Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (18/64) > >>

Podorognyj:

--- Цитата: ARNI від 17 Січня 2013, 22:42:04 ---Не закінчиться.
--- Кінець цитати ---

Ніщо не вічне - вічний тільки Бог. І терплячий до пори, до часу. Я думаю, що нарешті час правління династії підходить до кінця. По ділам їхнім і буде їм дано! А якщо й у церковній ієрархії все купується і продається, якщо "рішаються" усі питання, то де ПРАВДА БОЖА? Де та справедливість? Де дотримання Божих заповідей? З проповідальниці так солодко все говориться, а в той час які діла творять самі священики???
Відповідь від: 17 Січня 2013, 23:09:15Є цікаві повідомлення на церковному сайті, якщо хто ще не побував  http://mihaelkalush.at.ua/gb/1

Сонечко+:
На прохання автора теми Podorognyj відкривається опитування. Прошу голосувати!

doktor-maks:

--- Цитата: KATRIN від 17 Січня 2013, 19:53:02 ---у неділю відкриття храму Московського Патріархату
--- Кінець цитати ---
То де, в Калуші? Визначна подія. Велика радість переповнює серця калушан і мешканців области. Стараннями та молитвами Святійшого Владикі Пантелеімона, Преосвященнійшого єпископа Івано-Франківського і Коломийського, збудований храм. Владика Пантелеімон смиренно несе важкий хрест єпископства, нехай милостивий Господь дарує Владиці у кріпости душевних і тілесних сил продовжувати плідне архіпастирське служіння, зберігаючи у доброму здоров'ї на многая і благая літа

From Kalush:
Песимістичне опитування вийшло, та й оптимімізму в назві теми теж небагато.... голосував  НІКОЛИ, пробачте, хто іншої думки, такі от асоціації
А можна освячений (зіпсутий руйнацією і часом) фундамент зносити? каплиця з такою назвою вже стоїть, що ще треба, ну не війшло якось тамка ...

Professor:

--- Цитата: Podorognyj від 17 Січня 2013, 23:24:23 ---
--- Цитата: ARNI від 17 Січня 2013, 22:42:04 ---Не закінчиться.
--- Кінець цитати ---

Ніщо не вічне - вічний тільки Бог. І терплячий до пори, до часу. Я думаю, що нарешті час правління династії підходить до кінця. По ділам їхнім і буде їм дано! А якщо й у церковній ієрархії все купується і продається, якщо "рішаються" усі питання, то де ПРАВДА БОЖА? Де та справедливість? Де дотримання Божих заповідей? З проповідальниці так солодко все говориться, а в той час які діла творять самі священики???

--- Кінець цитати ---
Божа правда та справедливість будуть на небі  брате. Я теж цим питанням переживаю , та можливо не потрібно так про священників ? Ну є собі  деякі ,які зайняли місця на "престолі Давида" .Напис на фундаменті -це як реакція молодого покоління  на їхню поведінку ,та їм це байдуже. Суддя -Бог.Раз Він мовчить-значить так треба ,хіба не так ? Просто ті ,хто чинить неправду помилково собі подумали, що Він їх схвалює або Його нема -тому і загрузли в такому болоті.Та ми їм допоможемо ! ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії