Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (19/64) > >>

Podorognyj:

--- Цитата: Professor від 18 Січня 2013, 00:17:04 ---Ну є собі  деякі ,які зайняли місця на "престолі Давида"
--- Кінець цитати ---

Я думаю, що в церкві, при престолі, якраз і не повинно бути випадкових людей, а мають бути покликані і, головне, ВИБРАНІ!


--- Цитата: Professor від 18 Січня 2013, 00:17:04 ---Та ми їм допоможемо !
--- Кінець цитати ---

Авжеж, допоможемо!

Гикач:
Цікаво чому в церкві "Бігуна" беруть не малі гроші за похорон ? То ж бо не  є радісною подією . Мене це дивує і шокує . Як таке  можливо ?  Чи по - християнськи це  ?

Professor:

--- Цитата: Podorognyj від 18 Січня 2013, 00:30:33 ---
--- Цитата: Professor від 18 Січня 2013, 00:17:04 ---Ну є собі  деякі ,які зайняли місця на "престолі Давида"
--- Кінець цитати ---

Я думаю, що в церкві, при престолі, якраз і не повинно бути випадкових людей, а мають бути покликані і, головне, ВИБРАНІ!

--- Кінець цитати ---
у мене відразу питання :хто має вирішувати скажімо ,чи сини о.Бігуна є вибраними та покликаними ?-невже ми з вами ? якщо ні-то тоді як таке твориться ,що там появляються випадкові люди ?-та це все філософія...давай вирішувати чи кидати фото та лінк  до Блаженнішого Святослава чи ні ,бо наша писанина таким "высокодостопочтенным" людям як наш декан думаю глибоко ,ну сам розумієш...а може для вірності до Бенедикта 16 відразу ? Знаєш, як буде приємно нашому митрополиту про це дізнатись ...

Гикач:
Також повідомте вищі церковні чини про  Бігунові необгрунтовані тарифи на хрестини , шлюб , похорон та ін. можливо це зменшить фінансову нагрузку на гаманець парафіянина .

From Kalush:

--- Цитата: Гикач від 18 Січня 2013, 01:08:52 ---
--- Кінець цитати ---
А які тоді ціни в інших церквах/конфесіях? Знаєте? де дешевше?
До-речі, ніколи не бачив похорону чи шлюбу в каплиці Володимира і Ольги  :), мабуть  хрестин там теж не буває, не впевнений ні в чому, бо рідко там буваю (не в каплиці звісно, а так, проходя...)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії