Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (20/64) > >>

Гикач:

--- Цитата: From Kalush від 18 Січня 2013, 15:31:22 ---А які тоді ціни в інших церквах/конфесіях? Знаєте? де дешевше?
--- Кінець цитати ---
Не знаю , взагалі то ви праві , вьо має свою ціну і нічого безплатним бути не повинно. Лиш я чомусь вважав церкву оазисом в бурхливому світі , де панують не матеріальні цінності .

ARNI:

--- Цитата: Professor від 17 Січня 2013, 23:00:55 ---
--- Цитата: ARNI від 17 Січня 2013, 22:42:04 ---
--- Цитата: Professor від 17 Січня 2013, 22:19:49 ---можливо аж тоді закінчиться зірковий час нашої "правлячої династії"
--- Кінець цитати ---
Не закінчиться.

--- Кінець цитати ---
ви-один з них ?

--- Кінець цитати ---
Я б не проти.  :P
Думаю по моїх дописах видно що ні.

Professor:

--- Цитата: Сонечко+ від 18 Січня 2013, 00:11:56 ---На прохання автора теми Podorognyj відкривається опитування. Прошу голосувати!

--- Кінець цитати ---
Проголосував :"через 50 років"...я не песиміст ,але суто логічно мислю так :раз декан дозволяє собі тут такі "вольності"-значить у нього є "прихвати" в метрополії (і видно непогані). Тоді виходить ,що храм збудується аж після закінчення деканства  одного із його синів (теж логічно прикинув ,що ні один з них не буде мати такого авторитету як їх батько-в тепличних умовах же виросли,тому на них все і закінчиться) . А це відбудеться приблизно через стільки років . Думаю, на протязі цього часу, до фундаменту буде приставлена спеціальна людина з пензлем та фарбою-написи будуть появлятися тільки тоді ,коли ця людина піде в запой... ніякого сарказму-просто ,як казав Шерлок Холмс,логічні висновки...
Відповідь від: 18 Січня 2013, 19:46:13
--- Цитата: Гикач від 18 Січня 2013, 08:56:11 ---Також повідомте вищі церковні чини про  Бігунові необгрунтовані тарифи на хрестини , шлюб , похорон та ін. можливо це зменшить фінансову нагрузку на гаманець парафіянина .

--- Кінець цитати ---
може таке бути ,що "вищі церковні чини " в долі-тоді затягни міцніше пояс !

Podorognyj:

--- Цитата: Professor від 18 Січня 2013, 20:02:28 ---Цитата: Сонечко+ від Сьогодні в 00:11:56
На прохання автора теми Podorognyj відкривається опитування. Прошу голосувати!
Проголосував :"через 50 років"...
--- Кінець цитати ---

Professor мислить надто логічно! Розкладає все по полочках. Але що станеться з фундаментом? скільки років він може ще прочекати до початку будови? адже температурні перепади та інші атмосферні впливи вкладають свій негативний відбиток.
Питання до будівельників: скільки часу може простояти під відкритим небом (без руйнування) фундамент, щоб в далекому майбутньому поставити на нього масивні церковні стіни і куполи? і він їх витримав?

Professor:

--- Цитата: Podorognyj від 18 Січня 2013, 20:11:43 ---
--- Цитата: Professor від 18 Січня 2013, 20:02:28 ---Цитата: Сонечко+ від Сьогодні в 00:11:56
На прохання автора теми Podorognyj відкривається опитування. Прошу голосувати!
Проголосував :"через 50 років"...
--- Кінець цитати ---

Professor мислить надто логічно! Розкладає все по полочках. Але що станеться з фундаментом? скільки років він може ще прочекати до початку будови? адже температурні перепади та інші атмосферні впливи вкладають свій негативний відбиток.
Питання до будівельників: скільки часу може простояти під відкритим небом (без руйнування) фундамент, щоб в далекому майбутньому поставити на нього масивні церковні стіни і куполи? і він їх витримав?

--- Кінець цитати ---
не з їзджай з теми : пишем, чи почекаєм поки оговтаються ?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії