Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (16/64) > >>

catolyk.ua:

--- Цитувати (вибране) --- Хороші відгуки звідусіль йдуть про о. Олександра (з калуської церкви)
--- Кінець цитати ---
Хороші відгуки від бабульок. А якщо копнути глибше... - заочник, який не розуміє, що таке розрішення, таких священиків потрібно доучувати і повторно приймати іспити. А потім вирішувати чи дозволити йому знаходитися біля престолу, чи НІ

KATRIN:

 Планую наступного тижня походити з камерою по тій території.Далі-проситиму коментар у відповідних осіб. Може хто хоче зі мною , разом буде цікавіше ;) День і годину обираємо разом :)

 Щодо ТСН.Єдине що може зупинити зйомки це те, що немає офіційної скарги від парафіян.ТСН хоче більш гучніше і проблемніше.А то ми тут балакаємо,а коли доведеться вийти під "руїни" майбутнього храму і дати інтерв"ю - то вже складніше...Повірте, знаю що пишу ;) З нашим ТБ- простіше.Та я всеодно підгадаю Аллі ПАСС, що вона наша форумчанка ;)

 До речі,у неділю відкриття храму Московського Патріархату о 9-ій ранку.Має бути купа "святих і блаженних", і "вершки суспільства" в тому числі і консул :)

Podorognyj:

--- Цитата: catolyk.ua від 17 Січня 2013, 19:44:46 ---А якщо копнути глибше... - заочник, який не розуміє, що таке розрішення
--- Кінець цитати ---

Глибше не копав - не знаю, а говорю те що в загальному чув. Хоча в кожного священика (та й людини вцілому) є свої плюси і мінуси.

catolyk.ua:
Це не плюс чи мінус - це дуже груба помилка, яка допускається ві незнання. Розрішення не можна давати до середи, до четверга, чи до якого іншого дня! Ісус Хросто просто говорив прощаються гріхи, а не прощаються гріхи до середи...

Lana:

--- Цитата: newroman від 17 Січня 2013, 19:36:06 ---
--- Кінець цитати ---
дитячих служб там нема , є  недільні школи для дітей, для різних вікових категорій в різний час. А навіщо питаєш? що робиться в церкві о. Мороза ти знаєш краще за нас всіх тут присутніх.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії