Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (2/64) > >>

Сонечко+:
Мені в цьому плані православна церква сподобалась. Ніхто не наколядовував, не збирав по хатах, а на проспекті досить швидко вибудували собі церкву і правлять уже давно. А Бігун збирав-збирав на реконструкцію і далі збирає...Погано, що у нас не заведено так як у євреїв хоча б. Там щодня в кінці служби прямо у синагозі підраховують зібрані пожертви і разом із "радою парафіян"(не знаю насправді як вони називаються :unknow) вирішують на що і скільки витратити. А на наступній службі звітують за використання тих коштів.
Ви можете почути не зовсім реальний звіт, бо не маєте даних про кількість зібраних коштів. Тому суми у звіті можуть різнитися у десятки і сотні разів.

Yana:

--- Цитата: Podorognyj від 16 Січня 2013, 01:07:09 ---Нажаль складається враження, що в даній парафії це визначення не діє. Все монополізовано. Гроші збирають-збирають - а їх все мало й мало. Чому в інших церквах (взяти б хоча Церква Успення біля Юності - о.Володимир) дають собі раду і розбудовуються, а тут постійно катострофічно недостача коштів?
--- Кінець цитати ---
Згодна. Дуже багато залежить від того, хто керує. Не можна судити священників. То їх гріхи. Ну не вірю я, що така велика територія, громада за стільки років не назбирала коштів на будову храму. Згадаймо ту ж православну церкву коло Рубчака. Прекрасний величний храм виріс за рік. Ходять люди. Моляться. Місту окраса.
Про отця Володимира взагалі мовчу. То приклад справжньої любові до ближніх. Діточки ростуть на благо Україні. Щось весь час будується. Десь їздять по прощах. Там не просто церква-громада. Сила. Де ті люди взялись? Звідки гроші набігають? По копійці. Кожен, хто хоч раз був в тому храмі, піде ще. І несуттєво чи кинеш гривню, чи 100. Все піде не в кишеню одній людині.

Podorognyj:
Багато людей, зокрема, молоді, о.Михаїл Бігун відігнав з церкви такою своєю політикою. Я й сам все частіше почав відвідувати церкву Успення біля "Юності", хоча раніш ходив "до Бігуна" (як то кажуть, по-простому). Але почав задумуватись, що мабуть так воно і є - "церква Бігуна". Все в нашому світі приватизовується. Може не повністю, але в більшості випадків. А декан дбає лиш за гроші, а за церкву - хіба поверхово. Прикро, що памятка архітектури не має гідного пошанування - нема ні доброго ремонту, ні тепла. Ну, а ця будова на проспекті - це взагалі... І те, в якому вона стані... і які написи на стінах. Невже син Бігуна - о.Василь, що править на будові, не заходив туди і не бачив тої вульгарної писанини на стінах фундаменту майбутнього храму. А якщо бачив, то чому не вжив заходів - закрити проходи (обгородити будмайданчик), а то люди зробили там прохідний двір. Або нехай би хоч замалювали оскверняючі написи. Нема нікому діла... і ніхто не запитає... і ніхто не відповість (не відзвітує, як у євреїв)
Відповідь від: 16 Січня 2013, 02:21:35 Навіщо ж було починати таку велику будову? для кого? і хто її тепер продовжить?

ARNI:

--- Цитата: Podorognyj від 16 Січня 2013, 02:33:07 ---Навіщо ж було починати таку велику будову? для кого? і хто її тепер продовжить?
--- Кінець цитати ---
Взагалі то планувалось вести будову з-за підтримки тодішньої "Оріани" (хімії).
Але хімія занепала. І нестало спонсора...
Проте, з-за підтримки Чмихалова (вказівки Москви), було збудовано православну церкву біля МРЕО.

Yana:

--- Цитата: ARNI від 16 Січня 2013, 08:13:31 ---Проте, з-за підтримки Чмихалова (вказівки Москви), було збудовано православну церкву біля МРЕО.
--- Кінець цитати ---
А я думаю - де вони взяли стільки коштів. Людський ресурс був, але ж не настільки. В нас взагалі не прийнято ходити в церкву московського патріархату.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії