Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

П'ятидесятництво

<< < (9/14) > >>

Skelya:

--- Цитата: Lyolik від 03 Лютого 2013, 22:15:45 ---
--- Цитата: Lyolik від 01 Лютого 2013, 23:55:01 ---У П'ятидесятництві теж є робіжності? чи то конфлікт поколінь?
 одні в хустках,"ортодоксальні" жінки в спідницях, без косметики, а інші - з групами прослави, музичка сучасна, жінки в штанах, косметика......

--- Кінець цитати ---
Шкода, що не отримав відповіді...
--- Кінець цитати ---

Є розбіжності і конфлікти (от наприклад - омивання ніг). Але при тому всі живуть у дружбі, ніхто нікого не бє. Ходять і їздять у гості один до одного на зібрання.
одні в хустках,"ортодоксальні" жінки в спідницях, без косметики, якщо на зібранню то в хустах і спідницях, якщо ходять по за церкву то не заставляють так ходити..

а інші - з групами прослави, музичка сучасна, жінки в штанах, косметика...... у нас немає прославлення.



--- Цитата: Lyolik від 03 Лютого 2013, 22:15:45 ---Шановний Skelya
Євангельська Церква Благодать в Калуші (пастор Притуляк ) - вважає себе пятидесятницькою гілкою, і при цьому чув таке, що вони визнають всі євангельські церкви.
--- Кінець цитати ---
Нічого вам по цьому не скажу.


--- Цитувати (вибране) ---Ваша думка?Яка ваша церква?
--- Кінець цитати ---
Моя Церква http://www.chve.org.ua/ - офіційний сайт


--- Цитувати (вибране) ---Церкву "Нове Покоління" А.Лєдяєва, Шаповалова, Аделаджу в т.ч. як до цих спільнот ставитеся особисто ви?
--- Кінець цитати ---
Немаю права їх судити. Але я виховувався у інакшому дусі, таке служіння як у них не сприймаю.

Часом наші богослужіння йде в онлайні, можете подивитися і порівняти, є записи подивіться і тоді скажете http://kvitova.te.ua/

Відповідь від: 03 Лютого 2013, 22:34:42
--- Цитата: newroman від 03 Лютого 2013, 22:27:27 ---
--- Цитата: Skelya від 03 Лютого 2013, 22:21:09 ---а те що цей дар потрібний віруючим, то про це говорив апостол Павло
--- Кінець цитати ---
потрібний був у апостольські часи для проповіді Євангелія і становлення Церкви Христової.

--- Кінець цитати ---
Уже пару раз питаюся звідки ви взяли що цей дар був для проповідування.

Якщо Писання вчить цей дар проявляється під час молитви і тільки духом людським.

Ще раз проаналізуйте:

1Кор.14:2 Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне.

Як можна комусь проповідувати так щоб його не розуміли?
Чому написано що той хто говорить іншою мовою говорить не людині, а Богові?
Чому тут сказано що милиться дух людський, а не розум?
ПОЛУЧАЄТЬСЯ ап. ПАВЛО БУВ СЕКТАНТ?


І інше, то получається не все Писання є актуальне із ваших. Те що ви заперечуєте, бо так вчать православні, не означає що дари Д.С. ви відмінили.
1Кор.12:11
А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче......13 Бо ми всі одним Духом охрищені в тіло одне, чи то юдеї, чи геллени, чи раби, чи то вільні, і всі ми напоєні Духом одним. 14 Бо тіло не є один член, а багато. 15 Коли скаже нога, що я не від тіла, бо я не рука, то хіба через це не від тіла вона? 16 І коли скаже вухо, що я не від тіла, бо я не око, то хіба через це не від тіла воно? 17 Коли б оком було ціле тіло, то де був би слух? А коли б усе слух, то де був би нюх? 18 Та нині Бог розклав члени в тілі, кожного з них, як хотів.

Трошки ви мене шокували такими словами. Получається може ще і інші дари Д.С. не потрібні  :duvno

DVania:

--- Цитата: Skelya від 03 Лютого 2013, 22:44:32 ---Часом наші богослужіння йде в онлайні, можете подивитися і порівняти, є записи подивіться і тоді скажете http://kvitova.te.ua/
--- Кінець цитати ---
Подивився ,здається мені це подібно до баптистів, в баптистів вроді трохи менше емоційно.
А де можна подивитися як у вас відбувається це не знаю як правильно,говоріння мовами чи як?.
Шкода ,що я не мав камери коли був у харизматів :) то було б що порівняти.

newroman:

--- Цитата: Skelya від 03 Лютого 2013, 22:44:32 ---Уже пару раз питаюся звідки ви взяли що цей дар був для проповідування.

Якщо Писання вчить цей дар проявляється під час молитви і тільки духо
--- Кінець цитати ---
навіщо його перекладати людям тоді.

Skelya:

--- Цитата: DVania від 03 Лютого 2013, 23:12:21 ---Подивився ,здається мені це подібно до баптистів, в баптистів вроді трохи менше емоційно.
--- Кінець цитати ---
Не був у баптисті, говорять що у нас живіше зібрання. Перетинаюся із ними на роботі, з іншими граю футбол, у наших стосунках все нормально.



--- Цитата: DVania від 03 Лютого 2013, 23:12:21 ---Шкода ,що я не мав камери коли був у харизматів  то було б що порівняти.
--- Кінець цитати ---
Був у харизматів пару раз до кінця до міг досидіти.



--- Цитата: DVania від 03 Лютого 2013, 23:12:21 ---А де можна подивитися як у вас відбувається це не знаю як правильно,говоріння мовами чи як?.
--- Кінець цитати ---
У нас у загальному зібранню майже немає такого, є молитовні зібрання. Приїжджайте у четверг у Тернопіль, буде таке зібрання.

Відповідь від: 03 Лютого 2013, 23:45:37
--- Цитата: newroman від 03 Лютого 2013, 23:26:57 ---
--- Цитата: Skelya від 03 Лютого 2013, 22:44:32 ---Уже пару раз питаюся звідки ви взяли що цей дар був для проповідування.

Якщо Писання вчить цей дар проявляється під час молитви і тільки духо
--- Кінець цитати ---
навіщо його перекладати людям тоді.


--- Кінець цитати ---
Щоб не були таких питань як у іншій темі.

Рахую що питання стоїть неправильно. Бо ви змішали святе із грішним. Бо звісно що існують і не дар С.Д. інші мови.

'Говоріння на інших мовах' - що це таке?

молитва в Дусі (дух людини заступається за неї і промовляє ангельською небесною мовою)   
психопрактика (медіумізм, шаманізм)   
надавання себе (тіло, розум, язик) "Духу Божому" (як в дзенбуддизмі, спіритизмі)   
видавання беззмістовних звуків ротом   
духовний дар (дар Святого Духа, описаний в Новому Заповіті)   
одержимість злими духами   
не знаю

newroman:
ні я нормально вас запитую, навіщо апостол Павло каже, що одні мають говорити іншими мовами(молитися), а інші мають тлумачити ці молитви, перкладати їх для оточуючих, якщо :" той не людям говорить, а Богові"

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії