Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

П'ятидесятництво

<< < (3/14) > >>

Skelya:

--- Цитата: yurko від 01 Лютого 2013, 14:04:46 ---Тобто натхненні Духом не просто розмовляли незрозумілою мовою чи мовою іншого народу, а говорили так, зо кожен чув їх на своїй мові, навіть на своєму діалекті і то одночасно.

Але пастори п'ятидесятників коли проповідують у інших країнах то завжди користуються послугами перекладачів
--- Кінець цитати ---
 Понаставляють люди всяку всячину в інтернеті, та й думають що у всіх робиться безпредел.  Ви краще сходіть раз на богослужіння і подивіться....

По суті питання.
Це раз було коли вони говорили що всі їх розуміли на дальше такого у Біблії не найдете.
В мене питання:
1. Для чого їм ті були мови , якщо вони жили в великій римській імперії?
2. Там написано що вони говорили мовами під час молитви, а ви говорите про проповідування, звідки таке взяли собі?
3. Ви не відповіли на питання, чи ви вкурсі що КЦ теж признає інші мови сьогодні?

Апостол Павло вчить про інші мови:
1Кор.14:2 Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне.-
1.мова йде про молитву
2. Ніхто із людей не розуміє, для того є інший дар розпізнання.

1Кор.14:4
Як говорить хто чужою мовою, той будує тільки самого себе, а хто пророкує, той Церкву будує. - як бачите це потрібно тільки тому хто молится. Питання для чого, апостол Павло відповідає  Рим.8:26 Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями.

1Кор.14:14 Бо коли я молюся чужою мовою, то молиться дух мій, а мій розум без плоду!
1Кор.14:18 Дякую Богові моєму, розмовляю я мовами більше всіх вас.
1Кор.14:19 Але в Церкві волію п'ять слів зрозумілих сказати, щоб і інших навчити, аніж десять тисяч слів чужою мовою!

І зауважте, бо десь хтось задасть наступне питання, що це було тільки в апостольські часи, а із цих місць видно що це апостоли вчили своїх послідовників.

yurko:

--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 14:47:01 ---Ви не відповіли на питання, чи ви вкурсі що КЦ теж признає інші мови сьогодні?
--- Кінець цитати ---
Я в курсі що вони визнають існування течії харизматів серед своїх.

Skelya:

--- Цитата: yurko від 01 Лютого 2013, 14:18:04 ---І про наукові дослідження Гласолалії http://www.iriney.ru/sects/50/news017.htm
--- Кінець цитати ---
Це не наука, це просто думка православного. Вони як завжди заперечують. Нічого про Біблії, лише свої думки у голос. Ви краще подумайте про те що Біблія дійсно вчить про це, а звалити все на харизматів, а потім сказати що всі не праві, це не правильно. То те саме що подивитися на на більшість ортодоксальних християн (не всі) і можна сказити що Бога немає, Біблія це брехня, бо вони своїми ділами заперечують Бога і справжнє християнство.

yurko:

--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 14:47:01 ---краще сходіть раз на богослужіння і подивіться..
--- Кінець цитати ---

Таки доведеться сходити, але я навіть не знаю де вони точно  у Калуші збираються.

Skelya:

--- Цитата: yurko від 01 Лютого 2013, 14:53:53 ---
--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 14:47:01 ---Ви не відповіли на питання, чи ви вкурсі що КЦ теж признає інші мови сьогодні?
--- Кінець цитати ---
Я в курсі що вони визнають існування течії харизматів серед своїх.

--- Кінець цитати ---
І що теж заперечите?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії