Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

П'ятидесятництво

<< < (5/14) > >>

yurko:

--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 14:59:06 ---Тільки не сплутайте із харизматами.
--- Кінець цитати ---
а як відрізнити, бо таке почувши я би вже не ризикнув пробувати шо небудь




Відповідь від: 01 Лютого 2013, 16:56:19Щось баптисти вас не люблять...
https://www.youtube.com/watch?v=MzDCsKCWaS0
Відповідь від: 01 Лютого 2013, 17:13:49Свідки теж  :=)

DVania:
Хотів ще до появи на сторінці цього відео написати,але не міг на форум зайти.Я одного разу побував у т.н.харизматів з язиками.Мені було цікаво подивитися бо раніше тільки чув про таке.Підозру викликали спочатку проповіді про добробут.про повні холодильники.Тобто це нагадувало шоу того "пастора" хриплого що "проповідує" десь в прибалтиці,кента ще одного афериста Аделаджі. Молитви про повні холодильники ,мало не рокова музика з частим повторюванням однієї фрази,одним словом транс.Правда не той trance який як стиль мені подобається в музиці  :).Це було дуже і дуже не схоже на те ,що я бачив на зібранні у баптистів на львівщині.ЦЕ МЕНЕ НАСТОРОЖИЛО,і це мабуть м'ягко   сказано.Але те що було далі я не міг назвати ніяким іншим словом як тільки "біснування"Почали виходити якісь люди ,швидше за все підготовлені і в шумі в трансі викрикували якусь ахінею.Я  не зміг то терпіти ,бо на прославляння Господа це не було подібно абсолютно!!!Як трохи стихло,я пробрався на перед і підійшов до їхнього старшого,стараючись стримуватися попросив пояснити що ті люди говорили.Ну мені тут же почали розказувати ,що це мол мова ангелів і т.д.
Я кажу хлопці ,я не з піонерського табору до вас прийшов і щось трохи знаю.Кажу будь ласка помоліться зі мною зараз тут польською мовою.
Знову пішли відмазки і мене помаленьку почали спроваджувати,мол брате приходьте до нас ще .Я кажу а чого до вас ходити ,коли ви біснуєтесь
,ви візміть в руки Святе письмо і прочитайте для чого був даний той дар мов.Та же чітко написано що кожний хто там був почув слова про Бога своєю мовою.
Тобто якби тут зараз перебував чоловік наприклад з Греції і один із вас який раніше не знав цієї мови ,раптом почав проповідувати Євангеліє,Слово Боже,то це  би був дар.
А так вибачте ,кому Ви проповідуєте,чи молитесь???ангелам??.Ви думаєте вони знають менше вас
.Одним словом якщо це  прославляння Господа нашого Ісуса на якісь існуючій мові для людини яка цю мову розуміє,
але не мала можливості раніше почути Слово Боже то це від Бога.Якщо ж то шоу з белькотанням то це аферисти і абсолютно неважливо ким вони себе називають,вони однозначно не від Бога.
Відповідь від: 01 Лютого 2013, 17:51:39Відео ще не дивився ,бо не мав часу.

Skelya:

--- Цитата: DVania від 01 Лютого 2013, 17:58:08 ---Я кажу а чого до вас ходити
--- Кінець цитати ---
Ви були у пятидесятників?

--- Цитата: DVania від 01 Лютого 2013, 17:58:08 ---ви візміть в руки Святе письмо і прочитайте для чого був даний той дар мов.Та же чітко написано що кожний хто там був почув слова про Бога своєю мовою.
--- Кінець цитати ---
Я нижче давав пояснення про це, перечитайте на першій сторінці.

--- Цитата: DVania від 01 Лютого 2013, 17:58:08 ---Відео ще не дивився ,бо не мав часу.
--- Кінець цитати ---
Я їх уже пару раз бачив, бо кожен думає що я їх не бачив.

yurko можете нових не ставити, все це можна побачити на ятубі, а я більшість їх передивився. 

Про це ми вже обговорювали на КФ http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=22&t=1849&hilit=%D0%B1%D1%96%D1%81%D0%BD%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F

На джерелі http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=688

Немає під небом нічого нового.

DVania:

--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 19:17:16 ---Ви були у пятидесятників?
--- Кінець цитати ---
їх називали харизматами я тільки раз там був.

Відповідь від: 01 Лютого 2013, 19:23:42
--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 19:17:16 ---Відео ще не дивився ,бо не мав часу.
--- Кінець цитати ---
Це я себе мав на увазі :)

Відповідь від: 01 Лютого 2013, 19:25:39А Ви до якої церкви ходите?це має якесь відношення до таких як я написав вище?Християни віри Євангельської це пятидесятники? скажіть Зінчик був у вашій церкві,бо я щось трохи заплутався.

yurko:

--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 19:17:16 ---Про це ми вже обговорювали на Джерелі
--- Кінець цитати ---
І Лютер все нормально розчехлив  :unknow
Відповідь від: 01 Лютого 2013, 20:33:17Дуже дивує фраза"
"Ви вважайте, ходіть точно до п'ятидесятницьких церков, бо є неправильні п'ятидесятники. А як попадете у правильну - теж вважайте, бо там можуть все одно бути неправильні п'ятидесятники..."
 :o :o :o
Відповідь від: 01 Лютого 2013, 20:43:33Софія теж правильно відмітила
--- Цитувати (вибране) ---"що важливо отримати Духа Святого так, як Його отримали апостоли та всі перші християни" - НЕ ПРАВИЛЬНЕ формулювання висловлення. Хіба Дух Святий може бути таким, а потім сяким і ОТАКИМ і тим і іншим?!!?... Дух СВЯТИЙ ОДИН - а дари дає РІЗНІ!!!

ДАлі...По перше, ви маєте розуміти, що книга Дій - це книга історична. Не знаю як ви, але я дари Духа Святого розглядаю в контексті Біблії і в контексті історії і співставляю. Не знаю як ви, але притримуюсь тієї думки, що багато дарів сьогодні немає: зцілення, інших мов, пророцтва, та інш. Наприклад зцілення... Якщо прослідковувати уважно в Біблії, то ми бачимо що цей дар такби мовити "угасав". Візьміть Трофима(не знаю як точно українською), який був хворий і Павло не міг його зцілити (2Тим.4:20), Тимофій, якого Павло теж не зцілював а радить вино вживати (1Тим.5:23), сам ПАвло "изнемогал" (2Кор.11:29,30). Я притимуюсь думки, що такі дари "угасали" по мірі написання Нового Завіту. В тому числі і інші мови. Деякі Отці церкви писали, що не за їх часів дару інших мов вже немає!!!.. Більш того Біблія пише:
"Любовь никогда не перестает, хотя и пророчества прекратятся, и языки умолкнут, и знание упразднится."
(1Кор.13:8)
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 01 Лютого 2013, 20:47:33
--- Цитувати (вибране) ---18. І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом,
19. розмовляючи поміж собою псалмами, і гімнами, і піснями духовними, співаючи й граючи в серці своєму для Господа,
20. дякуючи завжди за все Богові й Отцеві в Ім'я Господа нашого Ісуса Христа,
21. корячися один одному у Христовім страху.
(До Ефесян 5:18-21)
--- Кінець цитати ---

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії