Різне > Людська поведінка

Образа (обіда) що це і як з нею справитись?

<< < (3/6) > >>

Yana:
Тема така цікава й актуальна!!!!!!!
Відповідь від: 27 Березня 2013, 00:05:09
--- Цитата: Yana від 27 Березня 2013, 00:05:09 ---А що робити коли саме вас не хочуть пробачати інші? В
--- Кінець цитати ---
Тут взагалі все просто. Ми маємо просити вибачення. Насправді, найважче пробачити собі погані вчинки щодо інших. Ті люди Вас  давно пробачили й забули то. А "щось" стоїть між Вами. Робиться стіною. Гризе. Потім стає соромно і не можеш вже спілкуватись з людиною по-старому.....Навіть після сповіді.

Alexander:

--- Цитата: Yana від 27 Березня 2013, 00:08:34 ---Тут взагалі все просто. Ми маємо просити вибачення.
--- Кінець цитати ---
 :good

Сонечко+:

--- Цитата: Yana від 27 Березня 2013, 00:08:34 ---Ми маємо просити вибачення.
--- Кінець цитати ---
Це ясно. Я питаю - якщо людина, у якої ти попросив пробачення пробачати не хоче. Наприклад, каже - у тебе було 2 чоловіки, а у мене 1(чи ні одного), значить ти така-сяка і я тебе не поважаю за це і не пробачу. Чи: ти жила краще за мене, могла б і мені допопмагати\більше помагати - я тепер з тобою навіть говорити не хочу і не йде на контакт ні в яку. Коли підходиш  - утікає:) :(.
--- Цитата: Yana від 27 Березня 2013, 00:08:34 ---Ми маємо просити вибачення.
--- Кінець цитати ---
А, якщо нам не дають такої можливості? Чи відповідають "аякже, ще чого"? :)
Тобто - все одно маємо "добивати " ту людину своїми вибаченнями? Бігти і вибачатись у спину, бо в лице не дають?

yurko:
Тоді забий!
Чи раз таке було у житті. Пояснюєш людині, що ти не винен, що через те, що сталося не так як їй гадалося все вийшло навіть на краще, а вона ніяк.
Пройде час, розставить всі крапки над "і" і все вляжеться саме собою.
А будеш гризти себе, то нікому від того ліпше не буде.
Та людина може вже давно то відпустила і майже забула, але коли ти починаєш знову мучити її проханнями прощення, то вона вже просто для форми (як завчену роль) повторює тобі слова образи.  ;)

Yana:

--- Цитата: Сонечко+ від 27 Березня 2013, 09:16:38 ---А, якщо нам не дають такої можливості? Чи відповідають "аякже, ще чого"?
Тобто - все одно маємо "добивати " ту людину своїми вибаченнями? Бігти і вибачатись у спину, бо в лице не дають?
--- Кінець цитати ---
Я колись з отцем говорила на цю тему. Десь 17 було мені. Не треба надокучати людині. Раз попросити вибачення щиро, якщо є можливість. В Бога й на сповіді покаятись. Відпустити. А ще молитись за ту людину

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії