Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

П'ятидесятництво

<< < (10/14) > >>

Skelya:

--- Цитата: newroman від 04 Лютого 2013, 00:02:38 ---ні я нормально вас запитую, навіщо апостол Павло каже, що одні мають говорити іншими мовами(молитися), а інші мають тлумачити ці молитви, перкладати їх для оточуючих, якщо :" той не людям говорить, а Богові"
--- Кінець цитати ---
Та вроді нормально відповів. Потрібний для того щоб знати чи ці мови є від Д.С.

newroman:
 :duvno

yurko:
Дякую за посилання на сайт і відео.

Трошки глянув.
Поки що здивувало. Не побачив отієї напрямленості на обов'язкове отримання дару мов (типу чуда нам і поскоріше). Ну і тривалість Богослужінь. Може просто записували відео якраз святкових Богослужінь, тому такі довгі (тривалі в часі).
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 11:43:27Почув що у вас десятина є нормою.

Звісно що той хто дає сам відраховує десятину. Як рахує? Від загального доходу, чи від прибутку (того, що залишилося після сплати квартплати, витрат на їжу і одяг, навчання, і т.п.)?
Ну і протилежний аспект. Чи той хто відповідає за ті гроші звітує про їх використання?

Skelya:

--- Цитата: yurko від 04 Лютого 2013, 11:54:11 ---Почув що у вас десятина є нормою.

Звісно що той хто дає сам відраховує десятину. Як рахує? Від загального доходу, чи від прибутку (того, що залишилося після сплати квартплати, витрат на їжу і одяг, навчання, і т.п.)?
--- Кінець цитати ---
В нас немає якось контролю, тому не можу сказати хто як собі рахує і чи дає всі 10%. Думаю якщо б всі давали то б грошей було дуже багато, а так хватає у притик.  В нашій церкві скоріше діє пожертування, кожен дає скільки скільки хоче. Є моменти коли наголошую що потрібно на якусь справу. щоб дати більше. От зараз у нас ведеться будівництво рядом біля дому молитви, то наголошують час від часу.

--- Цитата: yurko від 04 Лютого 2013, 11:54:11 ---Ну і протилежний аспект. Чи той хто відповідає за ті гроші звітує про їх використання?
--- Кінець цитати ---
Звісно дає, але у нас діє комісія із пару чоловік, крім того є інша комісія яка перевіряє, і крім того в кінці року оголошуються всі прихідні гроші і всі витрати на Церкву.

 
--- Цитата: yurko від 04 Лютого 2013, 11:54:11 ---Поки що здивувало. Не побачив отієї напрямленості на обов'язкове отримання дару мов (типу чуда нам і поскоріше).
--- Кінець цитати ---
Та й не побачите. В нас головна тема яку почуєте це  про святе життя. От цю тему будете зустрічати часто.

yurko:
А щодо тривалості Богослужінь?
І як (за яким "сценарієм" відбуваються)?
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 13:36:32
--- Цитата: Skelya від 04 Лютого 2013, 12:54:15 ---Поки що здивувало. Не побачив отієї напрямленості на обов'язкове отримання дару мов (типу чуда нам і поскоріше).
Та й не побачите. В нас головна тема яку почуєте це  про святе життя.
--- Кінець цитати ---

Думаю це правильно.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії