Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

П'ятидесятництво

<< < (6/14) > >>

Skelya:

--- Цитата: DVania від 01 Лютого 2013, 19:32:38 ---
--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 19:17:16 ---Ви були у пятидесятників?
--- Кінець цитати ---
їх називали харизматами я тільки раз там був.
--- Кінець цитати ---

ХАРИЗМАТИ ЦЕ НЕ ПЯТИДЕСЯТНИКИ, ПЯТИДЕСЯТНИКИ ЦЕ НЕ ХАРИЗМАТИ .


--- Цитата: DVania від 01 Лютого 2013, 19:32:38 ---
Відповідь від: 01 Лютого 2013, 19:25:39А Ви до якої церкви ходите?це має якесь відношення до таких як я написав вище?Християни віри Євангельської це пятидесятники? скажіть Зінчик був у вашій церкві,бо я щось трохи заплутався.

--- Кінець цитати ---

--- Цитата: DVania від 01 Лютого 2013, 19:32:38 ---
--- Кінець цитати ---
Християни віри Євангельської це І є пятидесятники.
Зінчик був пятидесятником.

DVania:
Івана Зінчика я бачив особисто,дуже гарні враження про нього у мене.Дотепер пам'ятаю його слова "ви можете більше не приходити сюди,тільки я вас прошу не відвертайтеся від Господа,прийдіть до Нього".От я більше і не приходив ,але життя моє сильно змінилося після цього.Тоді пам'ятаю що сподобалось найбільше саме те ,що він не агітував за свою церкву,не доказував що найправильніща,а просто дуже переживав за те щоб людина до Бога навернулася.

newroman:

--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 11:57:12 ---Ні. Та й не діло що п'ятедисятники не їдять, всі християни мають не їсти крові. Дії 15:19
--- Кінець цитати ---
Це правда. практикуючі християни не вживають крові ні у якому вигляді в їжу.

DVania:

--- Цитата: newroman від 01 Лютого 2013, 21:53:55 ---
--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 11:57:12 ---Ні. Та й не діло що п'ятедисятники не їдять, всі християни мають не їсти крові. Дії 15:19
--- Кінець цитати ---
Це правда. практикуючі християни не вживають крові ні у якому вигляді в їжу.

--- Кінець цитати ---
100 % правда ,Приховано: Показатиот тільки свідки умудрилися на основі того що заборонено вживати кров і задушенину ,забороняти людям (своїм членам)переливати кров тим самим дбаючи про якусь видуману ними заборону,і фарисействувати.

Skelya:

--- Цитата: DVania від 01 Лютого 2013, 21:12:29 ---Тоді пам'ятаю що сподобалось найбільше саме те ,що він не агітував за свою церкву,не доказував що найправильніща,а просто дуже переживав за те щоб людина до Бога навернулася.
--- Кінець цитати ---
Це дійсно так. Церква це не конфесія. Церква не може бути обмежена якоюсь конфесією. В нас так і вчать "навіть якщо і пятидесятник, а сам живеш не по Писання, марна трата часу. Кожний християнин має мати особисте народження з гори, особистий час на спілкування із Богом.".

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії