Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (10/64) > >>

Yana:

--- Цитата: yurko від 16 Січня 2013, 15:06:33 ---Ну то хіба якщо Бігун закликав не голосувати за ПР. 

--- Кінець цитати ---
Азаров Януковичу: - В Україні вже такий маленький бюджет, що розкрадати його, з кожним днем, стає все тяжче і тяжче. Деколи, ловиш себе на думці, що ти це бабло не крадеш, а заробляєш!...

Podorognyj:

--- Цитата: vover від 16 Січня 2013, 16:47:17 ---кілька останніх років постійно збирають або на ремонт храму що біля фуршету, або на опалення взимку.
--- Кінець цитати ---

Куполи там поставили, ремонт роблять, а тепла впринципі так і нема - холодно в церкві (сам був, та й люди кажуть), а куди ті гроші йдуть і скільки їх зібрали, що далі не вистачає - ніхто не знає. А скільки ж за той час збирання на будову церкви Св. Володимира та Ольги було зібрано коштів (ходило два диякони)? Може треба спитати врешті настоятеля храму о. Василя Бігуна?

vover:
треба, офіційна бухгалтерія вних думаю є, а не офіційну ніхто звісно не дасть.

Podorognyj:

--- Цитата: vover від 16 Січня 2013, 17:12:23 ---треба, офіційна бухгалтерія вних думаю є, а не офіційну ніхто звісно не дасть.
--- Кінець цитати ---

Ну, хоча б офіційну бухгалтерію, а там відсоток похибки на неофіційну можна прикинути. А тоді вже й порахувати, в якому столітті можлива побудова храму? або прийти до висновку, що план побудови не перспективний і ... утопічний (за недостачею коштів), і на цьому припинити дискусію. Але все ж ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА ЗМАРНОВАНІ ЛЮДСЬКІ ГРОШІ? вкладені в бетон, чи невідомо куди???

Відповідь від: 16 Січня 2013, 17:30:34Колись за Союзу (не знаю як тепер), здається, навіть стаття була "за расточительство", притягали до відповідальності за халатність, навіть "садили". А зараз що? ... розпочали, я вважаю, не раціонально велику будову і ... мовляв, вибачте - нема грошей! А хтось же це планував, може й думав головою, а не за...цею, над перспективою втілення в життя цього плану. Мав бути храм, а маємо, - як казав один дядько, - те, що маємо.

KATRIN:

 Тема мене зацікавила.Спробую щось придумати в плані  ширшого інформування форумчан і не тільки  ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії