Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Ведизм. Ведичне світосприйняття.

<< < (6/7) > >>

yurko:

--- Цитувати (вибране) ---Вот, о монахи, благородная истина о страдании: рождение — страдание, старость — страдание, болезнь — страдание, смерть — страдание, пребывание с немилым — страдание, недостижение желаний — страдание, и, словом, вся пятеричная привязанность к земному — есть страдание.

Вот, о монахи, благородная истина о происхождении страдания, это — Тришна (жажда), ведущая от возрождения к возрождению, вместе с радостью и вместе с желанием, которое находит здесь и там свою радость: жажда бытия, жажда тленности.

Вот, о монахи, благородная истина об уничтожении страдания: полное освобождение от этой Тришны, конечная победа над страстями, их изгнание, отвержение, оставление.
И вот, о монахи, благородная истина о пути, ведущем к угашению всякой скорби; это поистине священный восьмичленный путь: правые взгляды, правая решимость, правая речь, правое поведение, правый образ жизни, правое усилие, правое направление мысли, правое созерцание"
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 22 Жовтня 2013, 14:47:32Цікаве, але треба читати від початку і до кінця. А нема часу. :(

Там ще є кусочок про балансування між аскетизмом і "чревоугодієм"

Tandylight:
Може кому буде цікаво також. Це лекції Торсунова. Його знають як спеціаліста у Ведах ) Я слухала перші дві три лекції. Є речі які інтуітивно сприймаєш, бо вони пояснюють суть, а є те що хочеться поділити на 32, це скоріше якісь його особисті,   як на мою думку, сприйняття і до вед не мають відношення. А можливо і навпаки, не сприймається інформація, що викликає нерозуміння чи протест, бо ми далеко відійшли у нашому житті від нормального сприйняття суті навіть не речей, а суті  себе.
Одним словом, можна послухати  ;)
Але є така бідося, що на середині теж можна заснути, як Asin  :P
Хоча  я їх слухаю в основному вже, десь так, глибоко вночі, тому ближче до кінця солодко сплю )) Одним словом  - корисні  ;)  :good
http://torsunov.ru/ru/downloads/lections.html

yurko:
Читаючи мене непокидало відчуття, що то таки православний священник писав.
Постійно робиться висновок, що Будда "і сам мабуть не но кінця зрозумів" "або не хотів сказати, або може і сам не знав", "В пылу полемики и ему, случалось доходить до крайностей, говорить абсурды, противоречить самому себе"
і т п. Так щоб і ніби про буддизм розказати і одночасно зробити враження. що буддизм то таке недозріле вчення якогось недопросвітленого нібипророка.


Відповідь від: 23 Жовтня 2013, 09:30:02То я про книгу Меня  ;)

Сонечко+:

--- Цитата: yurko від 23 Жовтня 2013, 09:31:01 ---Читаючи мене непокидало відчуття, що то таки православний священник писав.
--- Кінець цитати ---
Так Олександр Мень і був православним священником.

yaro my:
Від ведизму відпочкувались багато течій. На темі паразитують бізнес-проекти.
Торсунов - бізнесмен, який розводить народ на крішнаїстських байках.
Кожен сам хай вирішує, чи варто тратити час на пудрення мозґів "повчаннями" цього косноязичного оратора.
Вже були Кашпіровський, Чумак. Тепер Хінєвич вєщає про ведизм, і Торсунов несе різну пургу.

Хоч крішнаїти і визнають авторитет Вед, це самостійна секта, і до ведизму має опосередковане відношення.
Серед верхушки крішнаїтів було купа збоченців. Чоловіки-крішнаїти жіноподібні, чомусь майже всі мають тонкі голоси. У Торсунова теж такий. :unknow
А про Буддизм є тема на форумі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії