Різне > Людська поведінка

Образа (обіда) що це і як з нею справитись?

<< < (2/6) > >>

Lyolik:
А чи ми відчуваємо образу на самих себе? Бо часто бувають ситуації життєві, що відчуваєш, що мусиш собі простити щось в своєму житті самому собі, так би мовити відпустити... Але відпускаючи (або не відпускаючи) це, не в повній мірі   відчуваю образу, я ж зробив щось не те - причому самому собі, в своєму житті? ...   Чи це значить, що нам легше самим собі прощати, ніж нашим кривдникам?

Сонечко+:
Собі пробачати найважче,в тому-то і справа. Ми з кривдником можемо "вияснити відносини" і з полегкістю(чи не дуже) вибачити. А щодо себе - повертаєшся до неприємної ситуації\вчинку\бездіяльності раз у раз протягом досить довгого періоду часу. Але пробачати собі - не менш потрібне, а може і більш важливе уміння.

Lyolik:
То так, хоч мав на увазі що іменно в прцесі прощення самого себе, знаю, що маю простити ситуацію чи що інше, а матерії образи як такої не дуже відчуваю :-[

Alexander:

--- Цитата: Сонечко+ від 11 Березня 2013, 18:12:19 --- Але пробачати собі - не менш потрібне, а може і більш важливе уміння.
--- Кінець цитати ---
так  :) Те, що людина придушує в своїх думках або діях, то, що він заперечує в собі, в самий невідповідний момент здатне вивергнутися назовні.
Потрібно прийняти свої думки і почуття, а не придушувати і не накопичувати їх у собі.
Прийміть себе, прийміть що вам не подобається в собі, не критикуйте себе
Прийняття, визнання заперечуваного в собі сприяє внутрішньому зростанню.
Це дозволяє жити йому повним життям.
Ми прагнемо знайти втрачену єдність :)
я вже це постив десь тут))

Сонечко+:
А що робити коли саме вас не хочуть пробачати інші? Випрошувати пробачення чи знов прийняти себе таким і "наплювати" на чиюсь образу?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії