Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

П'ятидесятництво

<< < (12/14) > >>

newroman:

--- Цитата: yurko від 07 Лютого 2013, 09:42:15 ---По суті служіння Богу то і не літургія
--- Кінець цитати ---
на літургії Бог служить людині в тайні Євхаристії.

Lyolik:
https://www.youtube.com/watch?v=6CsyIKqcVQk
Зацікавило найперше те, що це відбулося у Флориді. З харизматією і Флоридою у мене певні негативні враження. Рівно як і  з "Новим Поколінням" Лєдяєва. А ще зацікавило те, що в цьому інтервю намагаються пояснити, а  особливо Радчук. І зверніть увагу на 2 хвилину по 3.5 хв.
По словам Лєдяєва, наприкінці, треба просити пробачення, кому?? знаю, що пятидесятники більше мають закидів і претензій до харизматів, тим паче таких, хто "роздає" Торонтське помазання. :unknow

Skelya:

--- Цитата: yurko від 07 Лютого 2013, 12:51:06 ---А от п'ятидесятники євхаристію не практикують
--- Кінець цитати ---
Я вам уже говорив сходіть хоч раз. Говорите те чого не знаєте. Звідки таке взяли що п'ятидесятники євхаристію не практикують?

Lyolik:
А як це називають? спомин чи причастя?
Знаю, що практикують одиниці, і то переважно ті, хто ходить на молитовні групи?

Skelya:
Та всі три слова це синоніми. Але кожне слово містить зміст.


--- Цитувати (вибране) ---Знаю, що практикують одиниці, і то переважно ті, хто ходить на молитовні групи?
--- Кінець цитати ---
Яка молитовна група? це здійснюється у домі молитві. І це здійснюють всі хто прийняв водне хрещення.


Із віровчення:

2. Спомин смерті Ісуса Христа

Спомин смерті Ісуса Христа (вечеря Господня) — це заповідь Ісуса Христа для Церкви: «Це чиніть на спомин про Мене!» (Лк. 22:19), див. також Мт.26:26-28, 1Кор.1:23-26:

а) спомин смерті Ісуса Христа сповіщає та нагадує про смерть Господа Ісуса Христа «...це робіть, коли тільки будете пити на спомин про Мене! БО кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, — смерті Господню звіщаєте, аж доки Він прийде» (1 Кор. 11:25-26);

б) спомин смерті Ісуса Христа символізує єдність християн з Ісусом Христом та один з одним: «Чаша благословення, яку благословляємо, — чи не спільнота то крові Христової? Хліб який ломимо, чи не спільнота він тіла Христового? Тому, ще один хліб, тіло одне — нас багато, бо ми всі спільники хлібе одного» (1 Кор. 10:16-17);

в) хліб та виноградне вино або виноградний сік символізують тіло та кров Ісуса Христа: «...Прийміть, споживайте, це — тіло Моє... Пийте з неї всі, бо це — кров Моя...» (Мт.26:26-28), див. також 1 Кор. 11:24-25;

г) брати участь у Вечері Господній мають право члени Церкви Христової, котрі перебувають у мирі і святості: «І перебували в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах» (Дії 2:42), див. також 1 Кор. 11:28-30;

ґ) за згодою місцевої церкви Вечеря Господня може поєднуватися з омиванням ніг: «Нехай кожен за власною думкою тримається свого переконання» (Рим.14:5), див. також Ів.13:1-15, 1 Кор. 11:23-27.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії