Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

П'ятидесятництво

<< < (7/14) > >>

Lyolik:
У П'ятидесятництві теж є робіжності? чи то конфлікт поколінь?
 одні в хустках,"ортодоксальні" жінки в спідницях, без косметики, а інші - з групами прослави, музичка сучасна, жінки в штанах, косметика......

doktor-maks:

--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 20:53:57 ---Християни віри Євангельської це І є пятидесятники.
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 20:53:57 ---ХАРИЗМАТИ ЦЕ НЕ ПЯТИДЕСЯТНИКИ, ПЯТИДЕСЯТНИКИ ЦЕ НЕ ХАРИЗМАТИ .

--- Кінець цитати ---
За дослідженнями РІСУ хто є хто
Відповідь від: 02 Лютого 2013, 11:20:49
--- Цитата: DVania від 01 Лютого 2013, 17:58:08 ---Тобто це нагадувало шоу того "пастора" хриплого що "проповідує" десь в прибалтиці,кента ще одного афериста Аделаджі.
--- Кінець цитати ---
певно, "Нове покоління" в Латвії, пастор Лєдяєв - типічні харизмати
є представництво НП і в Україні
Відповідь від: 02 Лютого 2013, 11:26:46
--- Цитата: DVania від 01 Лютого 2013, 17:58:08 ---Я одного разу побував у т.н.харизматів з язиками
--- Кінець цитати ---
тут чимало вже було сказано про так звані "інші мови"
проте хочу нагадати, що на форумі існує така тема, і голосування є
на мою думку, 'говоріння іншими мовами' є залежно від ситуації або психопрактикою (медіумізм, шаманізм) або в деяких випадках просто видаванням беззмістовних звуків ротом

yurko:

--- Цитата: doktor-maks від 02 Лютого 2013, 11:36:21 ---проте хочу нагадати, що на форумі існує така тема
--- Кінець цитати ---
Справді. Дякую, що пригадав.
Мусимо правда тут то зачіпати, бо ж п'ятидесятники вважають, що то основна і необхідна ознака сходження СД.

Skelya:

--- Цитата: yurko від 02 Лютого 2013, 12:40:35 ---Мусимо правда тут то зачіпати, бо ж п'ятидесятники вважають, що то основна і необхідна ознака сходження СД.
--- Кінець цитати ---
Прошу на підставі Біблії покажіть інакше.

yurko:
Я не п'ятидесятник. Так що то Вас прошу на підставі Біблії щось доводити.
Мені вистачає цитат з Вікіпедії

--- Цитувати (вибране) ---Догмат пов’язаний з новозавітним біблійним сюжетом про зішестя Духа Святого на апостолів Христа у день давньоєврейського свята п’ятидесятниці. Більшість християн сприймають цей сюжет як історичну подію, яка сталася лише раз і тільки з апостолами та першими послідовниками Христа. П’ятдесятництво актуалізує ії, оголошуючи можливість хрещення Святим Духом у наші дні, в реальному, земному житті.
--- Кінець цитати ---


--- Цитувати (вибране) ---Головним даром Духа у п’ятдесятництві вважають глосолалію (від грец. — вимова незрозумілих слів) — дар промовляння мовами, який отримує віруючий від Бога у ході духовного хрещення.
--- Кінець цитати ---

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії