Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Ведизм. Ведичне світосприйняття.

(1/7) > >>

Сонечко+:
Починаю таку тему і хочу, щоб її сприймали не як "релігійну", а з точки зору світосприйняття.
Кажуть, що усі релігії пішли від Вед. Але не це мене зацікавило. Саме на нашій території була розвинута ведична культура, яку згодом Володимир знищив. Так що то була за культура, знання та світосприйняття у наших предків, носіями якої залишилися лише поодинокі мольфари в горах?
Багато хороших заповідей перейшло у християнство: https://www.youtube.com/watch?v=8qDns7nJyK8 хоча, як і попереджалось в Ведах - трохи змінені людьми(наприклад, щодо знань)
https://www.youtube.com/watch?v=TfaDiKWzx_g
Зараз дивлюся перший фільм "Ведичне світорозуміння" і відразу хочу ним поділитись тут (ще не додивилась):https://www.youtube.com/watch?v=9CL77WUG_zs
Ось деякі цікаві твердження з ведизму(ПравоСлавія):
--- Цитувати (вибране) ---ПравоСлавие - "нет у нас богов кроме Всевышнего (Вышня) . потому как бог един и множественен"
--- Кінець цитати ---

--- Цитувати (вибране) ---Устами прошлого глаголет мудрость будущего
--- Кінець цитати ---

--- Цитувати (вибране) ---Основы БЫТИЯ - БОГ, ДУША, МАТЕРИЯ, ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ, ВРЕМЯ
Суть первая (славянские веды):
"В Триглаве (триединстве) пребывая, познаешь силу и слабость,
Добудешь Веду — насколько будешь иметь Веру.
Лети над ними Соколом,
И только тогда вспомнишь Себя". Велесова Книга
Бхагавад-Гита (3.14-15): "Веды же являются дыханием Всевышнего»
--- Кінець цитати ---
Тверження "релігійнй", але знову ж таки, повторюсь - мене ведизм цікавить не з точки зору релігії, а як  древня культура і світосприйняття. Тому сперечатись чи істинна вона чи ні - то не тут, будь-ласка. Давайте сприймати їх як сукупність древніх знань, чи якось в такому руслі. (чи як історію нашого краю) Добре? :)

Лалія:
Чула про Веди, лише десь обривками. Буде мені інформаційна тема. Цікаво.  :bouquet: Читатиму. Кидай, що найдеш.  :)

DVania:
http://саморазвитие1.рф/Induizm/Vedi.php  (в адресі є кирилиця,тому напевно посилання потрібно скопіювати і вставити в адресну строку)   Тут знайшов інформацію про Вєди.  зразу важко щось зрозуміти  :) Але поступово може щось просвітлиться. Я  також десь щось чув,десь щось бачив,але цілісна картина не складається.Шокує трохи велика кількість інформації і індійські терміни.

chuck:
Приховано: Показати
--- Цитата: DVania від 20 Липня 2013, 07:44:55 ---Шокує трохи велика кількість інформації і індійські терміни.
--- Кінець цитати ---

Дваня, ти, напевно, троха не в тєму ))) Тут хочуть за ПравоСлавіє говоріті ))[/cut]


--- Цитата: Сонечко+ від 19 Липня 2013, 18:12:49 --- мене ведизм цікавить не з точки зору релігії, а як  древня культура і світосприйняття. Тому сперечатись чи істинна вона чи ні - то не тут, будь-ласка. Давайте сприймати їх як сукупність древніх знань, чи якось в такому руслі. (чи як історію нашого краю) Добре?
--- Кінець цитати ---

Ні! Не добре!!!  :D :D :D
Ще раз прочитай, що ти написала!

Завжди оминав цю тематику в силу неприхованої і безталанної фальшивки, але сьогодні таки приділив певний час ознайомленню з походженням цього явища.
Хіба, це можна сприймати, хоч скільки-небудь серйозно?  :o

Сонечко+:
У зв"язку з тим, що дана культура дуже древня і саме на ЇЇ основі виникли інші релігії і перейнято багато ритуалів, споруд, описів подій та законів і т.д. не можу відноситись так вже не серйозно до цього. Це мені нагадує старий заповіт. До нього наче уже і не треба відноситись "серйозно" і водночас - він як історія і частина Біблії. Ведична культура - це культура наших предків, а,як говориться, народ без минулого немає майбутнього. Серйозно чи ні - ще не знаю. Але мені цікаво. І крім того, знаю людей, які на основі ведичного цілительства("фальшивки") позбавлялись раку, інших жахливих хворіб і омолоджувались. Їх психологічний, духовний, фізичний стан викликає як мінімум повагу. Чого не скажеш про наше духовне і фізичне здоров"я(. Я тільки почала цим цікавитись, тому судити не можу. Вам напевно більше відомо :).
Відповідь від: 20 Липня 2013, 15:17:28
--- Цитата: chuck від 20 Липня 2013, 10:19:51 ---Дваня, ти, напевно, троха не в тєму ))) Тут хочуть за ПравоСлавіє говоріті ))
--- Кінець цитати ---
Чому не в тему - в тему. Просто я ще не зовсім розібралась. Як я розумію ПравоСлав"я - це як гілка ведизму - на слов"янських територіях. У всякому разі з того сайту, звідки я взяла ті цитати говорилось про ведизм. Добре, що Ви звернули увагу на таку відмінність. А то я вважала це одним і тим же. Зараз буду читати уважніше)). Шкода, що пароль забула і тепер мене пускає лише на перші сторінки теми

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Перейти до повної версії