Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

П'ятидесятництво

(1/14) > >>

yurko:

--- Цитата: Skelya від 31 Січня 2013, 22:38:04 ---Перше всього спасіння досягається через віру.....
Той, хто покаявся – “народжений згори” – вже є спасенним.---є спасенний, але це не дає імунітет.
“Народження згори” є пов'язане з хрещенням Святого Духа, якому воно передує.---не правда. Народження із гори не повязано із хрещенням Д.С., і воно не випереджує покаяння.
І завершується він прийняттям хрещенням водою.---  і знов не правда.
1. Віра
2. Покаяння
3. Хрещення
4. Хрещення Д.С.
5 і завершується святим життя.

Прослідкуйте послідовність Дiї.2:38 А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете!
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 31 Січня 2013, 22:45:57
--- Цитата: yurko від 31 Січня 2013, 22:45:57 ---4. Хрещення Д.С.
--- Кінець цитати ---

Вот тєпєрь с етава мєста пападробнєє, пажалуста  ;)

Skelya:

--- Цитата: yurko від 31 Січня 2013, 22:47:37 ---Вот тєпєрь с етава мєста пападробнєє, пажалуста 
--- Кінець цитати ---
Дайте конкретне питання

yurko:
Що ж оте дрге Хрещення, Коли і як воно відбувається чи має відбуватися? Чому має бути їх два?
Звідки видно, що дар Святого Духа про який сказано у наведеній цитаті не отримується в момент хрещення, отого першого?
Чи є якісь ознаки того, що дар СД вже дійсно отримано?
Що роблять п'ятидесятники під час святого життя, якщо таки піддадуться гріху?
Так мені виглядає, що П'ятидесятництво то Баптизм + Хрещення СД. У чому я неправий? (ну це я звісно утрируючи) Просто щось не не надто вловлюю різницю між одними і іншими.
Відповідь від: 31 Січня 2013, 23:35:01Будь ласка не відправляйте на інший форум.
Чим простішими словами пояснюєте, тим краще сприймається.

Skelya:

--- Цитата: yurko від 31 Січня 2013, 23:36:06 ---Що ж оте дрге Хрещення, Коли і як воно відбувається чи має відбуватися? Чому має бути їх два?
--- Кінець цитати ---
Хрещення С.Д. не є тим без якого не можна спастися.
Чому їх два  --- бо про це написано Біблії  що І.Х. буде христити Д.С. і дії сьогодні.

--- Цитувати (вибране) ---Звідки видно, що дар Святого Духа про який сказано у наведеній цитаті не отримується в момент хрещення, отого першого?
--- Кінець цитати ---
Дiї.2:38 А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете! Бачити букві "і"?

Дім Корнилія спочатку був прийняв хрещещня Д.С., а  потім водне хрещення.

15 А вони, як прийшли, помолились за них, щоб Духа Святого вони прийняли, 16 бо ще ні на одного з них Він не сходив, а були вони тільки охрищені в Ім'я Господа Ісуса. 17 Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого!
Бачите тут інше були охрещенні, а потім прийняли Д.С.



--- Цитувати (вибране) ---Чи є якісь ознаки того, що дар СД вже дійсно отримано?
--- Кінець цитати ---
Інші мови.



--- Цитувати (вибране) ---Що роблять п'ятидесятники під час святого життя, якщо таки піддадуться гріху?
--- Кінець цитати ---
Каються.


--- Цитувати (вибране) ---Так мені виглядає, що П'ятидесятництво то Баптизм + Хрещення СД. У чому я неправий?
--- Кінець цитати ---
Напевно праві. Хіба що баптисти заперечать.

До речі, ви в курсі що католики теж приймають цю доктрину?

yurko:

--- Цитата: Skelya від 01 Лютого 2013, 00:03:33 ---Бачити букві "і"?
--- Кінець цитати ---
Ну а як він би мав сказати, якби то відбувалося одночасно?  :o
Відповідь від: 01 Лютого 2013, 08:33:33
--- Цитувати (вибране) ---8:36 І, як шляхом вони їхали, прибули до якоїсь води. І озвався скопець: Ось вода. Що мені заважає христитись?

8:37 А Пилип відказав: Якщо віруєш із повного серця свого, то можна. А той відповів і сказав: Я вірую, що Ісус Христос то Син Божий!

8:38 І звелів, щоб повіз спинився. І обидва Пилип та скопець увійшли до води, і охристив він його.

8:39 А коли вони вийшли з води, Дух Господній Пилипа забрав, і скопець уже більше не бачив його. І він їхав, радіючи, шляхом своїм. 
--- Кінець цитати ---
Тут зразу Дух   ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Перейти до повної версії