Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

П'ятидесятництво

<< < (8/14) > >>

Skelya:

--- Цитата: yurko від 02 Лютого 2013, 15:11:21 ---Я не п'ятидесятник. Так що то Вас прошу на підставі Біблії щось доводити.
--- Кінець цитати ---
Якщо ви не пятидесятник, то чому заперечуєте те чого не знаєте? А я вам був навів що кожного разу у діях апостолах Бог хрестив із ознакою інших мов.


--- Цитата: yurko від 02 Лютого 2013, 15:11:21 ---Мені вистачає цитат з Вікіпедії
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: yurko від 02 Лютого 2013, 15:11:21 ---Головним даром Духа у п’ятдесятництві вважають глосолалію (від грец. — вимова незрозумілих слів) — дар промовляння мовами, який отримує віруючий від Бога у ході духовного хрещення.
--- Кінець цитати ---
Бачу у вас авторитет Вікіпендія, а для мене Біблія. А Біблія і пятидесятники так не говорить.

yurko:

--- Цитата: Skelya від 03 Лютого 2013, 15:02:23 ---пятидесятники так не говорить
--- Кінець цитати ---

--- Цитувати (вибране) ---Тому ми робимо висновок, що досвід говоріння на інших мовах, як Дух дає промовляти, є встановленою Новозаповітньою нормою того, що людина прийняла ХДС, бо:

    саме це пережили апостоли.
    саме це свідчення вони признавали в інших
    далі, апостоли не вимагали ніякого іншого підтвердження.
    ніде в Новому Заповіті нам не пропонується ніяке інше підтвердження.

На закінчення необхідно сказати, що п'ятидесятники вірять у те, що:

1. Хрещення Духом Святим — це сходження особливої присутності і сили Духа

2. Первісним свідченням, ознакою хрещення, як і в часи книги Діянь, є говоріння на інших

мовах.
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 03 Лютого 2013, 16:17:22Взято звідси http://alex35.at.ua/publ/8-1-0-20

Там внизу джерела.
Може є офіційна сторінка п'ятидесятників де говориться інше?

Lyolik:

--- Цитата: Lyolik від 01 Лютого 2013, 23:55:01 ---У П'ятидесятництві теж є робіжності? чи то конфлікт поколінь?
 одні в хустках,"ортодоксальні" жінки в спідницях, без косметики, а інші - з групами прослави, музичка сучасна, жінки в штанах, косметика......

--- Кінець цитати ---
Шкода, що не отримав відповіді...

Шановний Skelya
Євангельська Церква Благодать в Калуші (пастор Притуляк ) - вважає себе пятидесятницькою гілкою, і при цьому чув таке, що вони визнають всі євангельські церкви. Церкву "Нове Покоління" А.Лєдяєва, Шаповалова, Аделаджу в т.ч. Ваша думка?
Яка ваша церква?як до цих спільнот ставитеся особисто ви?

Skelya:

--- Цитата: yurko від 03 Лютого 2013, 16:19:31 ---
--- Цитата: Skelya від 03 Лютого 2013, 15:02:23 ---пятидесятники так не говорить
--- Кінець цитати ---

--- Цитувати (вибране) ---Тому ми робимо висновок, що досвід говоріння на інших мовах, як Дух дає промовляти, є встановленою Новозаповітньою нормою того, що людина прийняла ХДС, бо:

    саме це пережили апостоли.
    саме це свідчення вони признавали в інших
    далі, апостоли не вимагали ніякого іншого підтвердження.
    ніде в Новому Заповіті нам не пропонується ніяке інше підтвердження.

На закінчення необхідно сказати, що п'ятидесятники вірять у те, що:

1. Хрещення Духом Святим — це сходження особливої присутності і сили Духа

2. Первісним свідченням, ознакою хрещення, як і в часи книги Діянь, є говоріння на інших

мовах.
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 03 Лютого 2013, 16:17:22Взято звідси http://alex35.at.ua/publ/8-1-0-20

Там внизу джерела.
Може є офіційна сторінка п'ятидесятників де говориться інше?
--- Кінець цитати ---
Ви одне говорите друге силаєтеся. Ви сказали Головним даром Духа у п’ятдесятництві вважають глосолалію. У Д.С. всі дари на одному рівні, а те що цей дар потрібний віруючим, то про це говорив апостол Павло  1Кор.14:5 Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували: Чому ви і апостол говорите інакше?

Р.С. Ви просто пропускаєте те що я цитую із Біблії нічого не коментуєте те що я прошу. Якщо ви хочете із порожнє у пусте переливати то я наміру дальше не маю спілкуватися.

newroman:

--- Цитата: Skelya від 03 Лютого 2013, 22:21:09 ---а те що цей дар потрібний віруючим, то про це говорив апостол Павло
--- Кінець цитати ---
потрібний був у апостольські часи для проповіді Євангелія і становлення Церкви Христової.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії