати померлу людину, грішника? І взагалі, чи це в нашій владі переконати Бога? Чи не є це безглуздою і марною справою?

Голосуємо!

Juli:

--- Цитата: doktor-maks від 18 Квітня 2008, 11:34:41 ---Не забувайте, що ще є чистилище! 
--- Кінець цитати ---

 =)) =)) =)) - Правильна реакція! Шкода, що Ньюроман не погодиться.

doktor-maks:

--- Цитата: Juli від 18 Квітня 2008, 13:35:40 ---Шкода, що Ньюроман не погодиться.
--- Кінець цитати ---
Ньюроман мусить погодитись, бо вчення про чистилище - суто католицьке

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії