Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Ведизм. Ведичне світосприйняття.

<< < (4/7) > >>

Сонечко+:

--- Цитувати (вибране) ---4. Почитайте вы три дня в неделе - третий, седьмый и девятый. Почитайте Великие Праздники. Потому подобает поститься всем людям в третий и в седьмый дни. Если кто в день девятый работает - то не будет ему прибытка, ни по жребию, ни по таланту во другие дни без изъяна. День седьмой человекам, скотам и рыбам - на покой дан, на отдых телесный. Друг ко другу ходите, друга дружку любите, будет радостно вам - пойте песни Богам.

18. Не навязывайте Святую Веру насильно людям, и помните, что выбор Веры личное дело каждого свободного человека.
19. Почитайте ПАСХЕТЪ, и помните о пятнадцатилетнем переходе из Даарии в Рассению, как шестнадцатое Лето Предки наши славили Род Небесный, за спасение от Потопа Великого.
20. Живите в союзе с Природой, не губите ее, ибо она опора Жизни вашей и всего Рода живого.
--- Кінець цитати ---
Мене зацікавило про 9ий день в тижні...і на "отвєт.мейл.ру " знайшла пояснення:
Неделя — 9 дней, по периоду обращения «Малой Луны» вокруг Земли. Дни называются: понедельник, вторник, тритейник, четверик, пятница, шестица, седьмица, осьмица и неделя.
Цікаво як же тоді будувався їхній календар?
Добре було б пункти 18 і особливо 20 - внести у заповіді християнські. Тоді як мінімум на деревах не прибивали б об"яви і не вирізали "оля+коля" - був би гріх.

Сонечко+:

--- Цитата: yurko від 23 Липня 2013, 14:16:39 ---Які літали на ртуті.
--- Кінець цитати ---
ось тут описано поміж інших пояснень, як літали вімани (там не ртуть, а сила думки). Судячи з вигляду їх не дивно звідки у релігіях і казках опис про небесні КОЛІСНИЦІ:https://www.youtube.com/watch?v=8_PAK9DGCdA
Хай як ми не хочемо признавати, що колись цивілізація була більш розвинута і володіла знаннями до яких нам тисячоліттями "рости" (не зважаючи на "живі" докази типу пірамід чи інших споруд, які не побудувати стоячи один на одному), але, я так розумію, що все таки у нашому Всесвіті все циклічно - розвиток-загибель. Чим більше розвинута цивілізація тим ближча вона до самознищення.

yaro my:

--- Цитата: chuck від 20 Липня 2013, 10:19:51 ---Цитата: Сонечко+ від 19 Липня 2013, 18:12:49
мене ведизм цікавить не з точки зору релігії, а як  древня культура і світосприйняття. Тому сперечатись чи істинна вона чи ні - то не тут, будь-ласка. Давайте сприймати їх як сукупність древніх знань, чи якось в такому руслі. (чи як історію нашого краю) Добре?

Ні! Не добре!!!  Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся
Ще раз прочитай, що ти написала!

Завжди оминав цю тематику в силу неприхованої і безталанної фальшивки, але сьогодні таки приділив певний час ознайомленню з походженням цього явища.
Хіба, це можна сприймати, хоч скільки-небудь серйозно?
--- Кінець цитати ---
А хіба можна сприймати серйозно біблейські пісанія? ;)
Тут пригадується народна мудрість: "Яке їхало, таке здибало"
Біблія містить значно більше диссонансу, м’яко кажучи, в порівняння з ПравоСлавними Ведами.

--- Цитата: ББА від 05 Серпня 2013, 20:21:23 --- Я их спрашивал – а что было до библии?
http://mik-ua.blogspot.co.uk/2013/07/blog-post_24.html

--- Кінець цитати ---
- образно кажучи: "Каменя на камені не залишили від біблейських байочок", рознесли в "пух і прах".


Але бачу відповіді в цій темі:
--- Цитата: Сонечко+ від 22 Липня 2013, 18:50:33 ---Бо у мене в голові переплутались різні віри, я навіть подумувала, що язичнество і слов"янський ведизм то майже одне і те ж...
--- Кінець цитати ---
 і мушу зауважити: "Смешались в кучу кони, люди..."
https://www.youtube.com/watch?v=fi_rW-KX9mg
Тут і Махабхарату і Бхагаватгіту вплели вже до ПравоСлавія.
Хоча бесіди Крішни і Арджуни, які стали основою крішнаїзму то все ж ближче якраз до Біблії по критерію застосування, а саме, як засіб закріпачення свідомості.

Відповідь від: 05 Серпня 2013, 22:16:37Саме в такому контексті треба розуміти наступну цитату:
--- Цитата: Сонечко+ від 20 Липня 2013, 22:42:21 ---У Шри Раманы Махарши посетитель спросил, что лучше читать Библию или Бхагавадгиту. Всегда лаконичный Учитель ответил: Библия и Бхагавадгита - одно и тоже.
--- Кінець цитати ---
Тому вважаю за потребу розділяти зерна від плевел, і не підмішувати сюди крішнаїзм. Як на мене, то був такий проект англійських "джентльменів" масонів, як і проект Ганді.


Відповідь від: 05 Серпня 2013, 22:50:30
--- Цитата: Сонечко+ від 25 Липня 2013, 14:16:16 ---внести у заповіді християнські. Тоді як мінімум на деревах не прибивали б об"яви і не вирізали "оля+коля" - був би гріх.

--- Кінець цитати ---
Чим мені подобаються усякі родновіри, так це бережливим ставленням до світу, вони все вважають живим і себе частиною Природи.
Тут великий контраст з християнством, яке повністю забило на цей світ, вважають, що хай усе горить синім полум’ям. Бо це для них тимчасове і преходяще, а мріють про примарну манну небесну на небесах по смерті. І про те, як в Царстві Божім леви з ягнятами разом солому їсти будуть.
Все ж запобіжна прінудітєльна психіатрія дю-уже необхідна.

ББА:
Я их спрашивал – а что было до библии?

 «Человек будущего – это тот,
 у которого самая длинная память».
 Ницше


http://mik-ua.blogspot.co.uk/2013/07/blog-post_24.html

chuck:

--- Цитата: ББА від 06 Серпня 2013, 01:14:59 ---Я их спрашивал – а что было до библии?

 «Человек будущего – это тот,
 у которого самая длинная память».
 Ницше


http://mik-ua.blogspot.co.uk/2013/07/blog-post_24.html

--- Кінець цитати ---
Не, ну бред же!  :(


--- Цитувати (вибране) ---Если верить ветхому завету, то еврейский (иудейский) Бог сослал с небес на Землю Адама и Еву (первых людей) за неудачно съеденное яблоко.
--- Кінець цитати ---
Я розумію, там сарказм, популістські випади, розігрів аудиторії, але ж не до такої степені.
Де він там взяв небеса? де знайшов землю? яке ще яблуко? Там, щось було про яблуко хіба? )))


--- Цитувати (вибране) ---Дальше Каин убил своего брата Авеля. Почему иудейский Бог не остановил Каина, не вразумил его?
--- Кінець цитати ---
А, чо? Должен был???  :o Но почему???


--- Цитувати (вибране) ---Вместо того чтобы наказать братоубийцу (ведь, убить брата, это не яблоко на небесах съесть) иудейский Бог говорит испугавшемуся Каину: «за то всякому, кто убьет Каина, отмстится всемеро. И сделал Господь Каину знамение, чтобы никто, встретившись с ним, не убил его» (Бытие г. 4: 15). Как же так, за убийство надо отвечать. А еврейский Бог отомстит всемеро. Только непонятно кому, людей ведь кроме Адама, Евы и Каина на Земле не было.
--- Кінець цитати ---
Критика, якась тупа )) Ладно, визнаю, що статистичної точності, щодо народонаселення в Біблії я теж не знайшов, це факт. Але навіщо так себе знецінювати звалюючи до купи статистику та мораль? Хто сказав, що за вбивство відповідати треба?? Зрозуміло, що жити всім хочеться, але відповідальність явище суспільне і ніяк не індивідуальне. Вбив та й вбив: сам же каже, що людей більше не було, перед ким відповідати??


--- Цитувати (вибране) --- А может еврейский Бог просто не понимает, что такое добро, а что зло?
--- Кінець цитати ---
Судячи з цього речення, аффтар курит что-то такое, откуда знает, что есть добро, а что зло. Причем, для всех.

А це, взагалі "зебест":

--- Цитувати (вибране) ---Ведь именно в единстве славян, связи со своими предками и Богами - наша Сила.
--- Кінець цитати ---
Якщо я правильно зрозумів, то без єдності славян, та зв'язку із своїми предками та богами ніякої сили в славян не буде?


--- Цитата: yaro my від 05 Серпня 2013, 23:04:26 ---Чим мені подобаються усякі родновіри, так це бережливим ставленням до світу, вони все вважають живим і себе частиною Природи.
--- Кінець цитати ---
Це, щось типу нових "харизматичних" християн: раніше ми були тупі, а тепер тупі во Христі. Всі без винятку "родновіри" не нехтують ні благами цивілізації, ні сучасними технологіями, а як відомо, те все таке "екологічне"... Щось мало хто пішки ходить і харчується за рахунок збиральництва ))) Вважати себе можна ким завгодно, але хто я є визначається лиш поточним моментом мого життя.


--- Цитата: yaro my від 05 Серпня 2013, 23:04:26 --- хай усе горить синім полум’ям. Бо це для них тимчасове і преходяще
--- Кінець цитати ---
а, що, ні??
Я, як істота в певній теперішній формі, вважаю себе тимчасовим явищем в цьому світі. І якщо мурашка бере від життя все, що зможе з того, що їй треба, чому я мав би чинити інакше? В нас різні запроси. Прийде час і я піду, чому я вже тепер повинен обмежувати себе в бажаннях? Цунамі змило пів-японії, не смішіть мене: куди людині з природою тягатися в руйнівних потужностях. А прилетить з космосу якийсь метеорит як на Челябінськом але троха нижче і що? Для чого то все бережне ставлення?

Ні, дякую. Я вже якось "жидівськими байками" переб'юся. Якось мені вчення Христа більш гармонійним виглядає, та й заповідь, по суті, всього одна: люби Бога та ближнього свого. Все просто.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії